Okap BH900KT

Wydajny i elegancki

Przyjemność z gotowania

Jeśli lubisz gotować, to na pewno wiesz, że zmieszane kuchenne zapachy nie zawsze są przyjemne. Dzięki okapowi GÖTZE & JENSEN BH900KT szybko pozbędziesz się kuchennych zapachów - maksymalne natężenie przepływu powietrza to aż 590 m3/h. Okap został przeznaczony do montażu pod szafką kuchenną, więc nie musisz rezygnować z dodatkowego miejsca do przechowywania, by go zamocować. Jego szerokość to 59,6 cm, dzięki czemu pasuje pod standardowych rozmiarów szafkę kuchenną.

OKAP GÖTZE & JENSEN BH900KT wyglad

Tryb pochłaniacza i wyciągu

GÖTZE & JENSEN BH900KT może być wykorzystany jako wyciąg, jeśli podłączysz go do wentylacji, albo pochłaniacz, który oczyści powietrze w obiegu zamkniętym, po zamontowaniu w nim sprzedawanego oddzielnie filtra węglowego GÖTZE & JENSEN CF001G. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie mają możliwości podłączenia urządzenia do wentylacji i chcą zaoszczędzić sobie kosztownego remontu.

OKAP GÖTZE & JENSEN BH900KT wyciag pochlaniacz

Bardzo cichy

Dzięki temu, że okap GÖTZE & JENSEN BH900KT jest bardzo cichy, masz pewność, że nie będzie zakłócał spokoju domowników, nawet jeśli Twoja kuchnia jest otwarta na salon. Na najniższej mocy pracuje z głośnością zaledwie 62 dB - to natężenie dźwięku porównywane do padającego za oknem deszczu.

OKAP GÖTZE & JENSEN BH900KT cichy

Regulacja mocy

Regulacja mocy w okapie GÖTZE & JENSEN BH900KT jest dziecinnie prosta! Za pomocą dotykowego panelu łatwo wybierzesz jeden z trybów mocy, a gdy zajdzie potrzeba naprawdę szybkiego pozbycia się zapachów, możesz wykorzystać tryb turbo. Dodatkowo do zestawu został dołączony pilot, dzięki któremu zmienisz moc okapu z każdego miejsca w kuchni!

OKAP GÖTZE & JENSEN BH900KT regulacja moc

Filtr przeciwtłuszczowy

W okapie GÖTZE & JENSEN BH900KT wykorzystano aluminiowy filtr przeciwtłuszczowy, który został osłonięty elegancką, przyciemnianą szybą. Mimo, że niepozorny, filtr ma niebagatelny wpływ zarówno na bezproblemową pracę urządzenia, jak i zdrowie wszystkich domowników. Zatrzymuje on cząsteczki tłuszczu, bakterie, wirusy, grzyby i alergeny, nie pozwalając im dostać się do wnętrza okapu, ani nie wypuszczając ich do powietrza, którym oddychasz.

OKAP GÖTZE & JENSEN BH900KT filtr

Oświetlenie LED

Przyjemne oświetlenie w postaci paska LED jeszcze bardziej podnosi funkcjonalność okapu GÖTZE & JENSEN BH900KT. Dzięki niemu Twoja kuchenka i przygotowywane potrawy są dobrze oświetlone, więc łatwiej nadzorować gotowanie, szczególnie wieczorem lub w czasie ciemnych, zimowych popołudni. Możesz też wykorzystać go, jako klimatyczne światło boczne, dzięki któremu doświetlisz pomieszczenie.

OKAP GÖTZE & JENSEN BH900KT led oswietlenie

Łatwe czyszczenie

Pamiętaj, żeby okap GÖTZE & JENSEN BH900KT służył Ci na najwyższym poziomie przez długi czas, należy regularnie go czyścić. W urządzeniu zastosowano szklany kołnierz, który jest znacznie łatwiejszy w myciu niż tradycyjny metalowy. Ze szkła została wykonana także przesłona filtra, co sprawia, że ten okap jeszcze łatwiej jest wyczyścić.

OKAP GÖTZE & JENSEN BH900KT cichy

Co w pudełku?

W opakowaniu z okapem GÖTZE & JENSEN BH900KT znajdziesz pilot oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

OKAP GÖTZE & JENSEN BH900KT zawartosc opakowania

SPECYFIKACJA
Funkcje dodatkowe
Brak
Wyposażenie
Instrukcja obsługi w języku polskim, Pilot
Gwarancja
24 miesiące
Liczba prędkości
4
Średnica wylotu powietrza [cm]
15
Wysokość [cm]
27.5
Szerokość [cm]
59.6
Głębokość [cm]
26.4
Kolor (wykończenie)
Czarny
Klasa energetyczna
B
Regulacja prędkości
Skokowa
Rodzaj okapu
Wkład
Tryb pracy
Pochłaniacz, Wyciąg
Sterowanie
Dotykowe
Liczba filtrów odtłuszczających
1
Filtr przeciwtłuszczowy
Aluminiowy
Filtr węglowy
Opcjonalnie
Moc silnika [W]
Brak danych
Liczba silników
1
Poziom hałasu [dB]
62
Wydajność maksymalna [m3/h]
425
Oświetlenie
LED
Typ
Wkład
Stan produktu
Nie dotyczy
Głębokość maksymalna [cm]
28.6
Waga z opakowaniem [kg]
9.70
Hob2Hood
Nie
Z zewnętrznym silnikiem
Nie
Znak zgodności
Materiały do pobrania