Akcesoria do kamer S_Line SCA201 (Zestaw S)

Uchwyć każdą przygodę

Kamera w centrum akcji

Oto zestaw akcesoriów, z którymi bezpiecznie i solidnie zainstalujesz kamerę.

Kręć dynamiczne filmy nie tylko z własnej perspektywy.

Akcesoria do kamer GÖTZE & JENSEN S_Line SCA201 widok 1 cały zestaw

Pełna kompatybilność

Kompatybilne z systemami GoPro mocowania, złączki, paski i uchwyty stabilnie przymocują Twoją kamerę do auta, roweru, motoru, głowy, kasku, deskorolki lub innego, wybranego przez Ciebie obiektu.

Akcesoria do kamer GÖTZE & JENSEN S_Line SCA201 widok 2 mocowania

Dopasuj akcesoria do obiektu

Zestaw składa się z 17 elementów.

Znajdziesz w nim: szybkozłączki, opaskę do wygodnego zamocowania kamery na głowie, zakrzywione mocowanie przyklejane na kask, pasek na rękę do pilota zdalnego sterowania, adapter montażowy do systemu Xiaomi, a także długą i krótką przedłużkę przegubową, komplet śrub do mocowań, płaskie mocowanie przyklejane i torebkę na akcesoria.

Akcesoria do kamer GÖTZE & JENSEN S_Line SCA201 widok 3 zawartość zestawu

Wygodny transport

Zestaw mieści się w praktycznej i wygodnej torbie.

Z akcesoriami GÖTZE & JENSEN w pełni wykorzystasz potencjał swojej kamery i nakręcisz materiał w każdej sytuacji.

Akcesoria do kamer GÖTZE & JENSEN S_Line SCA201 widok 4 torba

Co w pudełku?

Na zestaw akcesoriów GÖTZE&JENSEN SCA201 składają się: szybkozłączka, szybkozłączka montażowa typu J, płaskie mocowanie przyklejane, zakrzywiane mocowanie przyklejane na kask, komplet śrub do mocowań, długa przedłużka przegubowa, krótka przedłużka przegubowa, pasek na rękę do pilota zdalnego sterowania, opaska na głowę, torba na akcesoria, adapter montażowy do systemu Xiaomi oraz futerał.

Akcesoria do kamer GÖTZE & JENSEN S_Line SCA201 zawartosc opakowania

SPECYFIKACJA
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Wielokolorowy
Przeznaczenie
Do kamer sportowych
Zawartość zestawu
Pasek na rękę do pilota zdalnego sterowania, Płaskie mocowanie przyklejane, Szybkozłączka, Szybkozłączka montażowa typu J, Torebka na akcesoria, Opaska na głowę, Krótka przedłużka przegubowa, Komplet śrub do mocowań, Futerał, Długa przedłużka przegubowa, Adapter montażowy do systemu Xiaomi, Zakrzywione mocowanie przyklejane na kask
Dedykowany model
Uniwersalny
Stan produktu
Nie dotyczy
Rodzaj akcesorium
Zestaw akcesoriów
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Akcesoria do kamer sportowych

Dobra relacja z zawodów sportowych, treningu lub rekreacyjnej zabawy z ulubioną dyscypliną sportu może okazać się niezapomnianą pamiątką. Co więcej, rejestrowanie swoich postępów w treningach oraz kolejnych poziomów zaawansowania to dobry sposób na pozyskanie wiedzy co poprawić, żeby osiągać jeszcze lepsze wyniki.

W celu skutecznego rejestrowania wszystkich aktywności warto zaopatrzyć się w najbardziej przydatne akcesoria do kamer sportowych. Przede wszystkim uchwyt. Właściwe zamocowanie kamery do elementów wyposażenia lub odzieży to podstawa dobrego kadru. W tym celu profesjonalni sportowcy, jak i amatorzy korzystają z różnego rodzaju uchwytów, pasków, gimbali i selfiesticków.

Nie mniej istotne są akcesoria umożliwiające szybkie ładowanie. Dobrym pomysłem mogą okazać się przenośne ładowarki oraz powerbanki do ładowania bez dostępu do sieci elektrycznej. Korzystając z kamery sportowej podczas wielogodzinnych treningów i eskapad, warto mieć także komfortowy zapas pamięci na rejestrowanie przebiegu wydarzenia. W związku z tym nie zaszkodzi zaopatrzyć się w stosowną kartę pamięci lub dwie.