Ładowarka sieciowa GoldenLine WC630W 33W Biały

Dwa urządzenia jednocześnie

Superszybka ładowarka

Czy zdarzyło Ci się, że smartfon niespodziewanie się rozładował i ponowne naładowanie go zajęło dużo czasu? Dzięki technologii szybkiego ładowania to już nie będzie problemem. Ładowarka GOLDENLINE WC630W obsługuje technologie Quick Charge oraz Power Delivery i działa z maksymalną mocą 33 W (port USB-C), więc naładujesz swoje urządzenie nawet do 5 razy szybciej w porównaniu ze standardową technologią. Dzięki wykorzystaniu technologii GaN ładowarka nie nagrzewa się, a do tego jest o około 30% mniejsza niż standardowe modele o takich parametrach.

Ładowarka sieciowa GOTZE & JENSEN Golden Line WC630W 33W Biały power deliwery quick charge GaN

Uniwersalna i bezpieczna

Ładowarka posiada zabezpieczenia przed przeciążeniami elektrycznymi, więc nie musisz obawiać się o uszkodzenie ładowanego urządzenia w razie awarii. Ładowarka ma dwa wyjścia - USB-A oraz USB-C - podczas używania obu jednocześnie moc ładowarki to maksymalnie 15 W. Inteligentny system zarządzania ładowaniem dopasowuje parametry zasilania do konkretnych potrzeb podłączonego urządzenia, oszczędzając akumulator i wydłużając jego żywotność.

Ładowarka sieciowa GOTZE & JENSEN Golden Line WC630W 33W Biały usb-a usb-c 33w zarządzenie ładowaniem

Zawartość opakowania

Ładowarka sieciowa GOLDENLINE WC630W, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna.

Ładowarka sieciowa GOTZE & JENSEN Golden Line WC630W 33W Biały elementy zestaw

SPECYFIKACJA
Moc [W]
33
Gwarancja
24 miesiące
Prąd wyjściowy [A]
3, 2, 1.5, 2.25
Kolor
Biały
Rodzaj
Ładowarka sieciowa
Dedykowany model
Uniwersalny
Szerokość [mm]
36
Wysokość [mm]
59
Grubość [mm]
32
Czujniki
Zabezpiecznie przeciwprzepięciowe
Napięcie wyjściowe [V]
5, 12, 9, 20, 15
Stan produktu
Nie dotyczy
Liczba portów wyjściowych
2
Szybkie ładowanie
Tak
Kabel w zestawie
Brak
Rodzaj złącza
USB - 1 szt., USB Typ C - 1 szt.
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Ładowarki sieciowe do urządzeń mobilnych

Ładowanie smartfna czy laptopa to czynność tak oczywista, że nikt już nie zastanawia się, czy potrzebuje ładowarki sieciowej do tego celu. Każdy dysponuje przynajmniej jedna ładowarką, dzięki której regularnie uzupełnia poziom energii swojego urządzenia. Dostępnych jest coraz więcej interesujących urządzeń o ciekawych funkcjonalnościach.

Współczesna ładowarka sieciowa składa się z typowego wtyku do gniazda sieciowego, który jest zakończony z drugiej strony jednym lub większą ilością gniazd USB. Ładowarki z kilkoma gniazdami pozwalają na jednoczesne podłączenie kilku urządzeń. To wygodne rozwiązanie, szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że coraz więcej ludzi posiada więcej niż jedno urządzenie, a ilość gniazd sieciowych w bezpośrednim otoczeniu zazwyczaj jest ograniczona.

Alternatywą i hitem sezonu jednocześnie można określić nowoczesne ładowarki indukcyjne. Bez konieczności podłączania kabla jest naprawdę bardzo wygodnie, ale tylko dopóki nie musisz korzystać ze smartfona w trakcie ładowania. Jest to rozwiązanie idealne do domu i na biurko w pracy, gdzie dla bezpieczeństwa obie ręce trzyma się na klawiaturze. W takich warunkach smartfon może spokojnie wygrzać się na ładowarce. Warto wiedzieć, że ładowanie indukcyjne jest wyjątkowo szybkie.