Krajalnica MS700X

Niezastąpiona w Twojej kuchni

Kanapki małe i duże

Krajalnica GÖTZE & JENSEN MS700X to urządzenie, które z pewnością przyda się w każdej kuchni - szczególnie, jeśli pieczesz swój chleb czy wytwarzasz domowe wędliny i chcesz ułatwić sobie ich krojenie. Uniwersalne ostrze o średnicy 190 mm ze stali nierdzewnej pozwoli dopasować grubość krojenia do Twoich potrzeb. Zakres od 1 do 15 mm pozwoli Ci ukroić cieniutki plasterek smakowitej wędliny lub grubą pajdę świeżego chleba.


Solidna i bezpieczna

Dzięki odchylanemu stolikowi oraz solidnym przyssawkom obsługa urządzenia GÖTZE & JENSEN MS700X jest łatwa i bezpieczna. W komplecie znalazł się również zdejmowany dociskacz, który chroni Twoje palce podczas krojenia produktów. Solidny nóż ze stali nierdzewnej i moc 150 W sprawiają, że krojenie jest płynne i szybkie.

Krajalnica GÖTZE & JENSEN MS700X bezpieczenstwo

Prosta regulacja

Grubość krojenia w urządzeniu GÖTZE & JENSEN MS700X możesz łatwo dostosować dzięki pokrętłu, które pozwala na regulację grubości krojenia w zakresie od 1 do 15 mm. Dzięki temu krajalnica doskonale sprawdzi się zarówno do krojenia chleba, jak i wędlin czy serów.


Co w pudełku?

W opakowaniu oprócz krajalnicy GÖTZE & JENSEN MS700X znajdziesz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Krajalnica GÖTZE & JENSEN MS700X zawartosc opakowania

SPECYFIKACJA
Moc [W]
150
Funkcje dodatkowe
Antypoślizgowe nóżki
Wyposażenie
Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Inox
Regulacja prędkości
Nie
Zakres krojenia [mm]
1-15
Wykonanie noża
Stal nierdzewna
Stan produktu
Nie dotyczy
Wykonanie postawy
Metal
Zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem
Nie
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Profesjonalne krajalnice kuchenne

Przygotowywanie posiłku dla licznej rodziny i dużego grona znajomych to wymagające zadanie. Dlatego, coraz więcej gospodarstw domowych decyduje się na zakup porządnej krajalnicy, która przyspiesza ten żmudny proces. Urządzenia do krojenia z napędem elektrycznym muszą być wykonane w sposób gwarantujący wydajność i bezpieczeństwo. W związku z tym warto zainwestować w bezpieczne krajalnice kuchenne Goetze & Jensen.

Dobre krajalnice kuchenne to urządzenia o sztywnej, stabilnej podstawie wykonanej ze stali nierdzewnej i dobrej jakości tworzywa. Dzięki odpowiedniej wadze oraz antypoślizgowym nóżkom, krajalnica pewnie stoi w miejscu, co daje użytkownikowi poczucie komfortu i bezpieczeństwa. To cechy niezwykle ważne w przypadku pracy z rozpędzonym otwartym ostrzem.

Dobrze wyważony, szybkoobrotowy silnik oraz perfekcyjne ostrze, nie pracują bez najmniejszych drgań. Użytkownik pewnie dzieli żywność na porcje, przesuwając krojony produkt na ergonomicznej podstawie wykonanej ze stali nierdzewnej. Podstawa na żywność porusza się ruchem posuwistym wzdłuż ostrza na mocnej i stabilnej suwnicy, która stanowi element konstrukcji urządzenia. Praktycznie nie ma zagrożenia, że ręka użytkownika, który poprawnie obsługuje krajalnice może mieć kontakt z obracającym się ostrzem.