Mikser HM350K

Niezastąpiony w kuchni

Przygotuj to, co lubisz

Ciasto, krem czy bita śmietana? A może naleśniki? Z pomocą miksera GÖTZE & JENSEN HM350K szybko przygotujesz wszystko, na co masz ochotę. Łatwo przygotujesz nie tylko ciasta czy desery, możesz miksować też pyszne sosy czy dipy. Mimo swoich niewielkich rozmiarów mikser zaskoczy Cię swoją wysoką wydajnością.

Mikser GÖTZE & JENSEN HM350K Czarny 300W TRYB TURBO wyglad

Gotowe w mgnieniu oka

Mikser GÖTZE & JENSEN HM350K pracuje szybko i efektywnie dzięki mocy 300 W. Możesz również ustawić jedną z 6 prędkości, co pozwoli na przygotowanie ciasta, kremu, bitej śmietany i wielu innych pyszności! Jeśli chcesz wykorzystać pełną moc miksera, wybierz funkcję Turbo. Dzięki niej przygotujesz deser w mgnieniu oka!

Mikser GÖTZE & JENSEN HM350K Czarny 300W TRYB TURBO torbo regulacja predkosci

Bezpieczna praca

By zapewnić bezpieczeństwo Tobie i Twoim bliskim, mikser GÖTZE & JENSEN HM350K został wyposażony w zabezpieczenie przed wypadaniem mieszadeł. Dodatkowo urządzenie posiada obrotową końcówkę przewodu, dzięki której nie plącze się on podczas pracy. To nie tylko zwiększa komfort pracy, ale i wydłuża żywotność urządzenia, ponieważ przewód nie łamie się i nie niszczy.

Mikser GÖTZE & JENSEN HM350K Czarny 300W TRYB TURBO obrotowy przewod

Co w pudełku?

W zestawie z mikserem GÖTZE & JENSEN HM350K znajdują się 2 trzepaki i 2 haki do wyrabiania ciasta ze stali nierdzewnej oraz instrukcja obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Mikser GÖTZE & JENSEN HM350K Czarny 300W TRYB TURBO zawartosc opakowaniaFilmy:SPECYFIKACJA
Moc [W]
300
Regulacja obrotów
Skokowa
Funkcje dodatkowe
Funkcja Turbo
Załączona dokumentacja
Instrukcja obsługi w języku polskim
Wyposażenie
Mieszadła hakowe do wyrabiania ciasta, 2 trzepaczki
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Czarny
Liczba prędkości
6
Tryb pulsacyjny
Nie
Wykonanie kielicha
Nie dotyczy
Kielich z miarką
Nie
Pojemność kielicha [l]
Nie dotyczy
Pojemność misy [l]
Nie dotyczy
Możliwość mycia w zmywarce
Nie
Rodzaj
Ręczny
System zabezpieczający przed przypadkowym uruchomieniem
Brak danych
Stan produktu
Nie dotyczy
USP_1
Obrotowa końcówka zapobiega skręcaniu kabla
Konstrukcja
Mieszadła wykonane ze stali nierdzewnej, Obrotowa końcówka zapobiega skręcaniu się kabla, Zabezpieczenie przed wypadaniem mieszadeł
Blender
Nie
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Mikser kuchenny do zadań specjalnych

Ręczny mikser kuchenny to jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdej kuchni. To idealny sprzęt do przygotowania ciasta na naleśniki czy masy do domowych wypieków. Możliwości zastosowania są znacznie szersze, a użytkownikom zależy na wydajności, solidnym wykonaniu i komfortowej ergonomii.

Podstawowe wyposażenie kuchenne to mocna strona oferty naszej firmy. Miksery kuchenne Goetze & Jensen zostały zaprojektowane w taki sposób, aby spełnić wszystkie oczekiwania użytkowników, np.:

  1. ergonomiczny, pewny uchwyt,
  2. mocny silnik i kilka trybów prędkości,
  3. łatwy sposób montaż końcówek roboczych,
  4. solidna obudowa i dobrej jakości tworzywo,
  5. osprzęt dodatkowy w postaci uchwytu i misy.

W przypadku osób, które często korzystają z miksera, warto rozważyć zakup urządzenia z dodatkową podstawą zintegrowaną z naczyniem na miksowane składniki. Taki osprzęt robi ze zwyczajnego miksera prosty robot kuchenny. To znacznie ułatwia przygotowywanie składników posiłków, szczególnie tych wymagających długiego dokładnego przetwarzania. Nasze miksery to niezawodny sprzęt, opracowany z myślą o intensywnym użytkowaniu. Sam mikser nie wymaga specjalnych zabiegów serwisowych ani konserwacyjnych. Narzędzia i osprzęt wystarczy utrzymywać w czystości, np. myjąc je w zmywarce.