Ładowarka indukcyjna GÖTZE & JENSEN Golden Line QIWC15W-K

Wygodne ładowanie

Ładowarka nowej generacji

Zapomnij o plączących się stale kablach i niewygodnych ładowarkach tradycyjnych do telefonów. Ładowarka indukcyjna GÖTZE & JENSEN Golden Line QIWC15W-K to niezwykle wygodne rozwiązanie. Wystarczy, że położysz na niej swój telefon z funkcją ładowania indukcyjnego i gotowe!

ladowarka indukcyjna GOTZE & JENSEN Golden Line QIWC15W-K

W pełni automatyczna

Ładowarka GÖTZE & JENSEN Golden Line QIWC15W-K sama zaczyna działać, gdy tylko położysz na niej telefon - nie musisz nic włączać, co tym bardziej oszczędza czas i jest wymarzoną opcją dla miłośników nowinek technicznych. Ładowarka automatycznie dobierze napięcie zasilania, odpowiednie dla umieszczonego na niej urządzenia w zakresie 5, 9 i 12 V.

ladowarka indukcyjna GOTZE & JENSEN Golden Line QIWC15W-K automatyka dobor mocy

Szybkie ładowanie

Dzięki technologii Wireless Turbo Fast Charge oraz Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 ładowarka błyskawicznie naładuje Twój telefon. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mogą obyć się bez swojego telefonu i czekanie na naładowanie go jest dla nich bardzo uciążliwe. Ładowarka GÖTZE & JENSEN Golden Line QIWC15W-K działa z maksymalną mocą 15 W.

ladowarka indukcyjna GOTZE & JENSEN Golden Line QIWC15W-K szybkie ladowanie moc

Zadbaj o żywotność baterii

Martwisz się o szybko zużywającą się w telefonie baterię? Dzięki ładowarce GÖTZE & JENSEN Golden Line QIWC15W-K zapomnisz o tym problemie. Urządzenie posiada technologię optymalizującą proces ładowania, dzięki której rozpoznaje ładowane urządzenie i dostosowuje się do niego. To sprawia, że bateria jest wolniej eksploatowana, a przez to wydłuża się jej żywotność.

ladowarka indukcyjna GOTZE & JENSEN Golden Line QIWC15W-K zywotnosc baterii

Gwarancja bezpieczeństwa

W ładowarce GÖTZE & JENSEN Golden Line QIWC15W-K zastosowano szereg zabezpieczeń chroniących przed zwarciem oraz przepięciem. Nie zabrakło również technologii chroniącej Twój telefon przed nadmiernym naładowaniem. Dzięki temu nie musisz się martwić o działanie ładowarki, ani o akumulator telefonu.

ladowarka indukcyjna GOTZE & JENSEN Golden Line QIWC15W-K zabezpieczenia

Co w zestawie?

W pudełku oprócz ładowarki indukcyjnej GÖTZE & JENSEN Golden Line QIWC15W-K znajdziesz również dedykowaną do jej zasilania ładowarkę sieciową. Możesz używać jej także osobno, by bezpośrednio naładować telefon czy inne akcesoria.

ladowarka indukcyjna GOTZE & JENSEN Golden Line QIWC15W-K zestaw ladowarka

SPECYFIKACJA
Moc [W]
15
Gwarancja
24 miesiące
Prąd wyjściowy [A]
1.0, 1.1, 1.5
Rodzaj
Ładowarka indukcyjna
Dedykowany model
Urządzenia zgodne ze standardem Qi
Szerokość [mm]
67
Wysokość [mm]
138
Grubość [mm]
14
Czujniki
Brak danych
Napięcie wyjściowe [V]
5, 12, 9
Stan produktu
Nie dotyczy
USP_1
Obsługa szybkiego ładowania Quick Charge 3.0
USP_2
Automatycznie dobiera napięcie prądu
Kabel na wyposażeniu
Tak
Liczba portów wyjściowych
Nie dotyczy
Rodzaj zasilania
USB-C
Zasilacz w zestawie
Tak
Złącze ładowarki
USB-A
Szybkie ładowanie
Tak
Znak zgodności
Poradnik eksperta
Nowoczesne i wygodne ładowarki indukcyjne

Rozwój technologii ładowania indukcyjnego sprawił, że funkcjonalność ta trafia do kolejnych urządzeń mobilnych. Dzisiaj, w ten sposób możemy ładować nie tylko popularne smartfony, ale także szereg urządzeń typu wearables.

Nowoczesne ładowarki indukcyjne dostępne są w wielu wersjach, różniących się pomiędzy sobą budową i przeznaczeniem. Do najpopularniejszych urządzeń tego typu należą ładowarki dedykowane do urządzeń mobilnych, w formie typowych podstawek pod smartfon. Z jednej strony takie urządzenia pozwala wygodnie przechowywać smartfon w domu lub w biurze, z drugiej jednocześnie ładując baterię.

Ładowarka indukcyjna to rozwiązanie niezwykle komfortowe. Brak konieczności podłączania przewodu sprawdzi się idealnie w sytuacji, gdy nie używamy telefonu. Najczęściej ładowarki indukcyjne wykorzystywane są jako akcesoria w sypialni, gdzie telefon może przez całą noc ładować się, a w razie potrzeby jest pod ręką, gotowy do użycia bez obawy o plączący się przewód lub w pracy.