Ładowarka sieciowa GoldenLine WC965K 60W Czarny

Ładuj wiele urządzeń

Bezpieczne ładowania

Ładowarka sieciowa GOLDENLINE WC965K to przydatne akcesorium, dzięki któremu możesz naładować swój smartfon, tablet, a nawet laptop. Idealnie sprawdzi się, gdy w tym samym momencie trzeba będzie naładować kilka urządzeń naraz - np. podczas wypadu pod namiot z przyjaciółmi czy długiej podróży. Ładowarka ma wbudowane zabezpieczenie chroniące ładowane urządzenie przed zwarciem czy przepięciami, więc nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swojego sprzętu.

Ładowarka sieciowa GOTZE & JENSEN Golden Line WC965K 60W Czarny zabepieczenie przed przepieciami

Błyskawicznie naładowane

Technologia Power Delivery automatycznie rozpoznaje podłączone urządzenie i dopasowuje do niego parametry ładowania. Dzięki temu akumulator ładowanego urządzenia jest optymalnie eksploatowany, co zwiększa żywotność jego akumulatora. Dzięki technologii Quick Charge ładowarka GOLDENLINE WC965K zapewnia do 5 razy szybsze ładowanie w porównaniu ze standardowymi ładowarkami.

Ładowarka sieciowa GOTZE & JENSEN Golden Line WC965K 60W Czarny power delivery quick charge

Wiele wyjść

Ładowarka GOLDENLINE WC965K ma łącznie aż 5 wyjść: 1x USB-C 3.0A, które ładuje z maksymalną mocą 60 W, 1x USB-A QC 3.0A z mocą maksymalną 18 W i 3x USB-A Smart 2.4A. W zależności od ilości podłączonych urządzeń, ładowarka zmniejsza moc ładowania - jej łączna maksymalna moc to 60 W.

Ładowarka sieciowa GOTZE & JENSEN Golden Line WC965K 60W Czarny łączna moc maksymalna moc 5 wyjść

Zawartość opakowania

Ładowarka sieciowa GOLDENLINE WC965K 60W w kolorze czarnym.

Ładowarka sieciowa GOTZE & JENSEN Golden Line WC965K 60W Czarny elementy zestaw

SPECYFIKACJA
Moc [W]
60
Gwarancja
24 miesiące
Prąd wyjściowy [A]
3, 2, 1.5
Kolor
Czarny
Rodzaj
Ładowarka sieciowa
Dedykowany model
Uniwersalny
Szerokość [mm]
83
Wysokość [mm]
83
Grubość [mm]
32
Czujniki
Zabezpiecznie przeciwprzepięciowe
Napięcie wyjściowe [V]
5, 12, 9, 20, 15
Stan produktu
Nie dotyczy
Liczba portów wyjściowych
5
Szybkie ładowanie
Tak
Kabel w zestawie
AC
Rodzaj złącza
USB Typ C - 1 szt., USB - 4 szt.
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Ładowarki sieciowe do urządzeń mobilnych

Ładowanie smartfna czy laptopa to czynność tak oczywista, że nikt już nie zastanawia się, czy potrzebuje ładowarki sieciowej do tego celu. Każdy dysponuje przynajmniej jedna ładowarką, dzięki której regularnie uzupełnia poziom energii swojego urządzenia. Dostępnych jest coraz więcej interesujących urządzeń o ciekawych funkcjonalnościach.

Współczesna ładowarka sieciowa składa się z typowego wtyku do gniazda sieciowego, który jest zakończony z drugiej strony jednym lub większą ilością gniazd USB. Ładowarki z kilkoma gniazdami pozwalają na jednoczesne podłączenie kilku urządzeń. To wygodne rozwiązanie, szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że coraz więcej ludzi posiada więcej niż jedno urządzenie, a ilość gniazd sieciowych w bezpośrednim otoczeniu zazwyczaj jest ograniczona.

Alternatywą i hitem sezonu jednocześnie można określić nowoczesne ładowarki indukcyjne. Bez konieczności podłączania kabla jest naprawdę bardzo wygodnie, ale tylko dopóki nie musisz korzystać ze smartfona w trakcie ładowania. Jest to rozwiązanie idealne do domu i na biurko w pracy, gdzie dla bezpieczeństwa obie ręce trzyma się na klawiaturze. W takich warunkach smartfon może spokojnie wygrzać się na ładowarce. Warto wiedzieć, że ładowanie indukcyjne jest wyjątkowo szybkie.