Waga KS801X

Niezbędna w każdej kuchni

Praktyczna i solidna

Waga GÖTZE & JENSEN KS801X to akcesorium, które przyda się w każdej kuchni. Duża dwulitrowa misa ułatwi Ci ważenie produktów sypkich oraz płynów. Za jej pomocą możesz mierzyć objętość płynów, więc nie musisz się już zastanawiać czy 150 ml to pół szklanki, czy może więcej. Waga obsługuje takie jednostki wagowe jak: gram, mililitr, uncja i funt.

Waga GOTZE & JENSEN KS801X wyglad jednostki

Intuicyjna obsługa

Dokładność do 1 grama pomoże Ci precyzyjnie odważyć składniki, a wynik ważenia sprawdzisz na dużym wyświetlaczu LCD. Na wyświetlaczu możesz sprawdzić wybraną jednostkę wagi oraz rodzaj ważonych produktów - sypkie, płyny i mleko.

Waga GOTZE & JENSEN KS801X dokladnosc wyswietlacz lcd

Co w pudełku?

W opakowaniu oprócz wagi GÖTZE & JENSEN KS801X znajduje się misa oraz instrukcja obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Waga GOTZE & JENSEN KS801X zawartosc opakowania

SPECYFIKACJA
Funkcje dodatkowe
Pomiar objętości płynów
Załączona dokumentacja
Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Wyposażenie
Misa
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Inox
Pojemność misy [l]
2
Typ wagi
Elektroniczna
Maksymalne obciążenie [g]
5000
Dokładność pomiaru
1 g
Wodoodporność
Nie
Jednostki wagowe
G - gram, Ml - mililitr, Fl - Oz, Lb - Oz
Zasilanie
Bateryjne
Wskaźnik przekroczenia obciążenia
Tak
Stan produktu
Nie dotyczy
Typ baterii
2 x AAA
Dietetyczna
Nie
Z misą
Tak
Aplikacja mobilna
Nie
Baterie w zestawie
Nie
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Precyzyjne wagi kuchenne

Gotowanie to dziedzina precyzyjna, chociaż pozostawia wiele przestrzeni do indywidualnej interpretacji każdego przepisu. Jednak czasem chodzi o to, aby posiłek smakował dokładnie tak jak ten przygotowywany wg ulubionego przepisu. Wtedy znaczenia nabierają proporcje pomiędzy składnikami i przyprawami. Kontrola wagi porcji to jednocześnie jeden z lepszych sposobów w precyzyjne określenia kaloryki spożywanych posiłków.

To tylko niektóre z zastosowań domowych wag kuchennych. Każda dobra współczesna waga kuchenna powinna mieć następujące funkcje:

  1. zakres pomiarowy do 5 kg,
  2. wskaźnik przekroczenia dopuszczalnego obciążenia,
  3. zasilanie bateryjne,
  4. czytelny wyświetlacz LCD,
  5. ⦁ funkcje tarowania.

Mając to na uwadze, warto wybrać odpowiednie urządzenie z oferty Goetze & Jensen. Użytkownicy mogą wybierać spośród dwóch rodzajów wag kuchennych. Dostępne są urządzenia z klasyczną płaską szalką, jak i wagi z naczyniem – idealne do produktów sypkich lub w płynie. Dobre wagi kuchenne mają kompaktową, zwartą budowę. Zostały wykonane z wysokiej jakości tworzyw, a w przypadku niektórych modeli użyto także stali nierdzewnej.