Ładowarka sieciowa GoldenLine 3A WC1U3A-QC3 Szary

Uniwersalna i sprytna

Bardzo sprytnie pomyślana ładowarka sieciowa GÖTZE&JENSEN GOLDEN LINE 3A WC1U3A-QC3 o natężeniu prądu wyjściowego 3 ampery świetnie sprawdzi się do ładowania rozmaitych urządzeń. Dzięki zastosowaniu chipsetu Qualcomm 3.0 ładowarka wykorzystuje technologię szybkiego ładowania, co pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu. Napięcie wyjściowe dobierane jest automatycznie w zakresie 5 V, 9 V oraz 12 V.

Ładowarka ma 1 port wyjściowy.

Ładowarka sieciowa GÖTZE&JENSEN GOLDEN LINE 3A WC1U3A-QC3 Szary wyglad front bok gniazdo

Wytrzymała i kompaktowa

Wytrzymała aluminiowa obudowa sprawia, że ładowarka sieciowa GÖTZE&JENSEN GOLDEN LINE 3A WC1U3A-QC3 będzie Ci służyć przez długi czas. Co ważne urządzenie zostało wyposażone w czujnik zabezpieczający przed przegrzaniem, a dzięki jej kompaktowości możesz zabrać ją dosłownie wszędzie w torbie czy plecaku.

Ładowarka sieciowa GÖTZE&JENSEN GOLDEN LINE 3A WC1U3A-QC3 Szary czujnik przegrzanie kompaktowosc

Co w pudełku?

W zestawie oprócz ładowarki sieciowej GÖTZE&JENSEN GOLDEN LINE 3A WC1U3A-QC3 znajdziesz także instrukcję obsługi z warunkami gwarancji.

Ładowarka sieciowa GÖTZE&JENSEN GOLDEN LINE 3A WC1U3A-QC3 Szary zestaw instrukcja

SPECYFIKACJA
Moc [W]
18
Gwarancja
24 miesiące
Prąd wyjściowy [A]
3, 2, 1.5
Rodzaj
Ładowarka sieciowa
Dedykowany model
Uniwersalny
Szerokość [mm]
50
Wysokość [mm]
90
Grubość [mm]
25
Czujniki
Przed wysoką temperaturą
Napięcie wyjściowe [V]
5, 9, 12
Liczba portów wyjściowych
1
Szybkie ładowanie
Tak
Kabel w zestawie
Brak
Rodzaj złącza
USB - 1 szt.
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Ładowarki sieciowe do urządzeń mobilnych

Ładowanie smartfna czy laptopa to czynność tak oczywista, że nikt już nie zastanawia się, czy potrzebuje ładowarki sieciowej do tego celu. Każdy dysponuje przynajmniej jedna ładowarką, dzięki której regularnie uzupełnia poziom energii swojego urządzenia. Dostępnych jest coraz więcej interesujących urządzeń o ciekawych funkcjonalnościach.

Współczesna ładowarka sieciowa składa się z typowego wtyku do gniazda sieciowego, który jest zakończony z drugiej strony jednym lub większą ilością gniazd USB. Ładowarki z kilkoma gniazdami pozwalają na jednoczesne podłączenie kilku urządzeń. To wygodne rozwiązanie, szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że coraz więcej ludzi posiada więcej niż jedno urządzenie, a ilość gniazd sieciowych w bezpośrednim otoczeniu zazwyczaj jest ograniczona.

Alternatywą i hitem sezonu jednocześnie można określić nowoczesne ładowarki indukcyjne. Bez konieczności podłączania kabla jest naprawdę bardzo wygodnie, ale tylko dopóki nie musisz korzystać ze smartfona w trakcie ładowania. Jest to rozwiązanie idealne do domu i na biurko w pracy, gdzie dla bezpieczeństwa obie ręce trzyma się na klawiaturze. W takich warunkach smartfon może spokojnie wygrzać się na ładowarce. Warto wiedzieć, że ładowanie indukcyjne jest wyjątkowo szybkie.