Kuchenka mikrofalowa MO301K

Do każdej kuchni

Szybkie podgrzewanie

O zaletach kuchenki mikrofalowej GÖTZE & JENSEN MO301K chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Jest bardzo praktyczna i wiele osób nie wyobraża sobie bez niej codziennego gotowania. Wynika to z tego, że jest wielofunkcyjna. Nie tylko podgrzejesz w niej różne potrawy, ale również rozmrozisz miękkie owoce, warzywa czy mięso. I to wszystko nie zajmie dużo czasu. Nie musisz wyjmować produktów z zamrażalnika kilkanaście godzin wcześniej.


Kuchenka mikrofalowa GÖTZE & JENSEN MO301K wyglad wielofunkcyjnosc

6 poziomów mocy

Moc kuchenki mikrofalowej GÖTZE & JENSEN MO301K to 700 W, co sprawia, że podgrzewanie potraw odbywa się szybko. A jeśli dodasz do tego możliwość wyboru jednego z sześciu poziomów grzania, to okaże się, że w kuchni spędzasz znacznie mniej czasu niż wcześniej. Ważne, żeby dostosować odpowiedni poziom do danego typu pracy. Inny poziom bowiem wybierzesz do przygotowania popcornu, a inny do rozmrażania.Talerz obrotowy

Sercem kuchenki GÖTZE & JENSEN MO301K jest duży, szklany talerz obrotowy. Ustawisz na nim talerz z produktami, które chcesz rozmrozić lub podgrzać, ewentualnie torbę z popcornem. Pamiętaj jednak, żeby zawsze używać naczyń, które mogą być stosowane w kuchence mikrofalowej. Średnica tego talerza to 24,5 cm, co w zupełności wystarczy do przygotowania większości dań.

Kuchenka mikrofalowa GÖTZE & JENSEN MO301K talerz obrotowy

Sygnał dźwiękowy

Po włożeniu produktów do kuchenki GÖTZE & JENSEN MO301K nastaw timer, czyli zegar w kuchence na odpowiednią ilość minut potrzebnych do przygotowania potrawy. O zakończeniu pracy kuchenka zawiadomi Cię sygnałem dźwiękowym.

Kuchenka mikrofalowa GÖTZE & JENSEN MO301K timer zegar sygnal dzwiekowy

Wymiary i wnętrze

Kuchenka GÖTZE & JENSEN MO301K jest kompaktowa. Jej wymiary to 26.2 cm wysokości, 45.2 cm szerokości oraz 34.6 cm głębokości. Jej wnętrze jest emaliowane. Elegancki czarny kolor obudowy doskonale wygląda w każdej kuchni.

Kuchenka mikrofalowa GÖTZE & JENSEN MO301K wymiary wnetrze

Co w pudełku?

W opakowaniu z kuchenką mikrofalową GÖTZE & JENSEN MO301K znajdziesz talerz obrotowy o średnicy 24,5 cm oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Kuchenka mikrofalowa GÖTZE & JENSEN MO301K zestaw zawartosc opakowaniaFilmy:SPECYFIKACJA
Funkcje dodatkowe
Sygnał dźwiękowy zakończenia pracy
Wyposażenie
Instrukcja obsługi w języku polskim, Talerz obrotowy
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Czarny
Wysokość [cm]
26.2
Szerokość [cm]
45.2
Głębokość [cm]
34.6
Sterowanie
Mechaniczne
Pojemność [l]
20
Rodzaj
Wolnostojąca
Zastosowane technologie
Brak
Wyświetlacz
Nie
Liczba poziomów mocy
6
Automatyczny dobór czasu
Brak
Funkcje podstawowe
Rozmrażanie, Podgrzewanie
System rozprowadzenia mikrofal
Przestrzenny
Grill
Nie
Wykończenie wnętrza
Emalia
Średnica talerza obrotowego [cm]
24.5
Stan produktu
Nie dotyczy
Sterowanie smartfonem
Nie
Moc grilla
Nie dotyczy
Moc mikrofal
700
Oświetlenie wnętrza
Nie
Talerz
Tak
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Kuchenki mikrofalowe – szybkie i niezawodne

Podczas przygotowywania szybkiego posiłku lub przekąski liczy się czas. W takim przypadku najlepszym narzędziem zawsze okazuje się kuchenka mikrofalowa. Jest idealna do szybkiego podgrzewania gotowych dań, prażenia kukurydzy czy przygotowania porcji mleka. Takie urządzenie musi być solidne i łatwe w obsłudze, aby sprostać dynamicznym warunkom panującym w kuchni.

Użytkownicy naszego sprzętu rekomendują zakup kuchenek mikrofalowych Goetze & Jensen ze względu na:

  1. solidną budowę,
  2. intuicyjny system sterowania,
  3. efektowny design.

Nasze kuchenki mikrofalowe zostały wyposażone w stalową obudowę oraz efektowny panel przedni w stylu INOX. Urządzenia prezentują się bardzo dobrze i z pewnością będą się podobać wszystkim, którzy zajrzą do kuchni. Urządzenia nie wymagają żadnych skomplikowanych czynności konserwacyjnych i serwisowych. Nowa kuchenka mikrofalowa jest gotowa do użycia od razu po rozpakowaniu i podłączeniu zasilania. Urządzenie można ustawić na blacie z dowolnego tworzywa. Przypadkowemu przesunięciu zapobiegają specjalne nóżki antypoślizgowe. Nasze urządzenia zostały też wyposażone w blokadę rodzicielską zabezpieczająca najmłodszych przed eksperymentami w kuchni.