Patelnia Monza 28 cm

wysoka jakość i nowatorska technologia

Patelnia Monza od marki GÖTZE & JENSEN spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego miłośnika gotowania. Nadaje się do różnych kuchenek, a mianowicie ceramicznych, elektrycznych, z palnikami gazowymi i indukcyjnych. Co więcej, wyróżnia się niezwykle ergonomiczną konstrukcją. Teraz poradzisz sobie nawet z podrzucaniem naleśników. Nieprzywierająca warstwa sprawi, że każda Twoja potrawa będzie prezentowała się perfekcyjnie. Zobacz, co jeszcze możesz zyskać z tą patelnią i obudź w sobie kreatywność.

 BLENDER SM 3382 WYGLĄD

Równomierne nagrzewanie

Patelnia została wykonana ze stali wysokiej jakości. Co więcej, zastosowano tutaj także specjalną warstwę, która ochroni przed przywieraniem składników. Dzięki temu przygotowane przez Ciebie danie zawsze będzie prezentować się doskonale. Patelnia zapewnia także równomierne nagrzewanie potrawy. Wpływa to pozytywnie na jakość przygotowywanego jedzenia. Teraz zaskoczysz nie tylko swoich gości, ale także siebie samego!

BLENDER SM 3382 MOC

Ergonomiczna konstrukcja

Patelnia wyróżnia się także ergonomiczną konstrukcją. Wygodny, antypoślizgowy uchwyt sprawi, że nie będzie najmniejszych kłopotów nawet z podrzucaniem naleśników. Patelnie możesz wykorzystać w różnych typach kuchenek, a mianowicie ceramicznych, elektrycznych, gazowych i indukcyjnych. Dodatkowym elementem poprawiającym komfort użytkowania jest możliwość mycia w zmywarce. Dzięki temu zyskujesz czas, który możesz poświęcić na bardziej kreatywne działania.BLENDER SM 3382 DESIGN

SPECYFIKACJA
Funkcje dodatkowe
Rączka typu SoftTouch
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Niebiesko-czarny
Możliwość mycia w zmywarce
Tak
Pojemność [l]
Nie dotyczy
Rodzaj
Patelnia tradycyjna
Powłoka wewnętrzna
Powłoka nieprzywierająca Non-Stick
Powłoka zewnętrzna
Wskaźnik nagrzania
Nie
Przeznaczenie
Kuchnie elektryczne, Kuchnie gazowe, Kuchnie indukcyjne, Kuchnie ceramiczne
Zawartość zestawu
1 x Patelnia 28 cm
Stan produktu
Nie dotyczy
Odłączana rączka
Nie
Średnica naczynia [cm]
28
Ilość elementów
1
Zestaw patelni
Nie
Pokrywa
Nie
System Ingenio
Nie
Rączka w zestawie
Nie
Beztłuszczowa
Nie
Znak zgodności
Poradnik eksperta
Patelnie do każdej kuchni

Patelnia to sprzęt strategiczny, który po prostu każdy musi mieć w kuchni. Nie można dopuścić do sytuacji, w której przyrządzenie jajecznicy, usmażenie naleśników, placków ziemniaczanych lub innych kultowych potraw byłoby zagrożone jej brakiem. Wybierając dobrą patelnię warto zwrócić uwagę na kilka cech, dzięki którym użytkowanie będzie bezproblemowe, a każde danie wyjdzie idealnie.

Firma Goetze & Jensen uprościła proces wyboru patelni. Wszystkie są przystosowane do każdego współczesnego typu kuchenek, w tym:

  1. do elektrycznych płyt grzewczych,
  2. do kuchenek indukcyjnych,
  3. z palnikami gazowymi,
  4. do kuchenek ceramicznych.

Patelnie naszej marki zostały wykonane z wysoko jakościowej stali. Są także pokryte specjalną warstwą, która zapobiega przywieraniu smażonych składników.

Nasze patelnie skonstruowano w taki sposób, że spód idealnie przylega do płyty grzewczej. To gwarantuje równomierne nagrzewanie się całej powierzchni, co z kolei jest istotne dla skutecznego smażenia i duszenia potraw. Warto zwrócić uwagę również na uchwyt. Solidna budowa i ergonomiczne rękojeść pozwala na pewną kontrolę, nawet podczas efektownego podrzucania naleśników.