Zestaw patelni Verona FPS950

Gotuj jak mistrz

Doskonała powłoka Ilag

Zestaw patelni GÖTZE & JENSEN Verona FPS950 pokryto jedną z najlepszych dostępnych na rynku powłok - ILAG ULTIMATE DURIT PROTECT PRO®. Jest to niezwykle wytrzymała, trójwarstwowa powłoka, która gwarantuje, że Twoje potrawy nie będą przywierać. Specjalna warstwa bazowa naczynia pokrywana jest kolejno bazową powłoką wzmocnioną ceramicznie, powłoką gwarantującą zwiększoną odporność na zarysowania oraz wierzchnią warstwą, która zapobiega przywieraniu.

Zestaw patelni GÖTZE & JENSEN FPS950 Smart (4 elementy) powłoka ilag efekt granitu

Wielofunkcyjne zastosowanie

Zestaw patelni GÖTZE & JENSEN Verona FPS950 został wykonany z wysokiej jakości stali szlachetnej SS304 18/10, która jest odporna na korozję, więc posłużą Ci one przez długi czas. Do tego ten gatunek stali jest bezpieczny dla zdrowia oraz neutralny w kontakcie z żywnością, więc nie musisz obawiać się żadnych niepożądanych reakcji w trakcie przygotowywania posiłków. Patelnie sprawdzą się nie tylko do smażenia, ale także do gotowania, pieczenia w piekarniku, przechowywania potraw w lodówce czy nawet serwowania ich na stół, nie potrzebujesz więc wielu naczyń, co pozwoli Ci zaoszczędzić miejsce i fundusze.

Zestaw patelni GÖTZE & JENSEN FPS950 Smart (4 elementy) stal szlachetna ss304 bezpieczna

Równomierne nagrzewanie

Zestaw składa się z 3 patelni o średnicy 28 cm, 24 cm oraz 22 cm, więc nie zajmują wiele miejsca w kuchni, a jednocześnie pomieszczą w sobie wiele smacznych dań. Specjalna konstrukcja patelni GÖTZE & JENSEN Verona FPS950 gwarantuje równomierne nagrzewanie się całej powierzchni naczynia, dzięki czemu potrawy gotują się tak samo w całym naczyniu. Patelnie mają profilowane krawędzie boczne, które znacznie ułatwiają odcedzanie i przelewanie płynów.

Zestaw patelni GÖTZE & JENSEN FPS950 Smart (4 elementy) równomierne nagrzewanie profilowane krawędzie

Komfortowy uchwyt

Odłączana rączka znacznie ułatwia przechowywanie patelni i patelni w małej kuchni. Dzięki niej łatwiej ułożyć naczynia jedno w drugim, co pozwala zaoszczędzić miejsce w szafkach. Dodatkowo została pokryta antypoślizgową powłoką, dzięki której łatwiej ją utrzymać. Wyróżnia ją kształt dopasowany do dłoni i bezpieczny system zamykania obsługiwany jednym przyciskiem, dzięki któremu możesz mieć pewność, że garnek nie wysunie się z uchwytu.

Zestaw patelni GÖTZE & JENSEN FPS950 Smart (4 elementy) uchwyt rączka antypoślizgowa powłoka

Do każdej kuchenki

Patelnie GÖTZE & JENSEN Verona FPS950 są przeznaczone do kuchenek indukcyjnych, gazowych, ceramicznych i elektrycznych, więc możesz bezpiecznie ich używać niezależnie od tego, z jakiego sprzętu korzystasz. Po skończonym gotowaniu nie musisz przejmować się zmywaniem, ponieważ wszystkie patelnie w zestawie można myć w zmywarce.

Zestaw patelni GÖTZE & JENSEN FPS950 Smart (4 elementy) kuchenki indukcyjne gazowe ceramiczne elektryczne

Pamiętaj o dobrych praktykach

• By uniknąć zarysowania powierzchni patelni, zawsze używaj akcesoriów kuchennych z drewna lub tworzyw sztucznych.
• Przed pierwszym użyciem umyj patelnie i wetrzyj w ich powierzchnię niewielką ilość oleju kuchennego.
• Zalecamy mycie ręczne wyłącznie z użyciem miękkich tekstyliów oraz płynnych delikatnych detergentów.

Zestaw patelni GÖTZE & JENSEN FPS950 Smart (4 elementy) dobre praktyki

Zawartość zestawu

Komplet patelni GÖTZE & JENSEN Verona FPS950 zawiera 3 patelnie o średnicach 28 cm, 24 cm, 22 cm oraz odłączaną rączkę. Dołączona została także instrukcja obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Zestaw patelni GÖTZE & JENSEN FPS950 Smart (4 elementy) zestaw elementy

ZOBACZ WIĘCEJ

SPECYFIKACJA
Funkcje dodatkowe
Nie przypala i nie przywiera
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Czarno-srebrny
Możliwość mycia w zmywarce
Tak
Rodzaj
Zestaw patelni
Powłoka wewnętrzna
Nieprzywierająca
Powłoka zewnętrzna
Stal szlachetna
Wskaźnik nagrzania
Nie
Przeznaczenie
Kuchnie elektryczne, Kuchnie gazowe, Kuchnie indukcyjne, Kuchnie ceramiczne, Kuchnie halogenowe
Zawartość zestawu
1 x Patelnia 24 cm, 1 x Patelnia 28 cm, 1 x Patelnia 22 cm
Stan produktu
Nie dotyczy
Odłączana rączka
Tak
Średnica naczynia [cm]
28
Ilość elementów
4
Zestaw patelni
Tak
Pokrywa
Nie
System Ingenio
Nie
Model producenta
Nie dotyczy
Rączka w zestawie
Tak
Beztłuszczowa
Nie
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Patelnie do każdej kuchni

Patelnia to sprzęt strategiczny, który po prostu każdy musi mieć w kuchni. Nie można dopuścić do sytuacji, w której przyrządzenie jajecznicy, usmażenie naleśników, placków ziemniaczanych lub innych kultowych potraw byłoby zagrożone jej brakiem. Wybierając dobrą patelnię warto zwrócić uwagę na kilka cech, dzięki którym użytkowanie będzie bezproblemowe, a każde danie wyjdzie idealnie.

Firma Goetze & Jensen uprościła proces wyboru patelni. Wszystkie są przystosowane do każdego współczesnego typu kuchenek, w tym:

  1. do elektrycznych płyt grzewczych,
  2. do kuchenek indukcyjnych,
  3. z palnikami gazowymi,
  4. do kuchenek ceramicznych.

Patelnie naszej marki zostały wykonane z wysoko jakościowej stali. Są także pokryte specjalną warstwą, która zapobiega przywieraniu smażonych składników.

Nasze patelnie skonstruowano w taki sposób, że spód idealnie przylega do płyty grzewczej. To gwarantuje równomierne nagrzewanie się całej powierzchni, co z kolei jest istotne dla skutecznego smażenia i duszenia potraw. Warto zwrócić uwagę również na uchwyt. Solidna budowa i ergonomiczne rękojeść pozwala na pewną kontrolę, nawet podczas efektownego podrzucania naleśników.