Masażer do stóp FM500

Nowoczesny masażer domowy

Masażer do stóp GÖTZE & JENSEN FM500 za pomocą wytwarzanych bąbelków doskonale masuje stopy. Urządzenie jest idealne dla każdego, kto pragnie się zrelaksować, odświeżyć, ogrzać - albo wręcz przeciwnie - orzeźwić. Jego ciekawy design spodoba się kobietom oraz mężczyznom.

Masażer GÖTZE & JENSEN FM500 wyglad

Bogactwo opcji

Stabilność urządzenia GÖTZE & JENSEN FM500 podczas pracy zapewniają antypoślizgowe nóżki. Zintegrowana grzałka skutecznie zapobiega niekomfortowemu spadkowi temperatury wody podczas masażu. Urządzenie masujące do stóp GÖTZE & JENSEN FM500 ma 3 tryby masażu , dzięki czemu dopasowuje się do indywidualnych potrzeb użytkownika:

MASSAGE+WARM+BUBBLES - masaż wibrujący z utrzymaniem temperatury wody oraz kąpielą bąbelkową

WARM+BUBBLES - utrzymanie temperatury wody oraz kąpiel bąbelkowa

MASSAGE - masaż wibrujący

Masażer GÖTZE & JENSEN FM500 opcje 3 tryby antyposlizgowe nozki

Ciekawy design

Urządzenie GÖTZE & JENSEN FM500 jest doskonale zaprojektowane, dzięki czemu jego użytkowanie jest przede wszystkim wygodne. Pozwala na komfortowe i swobodne utrzymanie stóp w środku masażera. Kolorystyka obudowy została utrzymana w świeżych i stonowanych kolorach - białym oraz zielonym. Doskonałe umieszczenie 482 punktów masujących oraz 20 dysz powietrznych pozwala mu na wyjątkowo skuteczną pracę.

Masażer GÖTZE & JENSEN FM500 projekt komfort design punkty masujace

Zredukuj stres i zmęczenie

Używanie masażera bąbelkowego GÖTZE & JENSEN FM500 przynosi bardzo wiele korzyści. Oddziałuje korzystnie na stopy ponieważ pobudza krążenie krwi oraz ukrwienie skóry, a także rozluźnia napięte mięśnie, regeneruje i rewitalizuje, pomaga zwalczyć stres oraz zmęczenie. Dzięki niewielkim rozmiarom można użytkować go w domu albo w biurze - używany pod biurkiem pozostanie niezauważony. W lecie można dodać do kąpieli masującej lód, co pozwoli uzyskać doskonałe orzeźwiające ochłodzenie i zminimalizuje opuchlizny.

Masażer GÖTZE & JENSEN FM500 korzysci zdrowie

Doskonałe parametry

Masażer bąbelkowy do stóp GÖTZE & JENSEN FM500 posiada, aż 482 punktów masujących. Urządzenie jest lekkie, waży jedynie 2,2 kg. Bez problemu i wysiłku można przenosić je z miejsca na miejsce. Moc urządzenia wynosi 90 W. Długość kabla doprowadzającego to 1,5 m. Dzięki temu masażer można łatwo podłączyć i bez żadnego problemu wygodnie użytkować. Wewnętrzna długość miejsca na stopę ma 30 cm, więc urządzenie będzie odpowiednie dla każdego.

Masażer GÖTZE & JENSEN FM500 punkty masujace

Co w zestawie..?

Masażer GÖTZE & JENSEN FM500 w swoim zestawie zawiera instrukcję obsługi w języku polskim oraz wymienne rolki masujące.

PHILIPS SUSZARKO-LOKOWKA UCHWYT

SPECYFIKACJA
Moc [W]
90
Funkcje dodatkowe
Wibracja, Ciepło i bąbelki
Załączona dokumentacja
Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Wyposażenie
Wymienne rolki masujące
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Biało-zielony
Rodzaj
Masażer
Wyświetlacz
Nie
Rodzaj masażu
Bąbelkowy, Wibracyjny
Stan produktu
Nie dotyczy
Nakładki
Brak
Rodzaj zasilania
Sieciowe
Konstrukcja
Antypoślizgowe nóżki
Model producenta
Nie dotyczy
Składany
Nie
Dodatkowe nakładki
Nie
Działanie
Rozluźnienie mięśni, Regeneracja mięśni, Pobudza krążenie krwi
Ilość nakładek w zestawie
Nie dotyczy
Ilość trybów masażu
3
Regulacja temperatury wody
Tak
Timer
Nie
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Pilnik elektryczny do stóp

Istnieje wiele teorii na temat zabiegów pielęgnacyjnych stóp, ale jakoś i tak wszyscy kupują bezprzewodowe pilniki. Nie ma chyba lepszego sposobu na to, żeby pozbyć się zrogowaciałego naskórka z pięt. Ta nowoczesna technologia w służbie dedykowanej pielęgnacji stóp sprawdza się idealnie.

Skoro już jest nad czym pracować, to można nabyć łatwe w obsłudze, ładnie wyglądające urządzenie o niewielkich rozmiarach wyposażone w szczoteczkę i dwie wymienne rolki do obróbki naskórka. Pilnik elektryczny z zasilaniem akumulatorowym to rozwiązanie wręcz idealne. Rolka obraca się z zawrotną prędkością i wystarczy tylko dotknąć nią stopy, aby rozpocząć proces usuwania zbędnych warstw zrogowaciałego naskórka. To zdecydowanie jeden z łatwiejszych sposobów na wykonanie tego trudnego zadania. Niektóre urządzenia tego typu są przystosowane do pracy na mokro, co jeszcze bardziej przyspiesza proces. Wygoda stosowania pilnika elektrycznego jest nie do zignorowania. Brak przewodu i ruchome rolki pozwalają swobodnie operować wokół stopy. Szybkoobrotowy silnik i pilniki na rolkach ograniczają konieczność użycia siły fizycznej praktycznie do minimum. Jest wiele metod radzenia sobie naskórkiem na stopach, ale pilnik wydaje się zdecydowanie jedną z najlepszych.