Kostkarka IM701X

Przyjemne orzeźwienie

Wydajna i pojemna

Zdarzyło Ci się, że kostek lodu zabrakło wtedy, kiedy były najbardziej potrzebne? Możesz o tym zapomnieć. Kostkarka do lodu GÖTZE & JENSEN IM701X wyróżnia się bardzo dużą wydajnością - może przygotować aż 9 kostek lodu w 10 minut. Duży pojemnik na lód 0,8 kg sprawia, że zawsze będziesz mieć zapas lodu pod ręką.


Duży zbiornik

Pojemność zbiornika na wodę kostkarki GÖTZE & JENSEN IM701X to 2,2 l, co starcza na ponad 200 kostek lodu. Możesz jednak na bieżąco dolewać wodę – wtedy kostkarka może pracować bez przerwy. Szczególnie docenisz to podczas upalnego lata, kiedy kostki będą znikać w napojach domowników w mgnieniu oka.


Idealna do domu i biura

Lód przydaje się przez cały rok – nie tylko do schłodzenia napojów w upalny dzień, ale także na przykład do przygotowania kojącego kompresu na obolałą głowę. Oczywiście można mrozić wodę w woreczkach, ale po pierwsze zajmują one cenne miejsce w lodówce, a po drugie – kiedy najbardziej ich potrzebujemy – właśnie wtedy okazuje się, że zapomnieliśmy je przygotować. Dzięki kompaktowej kostkarce GÖTZE & JENSEN IM701X świeżą porcję lodu możesz mieć już w ciągu 10 minut.


Intuicyjne sterowanie

Panel sterowania LED zapewnia maksymalny komfort obsługi kostkarki do lodu GÖTZE & JENSEN IM701X. Elegancka obudowa ze szlachetnej stali nierdzewnej nie tylko dodaje urządzeniu klasy, ale także zapewnia dużą odporność na uszkodzenia.

Kostkarka do lodu GÖTZE & JENSEN IM701X Inox pojemnik 2,2L ekran LED panel sterowanie obudowa stalowa pojemnik kostki

Co w pudełku?

W opakowaniu oprócz kostkarki GÖTZE & JENSEN IM701X znajdziesz łopatkę do lodu oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Kostkarka do lodu GÖTZE & JENSEN IM701X Inox zawartosc opakowania zestawFilmy:SPECYFIKACJA
Moc [W]
150
Funkcje dodatkowe
Sygnał informujący o zapełnieniu pojemnika / małej ilości wody
Wyposażenie
Łopatka do lodu
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Inox
Waga [kg]
11
Wydajność [g/h]
500
Liczba kostek wytwarzanych w jednym cyklu
9
Pojemność zbiornika [l]
2.2
Uzupełnianie zbiornika
Ręczne
Zasilanie [V]
220-240
Regulacja wielkości kostek
Nie
Stan produktu
Nie dotyczy
USP_1
Alerty - pełen pojemniku lub mała ilości wody
USP_2
Duży pojemnik na lód 0,8kg
Wymiary [cm]
24.5 x 32.5 x 36
Waga z opakowaniem [kg]
12
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Akcesoria kuchenne

Akcesoria kuchenne to nie tylko zestaw podstawowych urządzeń AGD, które ułatwiają i przyspieszają wszelkiego typu prace, z jakimi możemy mieć tu do czynienia. W ramach akcesoriów kuchennych dostępne są również dodatkowe urządzenia uzupełniające funkcjonalność posiadanego wyposażenia oraz typowe przybory i wyposażenie do porządkowania przestrzeni kuchennej.

Niezależnie od tego, czy poszukujesz kompaktowej kostkarki do ulubionych drinków z lodem, czy szukasz organizera do szuflad lub przyborów do gotowania i smażenia, wszystkie tego typu produkty znajdziesz w naszym sklepie. Szukając odpowiednich narzędzi i urządzeń o oczekiwanych funkcjonalnościach, warto zwrócić uwagę także na to, że wszystkie oferowane przez nas produkty zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ich efektowny design szedł w parze z funkcjonalnością.

Wszystkie produkty wykonane są wysokiej jakości komponentów, które zapewniają nie tylko komfortowe i niezawodne użytkowanie, ale jednocześnie idealnie komponują się z pozostałymi elementami wyposażenia naszej marki. Wybierając akcesoria kuchenne z naszej oferty, z pewnością skomponujesz spójny zestaw przyborów i wyposażenia, który będzie przynosił wiele radości podczas codziennego użytkowania.