Powerbank GoldenLine Power Delivery PZMI11KPD 10000mAh Czarny

Doładuj baterie

Ponadprzeciętna pojemność

Powerbank GÖTZE & JENSEN Golden Line PZMI11KPD to urządzenie niezastąpione podczas każdej wycieczki. Jego pojemność to aż 10 000 mAh - to oznacza, że jeśli masz smartfon z baterią o pojemności 3000 mAh, możesz naładować go 3 razy!

Powerbank GÖTZE & JENSEN Golden Line Power Delivery PZMI11KPD 10000mAh Czarny pojmenosc obudowa

Szybkie ładowanie

GÖTZE & JENSEN Golden Line PZMI11KPD został stworzony w oparciu o najnowocześniejszy standard ładowarek - Power Delivery, który zapewnia ładowanie z mocą maksymalnie 20 W. Ta technologia umożliwia stałą konfigurację natężenia i napięcia ładowania – dzięki temu zawsze ładuje z maksymalną mocą. Oznacza to, że powerbank wspiera szybkie ładowanie. Gdy podłączysz urządzenie, powerbank sam ustali jaki prąd ma zasilać baterię.

Powerbank GÖTZE & JENSEN Golden Line Power Delivery PZMI11KPD 10000mAh Czarny szybkie ładowanie power delivery

Wiele urządzeń jednocześnie

Wybierasz się na wakacje z całą rodziną i spodziewasz się, że podładowania będzie wymagało niejedno urządzenie? Powerbank GÖTZE & JENSEN Golden Line PZMI11KPD umożliwia ładowanie do 3 urządzeń jednocześnie - do wykorzystania masz 2 porty USB, 1 port USB-C oraz 1 port microUSB. Dzięki diodowemu wskaźnikowi z łatwością sprawdzisz, ile energii zostało. A jeśli zostało jej niewiele – za pomocą ładowarki wspierającej szybkie ładowanie naładujesz power bank od zera do 100% nawet o połowę szybciej niż ładowarką tradycyjną.

Powerbank GÖTZE & JENSEN Golden Line Power Delivery PZMI11KPD 10000mAh Czarny 3 urzadzenia port usb usb-c microusb

Odporny na zarysowania

Aluminiowa obudowa chroni powerbank GÖTZE & JENSEN Golden Line PZMI11KPD przed uszkodzeniem, a powłoka galwaniczna zabezpiecza przed zarysowaniami, więc bez obaw możesz nosić go w kieszeni czy torbie.

Powerbank GÖTZE & JENSEN Golden Line Power Delivery PZMI11KPD 10000mAh Czarny 3 urzadzenia port usb usb-c microusb

Co w pudełku?

W opakowaniu oprócz powerbanka GÖTZE & JENSEN Golden Line PZMI11KPD znajdziesz także kabel microUSB i USB-C oraz instrukcję obsługi w języku polskim i kartę gwarancyjną.

Powerbank GÖTZE & JENSEN Golden Line Power Delivery PZMI11KPD 10000mAh Czarny 3 urzadzenia port usb usb-c microusb

Video
SPECYFIKACJA
Załączona dokumentacja
Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Pojemność nominalna [mAh]
10000
Gwarancja
24 miesiące
Prąd wyjściowy [A]
1, 3.1, 2.1
Liczba portów wyjściowych [szt]
3
Materiał wykonania
Aluminium
Kolor
Czarny
Wodoodporność
Nie
Wyświetlacz
Nie
Czas ładowania [min]
210
Szerokość [mm]
72
Wysokość [mm]
144
Waga [g]
360
Grubość [mm]
14
Napięcie wyjściowe [V]
5, 9, 12
Stan produktu
Nie dotyczy
Typ kabla
Kabel USB-A - USB-C, Kabel USB-A - micro USB
Zintegrowany kabel
Nie
Kabel w zestawie
Tak
Zastosowanie
Smartwatch, Smartfon/telefon, Przenośna konsola do gier, Odtwarzacz MP3/MP4, Nawigacja, Kamera sportowa, iPod/iPhone/iPad, Czytniki e-book, Aparat cyfrowy, Tablet
Typ ładowania
Power Delivery, Quick Charge
Typ baterii
Litowo-polimerowa
Ładowanie indukcyjne
Nie
Liczba portów USB typ C
1
Liczba portów USB
2
Liczba portów microUSB
1
Konstrukcja
Slim
Moc ładowania indukcyjnego [w]
Nie dotyczy
Maksymalna moc wyjściowa [w]
15
Ładowanie solarne
Nie
Ładowanie laptopów
Nie
Latarka
Nie
Diody LED
Tak
Rozrusznik samochodowy
Nie
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Ładowarki przenośne – zapas energii w każdych warunkach

Baterie urządzeń mobilnych wytrzymują zaledwie kilka godzin intensywnego użytkowania. Niezależnie od tego, czy grasz w sieci z grupą znajomych, czy podróżujesz i korzystasz z map Google i GPS. Jeżeli trwa to kilka godzin, możesz być pewny, że uciszy cię zapasowy akumulator schowany w torbie lub kieszeni.

Ładowarki przenośne potocznie zwane Power Bankami, to nic innego jak spora bateria opakowana w solidne, dyskretne plastikowe pudełko. Dobierając pojemność Power Banku, warto rozważyć zakup modelu, który jest wyposażony w baterię większą niż nasz smartfon, w ten sposób zyskujemy zapas energii, który w razie potrzeby wystarczy nam na więcej niż jedno ładowanie. Jest niestety jeden warunek – Power Bank musi być w pełni naładowany.

Większość, o ile nie wszystkie ładowarki przenośne ładuje się dokładnie w ten sam sposób jak smartfon. Zazwyczaj do zestawu jest dołączona ładowarka, jednak jeżeli dostępne interfejsy power banku `pozwalają na to, to można śmiało korzystać z ładowarki do telefonu. Power Bank może służyć jako źródło energii także dla innych urządzeń niż smartfon. W ten sposób można z powodzeniem naładować tablet, kamerkę czy aparat fotograficzny.