Gofrownica DW900

Opis produktu
SMACZNY DESER

Czy zapach gofrów kojarzy Ci się z wakacjami? Bałtyk, Mazury, górskie miasteczka….wszystko łączy jedno – zapach gofrów. Teraz możesz rozkoszować się tym smakiem i zapachem we własnej kuchni przez cały rok!
Gofry we własnej kuchni – to brzmi pysznie! Zaproś rodzinę i przyjaciół na gofrowe party. Przygotuj ulubione dodatki typu owoce, nutella, cukier puder, bita śmietana i zostaw wybór gościom.
Gofrownica GÖTZE & JENSEN DW900 szybko i równomiernie się nagrzewa, co jest doskonałym zabezpieczeniem przed rozlewaniem się ciasta. Czas ma szczególne znaczenie przy większej ilości gości.


GOFROWNICA BIAŁA BLUPUNKT SMAK

5 trybów pieczenia I 7 ustawień temperatury

Możesz wybrać stopień pieczenia gofrów w zależności od Twoich preferencji. Mogą być mocno wypieczone lub mniej, ale za to bardziej miękkie w środku. Wszystko zależy od Ciebie!
Dodatkowo sprawdzisz stopień wypieczenia bez otwierania pokrywy, ponieważ wszystko wyświetla się na wielofunkcyjnym wyświetlaczu.
Sekretem idealnego gofra jest odpowiedni dobór temperatury. Jej 7 ustawień pozwoli Ci na przygotowanie gofrów o chrupkiej, ale nie twardej powierzchni. Możesz również ustawić temperaturę samodzielnie, jeśli wolisz. Dzięki temu z łatwością ustalisz, jaki stopień wypieczenia odpowiada każdemu z domowników i będziesz mógł to zmieniać na bieżąco.


GOFROWNICA BIAŁA BLUPUNKT JAKOSC

Automatyczne wyłączanie

Przy jedzeniu gofrów można zapomnieć o całym świecie. Jeśli tak właśnie się stanie, nie musisz pamiętać o wyłączeniu gofrownicy GÖTZE & JENSEN DW900, ponieważ system zabezpieczający zrobi to za Ciebie! Ale to nie wszystko, ponieważ urządzenie ma również zabezpieczenie przed przegrzaniem.

GOFROWNICA BIAŁA BLUPUNKT KONSTRUKCJA

Idealny kształt, Moc i obudowa

Gofry powinny być prostokątne! Tak przynajmniej twierdzą ich najwięksi znawcy i wielbiciele. I takie będą gofry, które przygotujesz! Jednorazowo możesz zrobić 2 gofry i obydwa będą idealnie prostokątne.
Moc urządzenia jest wysoka, wynosi 1600 W. To sprawia, że Twoje gofry zawsze będą chrupiące i najlepsze na świecie. Obudowa jest z tworzywa sztucznego, dzięki czemu gofrownica jest lekka. Z łatwością zabierzesz ją na party do znajomych!

GOFROWNICA BIAŁA BLUPUNKT PŁYTKI

Pokaż całość
SPECYFIKACJA
Moc [W]
1600
Wyposażenie
Instrukcja obsługi w języku polskim
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Inox
Wykonanie obudowy
Tworzywo sztuczne
Regulacja temperatury
Tak
Nieprzywieralna powłoka płytek
Tak
Liczba gofrów
2
Kształt gofrów
Prostokąty
Znak zgodności
Poradnik eksperta
Świeże gofry w kilka minut – jak kupić dobrą gofrownicę?

Przygotowanie pysznych, ciepłych gofrów to kwestia dobrego ciasta i czegoś jeszcze. Każdy wie, że przygotowanie gofra trwa krótką chwilę. Dlatego konieczne są idealne warunki, dla równomiernego rozprowadzenia i wypieczenia tego jakże specyficznego ciasta. Najczęściej stosowanym rozwiązaniem są specjalne gofrownice elektryczne.

Każdą gofrownicę można rozpoznać po typowych prostokątnych teflonowych wkładkach, które w charakterystyczny sposób formują płynne ciasto w typowego prostokątnego gofra ze specyficznymi zagłębieniami, których zadaniem jest utrzymywanie dodatków. Wybierając gofrownicę, warto zwrócić uwag na:

  1. moc układu grzewczego,
  2. okładzinę wkładek,
  3. ergonomiczna budowa zapewniająca bezpieczeństwo,
  4. system sterowania.

Regulacja temperatury i timer do kontroli czasu z pewnością ułatwią dopracowanie procedury smażenia do perfekcji. Warto wybrać sprzęt, którego budowa jest solidna i dobrze się prezentuje. Elementy wykończeniowe w stylizacji na stal nierdzewną, z pewnością będą prezentować się świetnie.