Pilnik elektryczny do stóp CR701

Profesjonalna pielęgnacja

Marzysz o gładkich i pięknych stopach? Z pilnikiem GOTZE & JENSEN CR701 twoje stopy odżyją i nabiorą lekkości.

Pilnik elektryczny do stóp GÖTZE & JENSEN CR701 wyglad front

Koniec z suchą i szorstką skórą stóp

Elektryczny pilnik GOTZE & JENSEN CR701 z łatwością poradzi sobie z wygładzeniem suchej i szorstkiej, a nawet zrogowaciałej skóry na twoich stopach. Z tym pilnikiem twoje stopy będą zawsze miękkie, czyste i zadbane. Już nigdy nie powstydzisz się swoich stóp.

Pilnik elektryczny do stóp GÖTZE & JENSEN CR701 skos wyglad

Unikalna rolka szlifierska

Pilnik GOTZE & JENSEN CR701 został wyposażony w unikalną rolkę szlifierską, która została pokryta mikroziarenkami. Rolka obraca się o 360 stopni z dużą prędkością, aby móc skutecznie usunąć twardą i popękaną skórę z pięt. Dzięki temu stopy będą wdzięcznie się prezentować.

Pilnik elektryczny do stóp GÖTZE & JENSEN CR701 rolka 360 stopni

Bezpieczny i łatwy w użyciu

Elektryczny pilnik do stóp GOTZE & JENSEN CR701 działa zdecydowanie o wiele szybciej niż tradycyjne metody do pielęgnacji skóry stóp. Urządzenie jest bezpieczne w użyciu, a jego obsługa jest niezwykle łatwa. To komfort dla naszych stóp.

Pilnik elektryczny do stóp GÖTZE & JENSEN CR701 latwosc bezpieczenstwo

Co w zestawie..?

Pilnik elektryczny do stóp GÖTZE & JENSEN CR701 w swoim zestawie zawiera instrukcję obsługi w języku polskim, dwie głowice, szczoteczkę czyszczącą oraz ładowarkę.

PHILIPS SUSZARKO-LOKOWKA UCHWYT

SPECYFIKACJA
Moc [W]
3
Załączona dokumentacja
Instrukcja obsługi w języku polskim
Wyposażenie
Szczoteczka czyszcząca, 2 x głowica
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Biało-fioletowy
Zasilanie
Akumulatorowe
Praca na mokro
Nie
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Pilnik elektryczny do stóp

Istnieje wiele teorii na temat zabiegów pielęgnacyjnych stóp, ale jakoś i tak wszyscy kupują bezprzewodowe pilniki. Nie ma chyba lepszego sposobu na to, żeby pozbyć się zrogowaciałego naskórka z pięt. Ta nowoczesna technologia w służbie dedykowanej pielęgnacji stóp sprawdza się idealnie.

Skoro już jest nad czym pracować, to można nabyć łatwe w obsłudze, ładnie wyglądające urządzenie o niewielkich rozmiarach wyposażone w szczoteczkę i dwie wymienne rolki do obróbki naskórka. Pilnik elektryczny z zasilaniem akumulatorowym to rozwiązanie wręcz idealne. Rolka obraca się z zawrotną prędkością i wystarczy tylko dotknąć nią stopy, aby rozpocząć proces usuwania zbędnych warstw zrogowaciałego naskórka. To zdecydowanie jeden z łatwiejszych sposobów na wykonanie tego trudnego zadania. Niektóre urządzenia tego typu są przystosowane do pracy na mokro, co jeszcze bardziej przyspiesza proces. Wygoda stosowania pilnika elektrycznego jest nie do zignorowania. Brak przewodu i ruchome rolki pozwalają swobodnie operować wokół stopy. Szybkoobrotowy silnik i pilniki na rolkach ograniczają konieczność użycia siły fizycznej praktycznie do minimum. Jest wiele metod radzenia sobie naskórkiem na stopach, ale pilnik wydaje się zdecydowanie jedną z najlepszych.