Patelnia Granitec Competence 24 cm

Równomierne nagrzewanie

Patelnia GÖTZE & JENSEN Granitec Competence o średnicy 24 cm została wykończona 5-warstwową powłoką nieprzywierającą ILAG Granitec. Specjalna konstrukcja wspiera równomierne nagrzewanie się całej powierzchni patelni, a ergonomiczna rączka ułatwia przyrządzanie posiłków. To sprawdzony przepis na wyśmienite dania smażone – bez przypalania i przywierania.

Patelnia GÖTZE & JENSEN Granitec Competence 24 cm rownomierne nagrzewanie wyglad

ILAG Granitec – smażenie bez przywierania

Granitowe wykończenie ILAG Granitec to doskonałe efekty smażenia. 5-warstwowa powłoka zmniejsza przywieranie i przypalanie się potraw, przyspiesza nagrzewanie się patelni, zwiększa jej odporność na zarysowania i dodatkowo ułatwia utrzymanie jej w czystości.

Patelnia GÖTZE & JENSEN Granitec Competence 24 cm ilag granitec 5 warstw

Ergonomiczny uchwyt

Nienagrzewający się, antypoślizgowy, ergonomicznie ukształtowany uchwyt patelni GÖTZE & JENSEN Granitec Competence to jeszcze większy komfort przyrządzania posiłków. Praktyczny otwór umożliwia powieszenie jej na haku.

Patelnia GÖTZE & JENSEN Granitec Competence 24 cm uchwyt antyposlizgowy otwór

do każdej kuchenki

Patelnia GÖTZE & JENSEN Granitec Competence może być używana na każdym typie kuchenki – gazowej, elektrycznej, halogenowej, ceramicznej, indukcyjnej. Sprawdź też inne patelnie z linii Competence i skompletuj cały zestaw!

Patelnia GÖTZE & JENSEN Granitec Competence 24 cm kuchnia gazowa elektryczna halogenowa ceramiczna indukcyjna

ZOBACZ WIĘCEJ

SPECYFIKACJA
Funkcje dodatkowe
Nienagrzewający się uchwyt, Równomierna dystrybucja ciepła, Nie przypala i nie przywiera, Dno indukcyjne, Antypoślizgowy uchwyt, Możliwość zawieszenia
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Szaro-czarny
Możliwość mycia w zmywarce
Tak
Rodzaj
Patelnia tradycyjna
Powłoka wewnętrzna
Powłoka nieprzywierająca Non-Stick, Granitowa
Powłoka zewnętrzna
Granitowa
Wskaźnik nagrzania
Nie
Przeznaczenie
Kuchnie elektryczne, Kuchnie gazowe, Kuchnie indukcyjne, Kuchnie ceramiczne, Kuchnie halogenowe
Zawartość zestawu
1 x Patelnia 24 cm
Stan produktu
Nie dotyczy
Odłączana rączka
Nie
Średnica naczynia [cm]
24
Ilość elementów
1
Zestaw patelni
Nie
Pokrywa
Nie
System Ingenio
Nie
Model producenta
Nie dotyczy
Rączka w zestawie
Nie
Beztłuszczowa
Nie
Znak zgodności
Poradnik eksperta
Patelnie do każdej kuchni

Patelnia to sprzęt strategiczny, który po prostu każdy musi mieć w kuchni. Nie można dopuścić do sytuacji, w której przyrządzenie jajecznicy, usmażenie naleśników, placków ziemniaczanych lub innych kultowych potraw byłoby zagrożone jej brakiem. Wybierając dobrą patelnię warto zwrócić uwagę na kilka cech, dzięki którym użytkowanie będzie bezproblemowe, a każde danie wyjdzie idealnie.

Firma Goetze & Jensen uprościła proces wyboru patelni. Wszystkie są przystosowane do każdego współczesnego typu kuchenek, w tym:

  1. do elektrycznych płyt grzewczych,
  2. do kuchenek indukcyjnych,
  3. z palnikami gazowymi,
  4. do kuchenek ceramicznych.

Patelnie naszej marki zostały wykonane z wysoko jakościowej stali. Są także pokryte specjalną warstwą, która zapobiega przywieraniu smażonych składników.

Nasze patelnie skonstruowano w taki sposób, że spód idealnie przylega do płyty grzewczej. To gwarantuje równomierne nagrzewanie się całej powierzchni, co z kolei jest istotne dla skutecznego smażenia i duszenia potraw. Warto zwrócić uwagę również na uchwyt. Solidna budowa i ergonomiczne rękojeść pozwala na pewną kontrolę, nawet podczas efektownego podrzucania naleśników.