Prostownica DHS800 PRO

Zostań własną stylistką

Kobiety uwielbiają zaskakiwać swoim wyglądem. Metamorfozy to nasza specjalność! Z prostownicą GÖTZE & JENSEN DHS800 PRO możesz cieszyć się różnymi fryzurami – od idealnie prostych pasemek, poprzez łagodne fale, aż po ciężkie loki. Błyskawicznie się nagrzewa, ma tytanową powłokę, 50 W mocy i szeroki zakres temperatur.

Prostownica-Götze-&-Jensen-DHS800-PRO wygląd ogólny

TYTANOWA POWŁOKA

Prostownica GÖTZE & JENSEN DHS800 PRO posiada tytanową powłokę, która zapewnia całkowite wygładzenie już za jednym pociągnięciem prostownicy. Szerokość płytki to, aż 31 mm - możesz za jednym razem chwycić nieco grubsze pasmo i docelowo poświęcić mniej czasu na stylizację.

Prostownica-Götze-&-Jensen-DHS800-PRO tytanowa powłoka

Wybierz optymalną temperaturę

Model prostownicy GÖTZE & JENSEN DHS800 PRO zaskoczy Cię łatwością obsługi oraz szerokim, wyborem poziomów temperatury. W zależności od stanu i kondycji włosów możesz dobrać odpowiednią temperaturę w skali od 130˚C - 230˚C. Używaj niskich temperatur do włosów cienkich, delikatnych lub zniszczonych farbowaniem, średnich do włosów normalnych, oraz wysokich do włosów grubych i wymagających.

Prostownica-Götze-&-Jensen-DHS800-PRO zakres temperatur

PROSTO I PRZYJEMNIE

Kształt prostownicy GÖTZE & JENSEN DHS800 PRO jest bardzo ergonomiczny, ponieważ jej rączka została zaprojektowana w taki sposób, by doskonale leżała w dłoni. Łatwo jest nią również manewrować ze względu na obrotowy przewód. Zapobiega on zaplątaniu się kabla w trakcie modelowania włosów. To praktyczne rozwiązanie nie naraża też przewodu na nieestetyczne uszkodzenia mechaniczne.

Prostownica-Götze-&-Jensen-DHS800-PRO obrotowy przewód

Jonizacja

Prostownica GÖTZE & JENSEN DHS800 PRO posiada jonizację. Wytwarzane są jony ujemne, które neutralizują jony dodatnie, dzięki czemu łuski włosa się zamykają. Daje to efekt wygładzenia włosów, plus jest dodatkową ochroną przed ich zniszczeniem. Co ważne, dzięki temu włosy nie będą się również elektryzować oraz łatwo je będzie ułożyć. To brzmi naprawdę bardzo dobrze!

Prostownica-Götze-&-Jensen-DHS800-PRO jonizacja, gładkie włosy

Dwa w jednym

Prostownicy GÖTZE & JENSEN DHS800 PRO możesz używać także w roli lokówki. Wystarczy, że chwycisz niewielkie pasemko pomiędzy płytki urządzenia i nawiniesz je na ramiona grzejne prostownicy. W zależności od tego, czy chcesz uzyskać łagodne, czy bujne loki, ustaw odpowiedni poziom temperatury i chwilę przytrzymaj. To wszystko!

Prostownica-Götze-&-Jensen-DHS800-PRO lokowka zakrecanie wlosow

Automatyczne wyłączanie

Zdarza Ci się w pośpiechu wybiegać z domu i martwić niewyłączonym urządzeniem? Mając prostownicę GÖTZE & JENSEN DHS800 PRO, masz jedno zmartwienie mniej – ten model po godzinie nieużywania sam, automatycznie się wyłączy.

Prostownica-Götze-&-Jensen-DHS800-PRO automatyczne wyłączanie

Co w pudełku?

W opakowaniu oprócz prostownicy GÖTZE & JENSEN DHS800 PRO instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Prostownica-Götze-&-Jensen-DHS800-PRO automatyczne wyłączanie

SPECYFIKACJA
Moc [W]
50
Funkcje dodatkowe
Obrotowy przewód, Szybkie nagrzewanie
Załączona dokumentacja
Instrukcja obsługi w języku polskim
Wyposażenie
Brak
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Srebrny
Regulacja temperatury
Tak
Jonizacja
Tak
Liczba poziomów temperatury
6
Wyświetlacz LCD
Tak
Zastosowane technologie
Brak
Blokada płytek ułatwiająca przechowywanie
Tak
Powłoka płytek
Tytanowa
Temperatura maksymalna
230 stopni
Wbudowany grzebień
Nie
Płytki wymienne
Nie
Szerokość płytki [mm]
31
Stan produktu
Nie dotyczy
USP_1
Jonizacja daje efekt wygładzenia włosów
USP_2
Możliwość regulacji temperatury 130˚C - 230˚C
Automatyczny wyłącznik
Tak
Możliwość stosowania na mokrych lub wilgotnych włosach
Tak
Parowa
Nie
Typ produktu
Prostownica
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Prostownice do zadań specjalnych

Jeżeli naturalne loki to nie jest to co chcesz oglądać na kolejnym selfie i zamierzasz zaintrygować znajomych nowym wyglądem to możliwe, że wystarczy dobra prostownica. Terapia wysoką temperaturą rozprostuje każdą falę i najmniejszy loczek, pod warunkiem, że użyjesz właściwego sprzętu.

Przede wszystkim liczy się bezpieczeństwo. Przed utratą istotnej części owłosienia skóry głowy zabezpieczy cię kilka technologicznych niuansów. Musisz wiedzieć, że twoja szczotka prostująca lub lokówka powinna być wyposażona w elementy aktywne, np. płytki pokryte ceramiczną warstwą ochronną. To pozwoli nie przysmażyć kosmków już po przyłożeniu prostownicy do fol i loków.

Ponadto, regulacja temperatury – dzięki temu będziesz lepiej kontrolować postęp prac. Najwyższa możliwa temperatura to nie zawsze dobre rozwiązanie, szczególnie w przypadku suchych, cienkich włosów. Warto też pamiętać o wygodzie użytkowania, ergonomiczna rączka intuicyjne, lekko działające sterowanie mocą grzania docenisz podczas tych kilku chwil, które należy poświęcić zabiegowi prostowanie włosów.