Opiekacz SM531X 3w1

Zapomnij o nudnych kanapkach!

Pyszne, ciepłe śniadanie

Opiekacz GÖTZE & JENSEN SM531X 3w1 to świetny towarzysz codziennych posiłków, zwłaszcza porannych. Nawet czerstwe pieczywo stanie się wyśmienite, gdy zamieni się w chrupiącą grzankę, a wysoka moc urządzenia, wynosząca aż 750 W sprawi, że na swój tost poczekasz zaledwie chwilę. W dodatku możesz przyrządzić aż 4 trójkątne kanapki jednocześnie - dla domowników lub by zabrać je ze sobą do pracy.

Opiekacz GÖTZE & JENSEN SM201X wyglad moc

Łatwe użytkowanie

Możesz zapomnieć o konieczności żmudnego czyszczenia tostera po każdym użyciu nawet, gdy dojdzie do przypalenia stopionego sera. Wnętrze opiekacza GÖTZE & JENSEN SM531X 3w1 jest pokryte nieprzywierającą powłoką, która sprawia, że utrzymanie go w czystości praktycznie nie wymaga wysiłku. Z tym sprzętem przygotujesz więc pyszne śniadanie w kilka chwil i nie będzie potrzeby czasochłonnego sprzątania po nim!

Opiekacz GÖTZE & JENSEN SM201X nieprzywierajaca powloka nienagrzewający się uchwyt

Nie tylko toster

GÖTZE & JENSEN SM531X 3w1 to wyjątkowe, wielofunkcyjne urządzenie, które znajdzie swoje miejsce w każdej kuchni - nie zajmuje wiele miejsca, a jednocześnie pełni aż 3 role. Dzięki niemu nie tylko przygotujesz ulubione kanapki, ale też upieczesz pyszne gofry, a nawet grillowane potrawy! Pozwalają na to dodatkowe, wymienne płytki, których zakładanie jest bardzo łatwe. To wspaniałe urządzenie może zatem zastąpić inne sprzęty kuchenne, oszczędzając Twoje pieniądze oraz miejsce w kuchni.


Elegancja i bezpieczeństwo

GÖTZE & JENSEN SM531X 3w1 to też stylowy element wyposażenia nowoczesnej kuchni. Lśniące wykończenie obudowy wykonane ze stali szlachetnej oraz tworzywa i ciekawa kolorystyka prezentują się niezwykle estetycznie. Przyjemność i bezpieczeństwo użytkowania zapewnia nienagrzewający się uchwyt.

Opiekacz GÖTZE & JENSEN SM201X estetyka wyglad design stal nierdzewna

Co w pudełku?

W opakowaniu oprócz opiekacza GÖTZE & JENSEN SM531X 3w1 znajdziesz 3 komplety wymiennych płytek (kanapki, grill, gofry) oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Opiekacz GÖTZE & JENSEN SM201X zestaw zawartosc opakowania

ZOBACZ WIĘCEJ

SPECYFIKACJA
Moc [W]
750
Funkcje dodatkowe
Lampka kontrolna
Załączona dokumentacja
Instrukcja obsługii w języku polskim
Wyposażenie
3 komplety wymiennych płyt: kanapki; grill; gofry
Gwarancja
24 miesiące
Wykonanie obudowy
Stal szlachetna, Tworzywo sztuczne
Regulacja temperatury
Nie
Kształt kanapek
Trójkąty
Liczba kanapek
4
Dodatkowe płytki
Tak
Nieprzywieralna powłoka płytek
Tak
Stan produktu
Nie dotyczy
Opiekacz 3w1
Tak
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Sandwich – opiekacz do tostów i kanapek

Kanapki, także w wersji na ciepło to chyba jedno z najpopularniejszych dań w ogóle. Każdy ma swój ulubiony przepis, który określa, jak powinny kształtować się idealne proporcje pomiędzy stopniem wypieczenia chleba oraz ilością dodatków ukrytych pomiędzy kromkami. Zarówno profesjonaliści, jak i doświadczeni fani eksperymentujący z sandwichem na własny użytek, przygotowują te kultowe przekąski, korzystając z opiekaczy – sandwichy firmy Goetze & Jensen.

Dobry opiekacz powinien mieć kilka charakterystycznych cech, aby każdy sandwich był idealny. Podstawa to:

  1. kultowa wkładka dzieląca każdą kanapkę na dwa trójkątne sandwiche,
  2. teflon na powierzchni wkładek zapobiegający przywieraniu sera,
  3. dwie mocne grzałki równomiernie rozprowadzające ciepło po powierzchni wkładek,
  4. niezniszczalny zawias,
  5. mocny zamek, który wytrzyma nawet piętrową konstrukcję kanapki.

Nasze opiekacze to naprawdę solidny sprzęt, zamek daje radę, a teflonowa wkładka niczym nóż dzieli każdą kanapkę na dwa trójkątne kawałki. Jednak zastosowanie opiekaczy może być znacznie szersze. Użytkownicy, którzy nie lubią typowych kanapkowych trójkątów, mogą wybrać model z wymiennymi wkładkami. W takich zestawach dostępne są trzy rodzaje, typowa kanapkowa, grillowa i do gofrów.