Uchwyt do garnków i patelni Vienna APS900

Wygoda i oszczędność miejsca

Błyskawiczny montaż

Rączka GÖTZE & JENSEN Vienna APS900 to akcesorium, które idealnie pasuje do wszystkich garnków i patelni z serii Vienna. Wyróżnia ją kształt dopasowany do dłoni i bezpieczny system zamykania obsługiwany jednym przyciskiem, dzięki któremu możesz mieć pewność, że garnek czy patelnia nie wysunie się z uchwytu.

Rączka GÖTZE & JENSEN Vienna APS900 kształt jeden przycisk

Wygodne przechowywanie

Odłączana rączka znacznie ułatwia przechowywanie garnków i patelni w małej kuchni. Dzięki niej łatwiej ułożyć naczynia jedno w drugim, co pozwala zaoszczędzić miejsce w szafkach. Dodatkowo GÖTZE & JENSEN Vienna APS900 została pokryta antypoślizgową powłoką, dzięki której łatwiej ją utrzymać.

Rączka GÖTZE & JENSEN Vienna APS900 uchwyt antyposlizgowy przechowywanie

Zawartość opakowania

Rączka GÖTZE & JENSEN Vienna APS900 o maksymalnym udźwigu 10 kg.

Rączka GÖTZE & JENSEN Vienna APS900 opakowanie

SPECYFIKACJA
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Czarny
Rodzaj
Uchwyt do patelni
Przeznaczenie
Do patelni
Stan produktu
Nie dotyczy
Liczba sztuk w opakowaniu
1
Materiał
Tworzywo bakelitowe
Znak zgodności
Poradnik eksperta
Patelnie do każdej kuchni

Patelnia to sprzęt strategiczny, który po prostu każdy musi mieć w kuchni. Nie można dopuścić do sytuacji, w której przyrządzenie jajecznicy, usmażenie naleśników, placków ziemniaczanych lub innych kultowych potraw byłoby zagrożone jej brakiem. Wybierając dobrą patelnię warto zwrócić uwagę na kilka cech, dzięki którym użytkowanie będzie bezproblemowe, a każde danie wyjdzie idealnie.

Firma Goetze & Jensen uprościła proces wyboru patelni. Wszystkie są przystosowane do każdego współczesnego typu kuchenek, w tym:

  1. do elektrycznych płyt grzewczych,
  2. do kuchenek indukcyjnych,
  3. z palnikami gazowymi,
  4. do kuchenek ceramicznych.

Patelnie naszej marki zostały wykonane z wysoko jakościowej stali. Są także pokryte specjalną warstwą, która zapobiega przywieraniu smażonych składników.

Nasze patelnie skonstruowano w taki sposób, że spód idealnie przylega do płyty grzewczej. To gwarantuje równomierne nagrzewanie się całej powierzchni, co z kolei jest istotne dla skutecznego smażenia i duszenia potraw. Warto zwrócić uwagę również na uchwyt. Solidna budowa i ergonomiczne rękojeść pozwala na pewną kontrolę, nawet podczas efektownego podrzucania naleśników.