Uchwyt na telefon GoldenLine CH500W

Nie tylko uchwyt

Uchwyt samochodowy GÖTZE & JENSEN CH500W dzięki wykorzystaniu wysokiej klasy materiałów i nowoczesnych technologii zdecydowanie wyróżnia się spośród innych uchwytów tego typu. Możesz mieć pewność, że idealnie przytrzyma Twój telefon, nawet podczas jazdy po wyboistej drodze. A to nie wszystko, co potrafi! Ten uchwyt nie tylko idealnie trzyma Twój telefon podczas podróży, ale może go także naładować!

Uchwyt samochodowy GÖTZE & JENSEN CH500W wyglad front przyssawka

Inteligentne ramiona

Pamiętasz, jak skomplikowane potrafi być wydobycie telefonu z uchwytu i umieszczenie go tam z powrotem? To już przeszłość! Dzięki zastosowaniu automatycznie rozchylanych ramion uchwyt samochodowy GÖTZE & JENSEN CH500W to banalnie proste. Wystarczy, że zbliżysz telefon do umieszczonego w uchwycie czujnika, by ramiona otworzyły się i po kilku sekundach zamknęły - mocno trzymając telefon na miejscu. Uchwyt ma dodatkowy przycisk, pozwalający rozsunąć ramiona, aby można było wyciągnąć telefon. Dzięki dużemu kondensatorowi ramiona działają jeszcze przez 15 sekund po odcięciu zasilania, więc łatwo wyjmiesz telefon, nawet jeśli zabrakło prądu.


Ładowanie indukcyjne

W niewielkim uchwycie GÖTZE & JENSEN CH500W zastosowano wiele rozwiązań, które znacznie ułatwiają życie kierowcy. Jednym z nich jest możliwość szybkiego ładowania indukcyjnego z mocą 15 W. Wystarczy, że podłączysz uchwyt do źródła prądu za pomocą przewodu USB C i umieścisz w nim telefon, by błyskawicznie naładować go dzięki technologii szybkiego ładowania. Pamiętaj, że Twoje urządzenie musi obsługiwać ładowanie z taką mocą, by w pełni wykorzystać tę technologię.

Uchwyt samochodowy GÖTZE & JENSEN CH500W ladowanie indukcyjne moc usb c fast charge

Sprawne mocowanie

GÖTZE & JENSEN CH500W możesz zamocować na dwa sposoby - za pomocą żelowej przyssawki lub zaczepu. Przyssawka doskonale trzyma się na płaskich powierzchniach - doskonale przylgnie do deski rozdzielczej lub przedniej szyby samochodu, natomiast zaczep pozwala na montaż w kratce wentylacyjnej.

. Uchwyt samochodowy GÖTZE & JENSEN CH500W mocowanie przyssawka zaczep

Ekran w zasięgu wzroku

Uchwyt samochodowy GÖTZE & JENSEN CH500W został zaprojektowany z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie kierowców. Dzięki możliwości regulacji poziomej i pionowej dopasujesz go tak, by mieć jak najlepszą widoczność zarówno drogi, jak i ekranu telefonu. Odbieraj połączenia, korzystaj z nawigacji satelitarnej i jedź bezpiecznie!

Uchwyt samochodowy GÖTZE & JENSEN CH500W regulacja pozioma pionowa

Zabezpieczenie przed przegrzaniem

Zadbaliśmy nie tylko o Twoje, ale i o bezpieczeństwo Twojego telefonu. Jeśli podczas ładowania uchwyt samochodowy GÖTZE & JENSEN CH500W osiągnie temperaturę 60°C - ładowarka automatycznie się wyłączy, a uchwyt poinformuje Cię o tym za pomocą czerwonej diody. Gdy temperatura spadnie do bezpiecznego poziomu, ładowanie zostanie wznowione, co sygnalizuje niebieska dioda.

Uchwyt samochodowy GÖTZE & JENSEN CH500W zabezpieczenie przed przegrzaniem automatyczne wylaczenie

Do każdego smartfona

Dzięki możliwości regulacji dolnej części uchwytu GÖTZE & JENSEN CH500W pasuje do każdego rodzaju smartfonów. Jego ramiona rozsuwają się aż do 89 mm! Dodatkowo należy wspomnieć, że możesz ładować swój telefon przez etui.

Nie musisz martwić się też, jeśli Twój telefon nie posiada funkcji ładowania indukcyjnego. Dolne ramie zostało skonstruowane tak, by możliwe było podłączenie przewodu do smartfona.

Uchwyt samochodowy GÖTZE & JENSEN CH500W regulacja rozstaw ramion przewod podlaczenie

Co w pudełku?

W zestawie oprócz uchwytu samochodowego GÖTZE & JENSEN CH500W znajdziesz także elementy montażowe oraz instrukcję obsługi z warunkami gwarancji.

Uchwyt samochodowy GÖTZE & JENSEN CH500W zestaw zawartosc instrukcja

SPECYFIKACJA
Kolor
Czarny
Rodzaj
Uchwyt samochodowy z ładowarką indukcyjną
Kompatybilność
Smartfon
Dedykowany model
Uniwersalny
Szerokość [mm]
67
Wysokość [mm]
120
Grubość [mm]
25
Miejsce montażu
Przednia szyba, Deska rozdzielcza
Rozstaw ramion [mm]
Do 89
Automatyczne otwieranie
Tak
Uchwyt grawitacyjny
Nie
Uchwyt magnetyczny
Nie
Znak zgodności
Poradnik eksperta
Praktyczna inwestycja na długie lata - jak dobrze wybrać czajnik?

Czajniki elektryczne, jak każdy inny mały sprzęt AGD, dostępne są w bardzo zróżnicowanym asortymencie jakościowym i cenowym. W sklepach dostępne są urządzenia kosztujące kilkanaście, jak i kilkaset złotych. Oczywiście cena to nie jest jedyny czynnik, którym należy kierować podczas wyboru czajnika elektrycznego. Równie istotne są pojemność, rodzaj i moc grzałki, poziom hałasu, bezpieczeństwo użytkowania oraz sposób wykonania urządzenia. O tym wszystkim piszemy w dalszej części poradnika.

Na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze czajnika:

 1. Pojemność czajnika
 2. Rodzaj grzałki: spiralna, płytowa
 3. Moc czajnika (grzałki)
 4. Obudowa i uchwyt
 5. Rodzaj podstawy
 6. Sposób nalewania wody
 7. Rodzaj filtra antyosadowego
 8. Wskaźnik poziomu wody
 9. Poziom hałasu
 10. Zabezpieczenia
 11. Długość przewodu
 12. Dodatkowe funkcje