Toster TO601X

Pyszne tosty

Czas odmienić swoje śniadania!

Nie ma nic lepszego o poranku niż chrupiący, perfekcyjnie przypieczony tost. W tosterze GÖTZE & JENSEN TO601X do Twojej dyspozycji jest aż 7 stopni opiekania i specjalny system automatycznego centrowania tostów, dzięki czemu będą one idealnie przyrumienione. Gdy zechcesz podgrzać chrupiące bułeczki – pomoże Ci odłączany ruszt. A okruszki? Nie martw się nimi. Wyjmowana tacka pomoże Ci utrzymać w kuchni idealny porządek.

Toster GÖTZE & JENSEN TO601X wyglad

Tak, jak lubisz

Toster GÖTZE & JENSEN TO601X został wyposażony w aż 7 stopni opiekania, by tosty były zawsze idealnie przyrumienione. Za sprawą automatycznego centrowania tosty będą zawsze idealnie przyrumienione z każdej strony. Nie zabrakło też dodatkowych funkcji - podgrzewania, rozmrażania i zatrzymania opiekania.

Toster GÖTZE & JENSEN TO601X regulacja opiekanie

Ruszt do podgrzewania

Do urządzenia dołączono odłączany ruszt do podgrzewania pieczywa. Dzięki niemu na tosterze GÖTZE & JENSEN TO601X podgrzejesz także bułki czy rogaliki, nadając im smakowitej chrupkości.

Toster GÖTZE & JENSEN TO601X ruszt do podgrzewania

Łatwe czyszczenie

Po przygotowaniu tostów możesz wygodnie sprzątnąć okruchy z tostera GÖTZE & JENSEN TO601X dzięki wysuwanej tacce. Dzięki temu zaoszczędzisz sporo czasu na czyszczeniu kuchni po śniadaniu.


Co w pudełku?

W opakowaniu oprócz tostera GÖTZE & JENSEN TO601X znajdziesz odłączany ruszt do podgrzewania pieczywa oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Toster GÖTZE & JENSEN TO601X

ZOBACZ WIĘCEJ

SPECYFIKACJA
Moc [W]
900
Funkcje dodatkowe
Regulowany termostat
Załączona dokumentacja
Instrukcja obsługi w języku polskim
Wyposażenie
Schowek na przewód
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Srebrny
Liczba tostów
2
Tacka na okruchy
Tak
Wykonanie obudowy
Stal szlachetna
Ruszt do bułek
Tak
Rozmrażanie
Tak
Automatyczne wyłączenie po zakończeniu opiekania
Brak danych
Stan produktu
Nie dotyczy
Retro
Tak
Seryjna
Toster
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Dobry toster to podstawa

Ciepłe, opieczone kromki chleba to nie tylko świetna baza do tostowych kanapek. To jednocześnie wyśmienita przystawka lub dodatek do sałatki oraz innych dań. Jak wybrać dobry toster? Jakie funkcje pozwolą do perfekcji opanować sztukę opiekania chleba do śniadaniowych tostów i lunchowych przekąsek?

Odpowiedź na to pytanie jest bardziej skomplikowana, niż się wydaje. Indywidualne preferencje mogą się różnić np. zakresie stopnia wypieczenia chleba. Dlatego dobry toster powinien mieć następujące funkcje:

  1. regulacje stopnia podgrzewania,
  2. system automatycznego centrowania kromki, który zapobiega przywarciu chleba do grzałki,
  3. ruszt do podgrzewania bułeczek i croissantów,
  4. szuflada na okruchy po opiekanym pieczywie.

Tostery Goetze & Jensen zostały wyposażone w dobre mocne grzałki. Elementy system centrowania chleba oraz osprzęt dodatkowy w postaci rusztu do podgrzewania wypieków wykonano z odpornej i eleganckiej stali nierdzewnej. Urządzenia mają prosty układ sterowania w zależności od modelu – wyłącznie mechaniczny lub mechaniczno-elektryczny. Efektowny design i stylizowana obudowa z tworzywa sztucznego lub ze stali nierdzewnej sprostają oczekiwaniom użytkowników, którzy oprócz niezawodności i funkcjonalności oczekują od kupowanych produktów efektownej stylistyki.