Kuchenka mikrofalowa MO101W

Szybko podgrzane!

Kuchenny pomocnik

Kuchenka mikrofalowa GÖTZE&JENSEN MO101W jest bardzo praktyczna. Nie zajmuje w kuchni wiele miejsca, a może pełnić wiele ról. Nie tylko podgrzejesz w niej różne potrawy, ale również rozmrozisz np. mięso. Nie musisz wyjmować produktów z zamrażalnika kilkanaście godzin wcześniej, wystarczy, że je umieścisz w kuchence na kilkanaście minut.


Kuchenka mikrofalowa GÖTZE & JENSEN MO101W

6 poziomów mocy

Im większa moc kuchenki, tym szybsze podgrzewanie. Moc mikrofali GÖTZE & JENSEN MO101W to 700 W. Masz również możliwość wyboru jednego z sześciu poziomów. Inny poziom wybierzesz do przygotowania popcornu, a inny do rozmrożenia składników wyjętych z zamrażarki.Talerz obrotowy

W środku kuchenki mikrofalowej GÖTZE & JENSEN MO101W znajduje się duży, szklany talerz obrotowy, na którym ustawiasz talerz z produktami, które chcesz rozmrozić lub podgrzać. Nie zapominaj, żeby zawsze używać naczyń, które mogą być stosowane w kuchence mikrofalowej. Średnica tego talerza to 24.5 cm, co w zupełności wystarczy do przygotowania większości dań.

Kuchenka mikrofalowa GÖTZE & JENSEN MO101W

Sygnał dźwiękowy

O zakończeniu pracy kuchenka mikrofalowa GÖTZE & JENSEN MO101W zawiadomi Cię sygnałem dźwiękowym. Wystarczy, że ustawisz odpowiedni czas na zegarze w mikrofalówce i możesz zająć się swoimi sprawami.

Kuchenka mikrofalowa GÖTZE & JENSEN MO101W

Wymiary i wnętrze

Kuchenka mikrofalowa GÖTZE & JENSEN MO101W nie jest duża, jej wymiary to 24.5 cm wysokości, 44.6 cm szerokości oraz 32 cm głębokości. Jej wnętrze jest emaliowane. Biały kolor sprawi, że będzie pasować do każdego wnętrza.

Kuchenka mikrofalowa GÖTZE & JENSEN MO101W

Co w pudełku?

W opakowaniu oprócz kuchenki mikrofalowej GÖTZE & JENSEN MO101W znajdziesz talerz obrotowy oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

dddFilmy:SPECYFIKACJA
Funkcje dodatkowe
Sygnał dźwiękowy zakończenia pracy
Wyposażenie
Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Talerz obrotowy
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Biały
Wysokość [cm]
24.5
Szerokość [cm]
44.6
Głębokość [cm]
32
Sterowanie
Mechaniczne
Pojemność [l]
20
Rodzaj
Wolnostojąca
Zastosowane technologie
Brak
Wyświetlacz
Nie
Liczba poziomów mocy
6
Automatyczny dobór czasu
Brak
Funkcje podstawowe
Rozmrażanie, Podgrzewanie
System rozprowadzenia mikrofal
Przestrzenny
Grill
Nie
Wykończenie wnętrza
Emalia
Średnica talerza obrotowego [cm]
24.5
Stan produktu
Nie dotyczy
Sterowanie smartfonem
Nie
Moc grilla
Nie dotyczy
Moc mikrofal
700
Oświetlenie wnętrza
Tak
Talerz
Tak
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Kuchenki mikrofalowe – szybkie i niezawodne

Podczas przygotowywania szybkiego posiłku lub przekąski liczy się czas. W takim przypadku najlepszym narzędziem zawsze okazuje się kuchenka mikrofalowa. Jest idealna do szybkiego podgrzewania gotowych dań, prażenia kukurydzy czy przygotowania porcji mleka. Takie urządzenie musi być solidne i łatwe w obsłudze, aby sprostać dynamicznym warunkom panującym w kuchni.

Użytkownicy naszego sprzętu rekomendują zakup kuchenek mikrofalowych Goetze & Jensen ze względu na:

  1. solidną budowę,
  2. intuicyjny system sterowania,
  3. efektowny design.

Nasze kuchenki mikrofalowe zostały wyposażone w stalową obudowę oraz efektowny panel przedni w stylu INOX. Urządzenia prezentują się bardzo dobrze i z pewnością będą się podobać wszystkim, którzy zajrzą do kuchni. Urządzenia nie wymagają żadnych skomplikowanych czynności konserwacyjnych i serwisowych. Nowa kuchenka mikrofalowa jest gotowa do użycia od razu po rozpakowaniu i podłączeniu zasilania. Urządzenie można ustawić na blacie z dowolnego tworzywa. Przypadkowemu przesunięciu zapobiegają specjalne nóżki antypoślizgowe. Nasze urządzenia zostały też wyposażone w blokadę rodzicielską zabezpieczająca najmłodszych przed eksperymentami w kuchni.