Kuchenka mikrofalowa MO401X

Do każdej kuchni

Szybkie podgrzewanie

Kuchenka mikrofalowa GÖTZE & JENSEN MO401X jest bardzo praktyczna i wiele osób nie wyobraża sobie bez niej codziennego gotowania. Wynika to z tego, że jest wielofunkcyjna. Nie tylko podgrzejesz w niej różne potrawy, ale również rozmrozisz owoce, warzywa czy mięso. I to wszystko nie zajmie dużo czasu. Nie musisz wyjmować produktów z zamrażalnika kilkanaście godzin wcześniej.


Kuchenka mikrofalowa GÖTZE & JENSEN MO401X wyglad przod front

5 poziomów mocy

Moc kuchenki mikrofalowej GÖTZE & JENSEN MO401X to 700 W, co sprawia, że podgrzewanie potraw odbywa się szybko. A jeśli dodasz do tego możliwość wyboru jednego z 5 poziomów grzania, to okaże się, że w kuchni spędzasz znacznie mniej czasu niż wcześniej. Ważne, żeby dostosować odpowiedni poziom do danego typu pracy. Inny poziom bowiem wybierzesz do przygotowania popcornu, a inny do rozmrażania.Talerz obrotowy

Sercem kuchenki GÖTZE & JENSEN MO401X jest duży, szklany talerz obrotowy. Ustawisz na nim talerz z produktami, które chcesz rozmrozić lub podgrzać, ewentualnie torbę z popcornem. Pamiętaj jednak, żeby zawsze używać naczyń, które mogą być stosowane w kuchence mikrofalowej. Średnica tego talerza to 24,5 cm, co w zupełności wystarczy do przygotowania większości dań.

Kuchenka mikrofalowa GÖTZE & JENSEN MO401X talerz szklany wnetrze

Sygnał dźwiękowy

Po włożeniu produktów do kuchenki GÖTZE & JENSEN MO401X nastaw timer, czyli zegar w kuchence na odpowiednią ilość minut potrzebnych do przygotowania potrawy. O zakończeniu pracy kuchenka zawiadomi Cię sygnałem dźwiękowym.

Kuchenka mikrofalowa GÖTZE & JENSEN MO401X timer zegar sygnal

Co w pudełku?

W opakowaniu z kuchenką mikrofalową GÖTZE & JENSEN MO401X znajdziesz talerz obrotowy, stojak metalowy oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Kuchenka mikrofalowa GÖTZE & JENSEN MO401X zestaw zawartosc opakowania pudelkoFilmy:SPECYFIKACJA
Funkcje dodatkowe
Sygnał dźwiękowy zakończenia pracy, Blokada rodzicielska, 8 automatycznych programów
Wyposażenie
Instrukcja obsługi w języku polskim
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Czarno-srebrny
Wysokość [cm]
25.5
Szerokość [cm]
45
Głębokość [cm]
35.6
Sterowanie
Elektroniczne
Pojemność [l]
20
Rodzaj
Wolnostojąca
Zastosowane technologie
Auto Defrost, QuickStart
Wyświetlacz
Tak
Liczba poziomów mocy
5
Automatyczny dobór czasu
Gotowania, Rozmrażania
Funkcje podstawowe
Rozmrażanie, Gotowanie, Grill, Podgrzewanie
System rozprowadzenia mikrofal
Z pojedynczego źródła
Grill
Tak
Wykończenie wnętrza
Emalia
Średnica talerza obrotowego [cm]
24.5
Stan produktu
Nie dotyczy
Sterowanie smartfonem
Nie
Moc grilla
900
Moc mikrofal
700
Oświetlenie wnętrza
Tak
Talerz
Tak
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Kuchenki mikrofalowe – szybkie i niezawodne

Podczas przygotowywania szybkiego posiłku lub przekąski liczy się czas. W takim przypadku najlepszym narzędziem zawsze okazuje się kuchenka mikrofalowa. Jest idealna do szybkiego podgrzewania gotowych dań, prażenia kukurydzy czy przygotowania porcji mleka. Takie urządzenie musi być solidne i łatwe w obsłudze, aby sprostać dynamicznym warunkom panującym w kuchni.

Użytkownicy naszego sprzętu rekomendują zakup kuchenek mikrofalowych Goetze & Jensen ze względu na:

  1. solidną budowę,
  2. intuicyjny system sterowania,
  3. efektowny design.

Nasze kuchenki mikrofalowe zostały wyposażone w stalową obudowę oraz efektowny panel przedni w stylu INOX. Urządzenia prezentują się bardzo dobrze i z pewnością będą się podobać wszystkim, którzy zajrzą do kuchni. Urządzenia nie wymagają żadnych skomplikowanych czynności konserwacyjnych i serwisowych. Nowa kuchenka mikrofalowa jest gotowa do użycia od razu po rozpakowaniu i podłączeniu zasilania. Urządzenie można ustawić na blacie z dowolnego tworzywa. Przypadkowemu przesunięciu zapobiegają specjalne nóżki antypoślizgowe. Nasze urządzenia zostały też wyposażone w blokadę rodzicielską zabezpieczająca najmłodszych przed eksperymentami w kuchni.