Okap TH400WT

Okap teleskopowy

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że okap jest jednym z najważniejszych urządzeń w kuchni. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ podczas gotowania powstają opary i zapachy o różnym stopniu natężenia i jedynym skutecznym sposobem na ich usunięcie jest instalacja okapu. Funkcjonalny i estetycznie wykonany okap teleskopowy GÖTZE & JENSEN TH400WT można rozłożyć do pełnych rozmiarów podczas intensywnego gotowania. Gdy nie gotujesz, złożony okap jest dyskretny i zajmuje mało miejsca.

OKAP GOTZE & JENSEN TH400WT - front

Wyciąg i pochłaniacz

Dzięki szerokości 59,6 cm okap GÖTZE & JENSEN będzie idealnie pasował nad standardową płytę kuchenną. Może pracować w 2 trybach – wyciągu, dzięki podłączeniu do wentylacji, i pochłaniacza – z opcjonalnym filtrem węglowym CF001M. Możesz mieć pewność, że skutecznie oczyści Twoją kuchnię z nagromadzonych zapachów i pary wodnej.

OKAP GOTZE & JENSEN TH400WT - możliwość pracy jako pochłaniacz i wyciąg

Sterowanie i 3-stopniowa regulacja

Trzy stopnie regulacji pozwolą Ci na ustawienie większej lub mniejszej mocy pochłaniania. Jest to zwykle zależne od ilości palników, których używasz podczas gotowania. Daną moc szybko wybierzesz za pomocą panelu dotykowego umieszczonego na okapie GÖTZE & JENSEN TH400WT.

OKAP GOTZE & JENSEN TH400WT - sterowanie i moc

Filtr przeciwtłuszczowy

W okapie GÖTZE & JENSEN TH400WT zainstalowany jest filtr aluminiowy, który ma postać siateczki montowanej od spodu urządzenia. Z łatwością go wyjmiesz i umyjesz w zmywarce. Jest on bardzo ważny, ponieważ oczyszcza powietrze z brudnych cząsteczek - tłuszczu, bakterii, wirusów, grzybów i alergenów. Ma niebagatelny wpływ na zdrowie wszystkich domowników.

OKAP GOTZE & JENSEN TH400WT - filtr przeciwtłuszczowy

Oświetlenie LED

Bardzo przydatne jest oświetlenie LED, które jest zainstalowane w okapie GÖTZE & JENSEN TH400WT. Szczególnie jeśli gotujesz wieczorem lub w nocy. Dzięki niemu zawsze widzisz, co dzieje się z Twoimi potrawami podczas gotowania. Możesz go również używać jako światła bocznego w kuchni, ponieważ doskonale oświetla kuchenkę i blat obok.

OKAP GOTZE & JENSEN TH400WT - oświetlenie LED

SPECYFIKACJA
Funkcje dodatkowe
Timer, Automatyczne wyłączanie
Wyposażenie
Elementy do montażu, Filtr odtłuszczający, Instrukcja obsługi w języku polskim
Gwarancja
24 miesiące
Liczba prędkości
3
Średnica wylotu powietrza [cm]
12
Wysokość [cm]
18.2
Szerokość [cm]
59.6
Głębokość [cm]
28.5
Kolor (wykończenie)
Biały
Klasa energetyczna
D
Regulacja prędkości
Skokowa
Rodzaj okapu
Teleskopowy
Tryb pracy
Pochłaniacz, Wyciąg
Sterowanie
Dotykowe
Liczba filtrów odtłuszczających
2
Filtr przeciwtłuszczowy
Aluminiowy
Filtr węglowy
Opcjonalnie
Moc silnika [W]
150
Liczba silników
1
Poziom hałasu [dB]
62
Wydajność maksymalna [m3/h]
305
Oświetlenie
LED
Typ
Teleskopowy
Stan produktu
Nie dotyczy
Głębokość maksymalna [cm]
42.5
Znak zgodności
Materiały do pobrania