Żelazko IG500

Szybkie i łatwe prasowanie

Prasuj bez zbędnych przerw

Prasowanie nie należy raczej do ulubionych zajęć. To po prostu konieczność, którą należy wykonać. Dlatego warto wyposażyć się w sprzęt, który ułatwi pracę i sprawi, że będzie choć trochę przyjemniejsza. Takie możliwości zapewnia żelazko GÖTZE & JENSEN IG500. Jest lekkie, solidne i niezwykle ergonomiczne. Co więcej, duża moc 2200 W pozwala na szybkie i sprawne prasowanie. Bardzo szybko poradzisz sobie z zadaniem i zyskasz czas dla siebie. Masz tutaj także system zabezpieczający przed kapaniem wody w trakcie prasowania. Jednakże to nie wszystko, co możesz zyskać z tym żelazkiem. Sprawdź i przekonaj się już teraz!

Żelazko GÖTZE & JENSEN IG500 wyglad

Łatwe prasowane trudno dostępnych miejsc

Na pokładzie żelazka znalazło się miejsce dla 380-mililitrowego pojemnika na wodę. Dzięki temu możesz pracować dłużej bez robienia niepotrzebnych przerw na uzupełnienie płynu. W ten sposób szybciej wykonasz zadanie i zyskasz czas na kreatywniejsze działania. Teraz możesz bez kłopotu poradzić sobie z prasowaniem trudno dostępnych miejsc. Jest to możliwe za sprawą specjalnie wyprofilowanej, ceramicznej stopy.


Żelazko GÖTZE & JENSEN IG500 - Rama

Wygładź ubrania wiszące na wieszaku

Zastosowano tutaj także bardzo interesujące rozwiązanie w postaci pionowego wyrzutu pary. W ten sposób bez kłopotu wygładzisz ubrania wiszące na wieszaku.

Żelazko GÖTZE & JENSEN IG500 - Koła

Funkcja czyszczenia i odwapniania

Żelazko GÖTZE & JENSEN IG500 zostało wyposażone również w funkcje czyszczenia i odwapniania. Systematyczne stosowanie tego rozwiązania wpłynie na długą i niezawodną pracę sprzętu.

Żelazko GÖTZE & JENSEN IG500 - Przerzutki

Długi przewód to mniejsze ograniczenia

Długi przewód to krok naprzód, jeśli chodzi o zmniejszenie ograniczenia prasowania. Teraz nie musisz się martwić, gdy dysponujesz niewielką liczbą gniazdek elektrycznych. Wpływa to pozytywnie na komfort i wygodę pracy. Dodatkowym udogodnieniem jest także obrotowa końcówka przewodu zasilającego.

Żelazko GÖTZE & JENSEN IG500 - dlugi przewod

Co w zestawie?

W opakowaniu oprócz żelazka GÖTZE & JENSEN IG500 znajdziesz pojemnik do nalewania wody oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Żelazko GÖTZE & JENSEN IG500 - zawartosc opakowania

SPECYFIKACJA
Moc [W]
2200
Funkcje dodatkowe
Anti Drip, Self clean, Obrotowy przewód, Anti Calc
Załączona dokumentacja
Instrukcja obsługi w języku polskim
Wyposażenie
Pojemnik do nalewania wody
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Niebiesko-Biały
Zabezpieczenia
Brak
Wyświetlacz LCD
Nie
Seria
Nie dotyczy
Przełącznik zmiany napięcia
Nie
Długość przewodu sieciowego [m]
1.9
Rodzaj żelazka
Parowe
Rodzaj stopy
Ceramiczna
Wytwornica pary
Wbudowana
Wytwarzanie pary [g/min]
25
Regulacja strumienia pary
Tak
Pionowy wyrzut pary
Tak
Blokada kapania
Tak
Spryskiwacz
Tak
Automatyczny dobór temperatury
Nie
System antywapienny
Tak
Funkcja samooczyszczenia
Tak
Pojemność zbiornika na wodę [ml]
380
Automatyczne wyłączenie żelazka
Nie
Stan produktu
Nie dotyczy
USP_1
Stopa wykonana ze stali powlekanej teflonem
USP_2
Pionowy wyrzutu pary do odświeżenia ubrań
Dodatkowe uderzenie pary [g/min]
Nie
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Szybkie i skuteczne prasowanie wymaga właściwego żelazka

Prasowanie to czynność powtarzalna, którą po prostu raz na jakiś czas każdy musi wykonać. W takiej sytuacji warto dysponować dobrym sprzętem, który umożliwi szybkie i skuteczne wykonanie tej ważnej pracy.

Dobre żelazko powinno być lekkie i solidne. Niezmiernie ważna jest też ergonomia, która bezpośrednio wpływa na komfort prasowania. Warto wybrać model z profilowaną rączką, która dobrze leży w dłoni, a jaj faktura dodatkowo chroni przed wyśliźnięciem się z ręki. Jednocześnie nie zaszkodzi zwrócić uwagę na miejsce mocowania przewodu zasilającego. Powinien być usytuowany nieco z boku, aby zagwarantować optymalny zakres ruchów.

Kluczem skuteczności prasowania jest dobrze dobrana temperatura i spód wykonany z jakościowej stali, najlepiej powlekanej dodatkową warstwą teflonu, który zabezpiecza prasowany materiał przed gwałtownym spaleniem w przypadku, gdy użytkownik ustawi zbyt wysoką temperaturę. Warto także pamiętać, że skuteczność prasowania można podnieść, stosując parę wodną. W związku z tym żelazo musi być wyposażone w zbiornik na wodę i łatwy w użyciu zraszacz.