Piekarnik MP730K

Wszystko Ci się upiecze!

Równomiernie wypieczone

Piekarnik GÖTZE & JENSEN MP730K o mocy 1500 W możesz ustawić w dowolnym miejscu w kuchni - to świetne rozwiązanie do niewielkich kuchni lub kawalerek. Jego pojemność to 30 litrów, co w zupełności wystarczy do przygotowania potraw dla całej rodziny. Piekarnik ma termoobieg, dzięki któremu komora pieczenia szybciej się nagrzewa, a temperatura jest równa w całym urządzeniu, dzięki czemu potrawy są równomiernie wypieczone, a ich dopiekanie trwa krócej niż przy innych programach. Umożliwia to także pieczenie gorącym powietrzem, więc możesz zmniejszyć zawartość tłuszczu w przygotowywanych daniach.

PIEKARNIK GOTZE & JENSEN MP730K moc pojemnosc

Regulacja temperatury

Podstawą dobrego pieczenia jest odpowiedni dobór temperatury. Są dania, które trzeba piec długo w niskiej temperaturze, ale jest też sporo takich, którym wystarczy kilka minut w wysokiej. Regulacja temperatury w zakresie od 70 do 230°C spełni wymagania wszystkich kucharzy. 60-minutowy zegar znacznie ułatwi Ci pracę. Nie musisz pilnować czasu pieczenia, wystarczy, że ustawisz odpowiednią długość, a minutnik sam Cię powiadomi, kiedy możesz delektować się pysznościami.

PIEKARNIK GOTZE & JENSEN MP730K regulacja temperatury zakres

Zostań mistrzem gotowania

Znajdź fajny przepis i stań się gwiazdą kuchni! Do dyspozycji masz ruszt, rożen oraz blachę do pieczenia. Soczysty kurczak z rożna, szaszłyk z rusztu czy domowy, pachnący chleb? Teraz to nie problem, wystarczy kilkadziesiąt minut, żeby cieszyć się wspaniałym smakiem. W zestawie znalazła się też taca na żywność oraz tacka na okruchy, a czyszczenie piekarnika dodatkowo ułatwia nieprzywierająca powłoka.

PIEKARNIK GOTZE & JENSEN MP730K wyposazenie akcesoria ruszt blacha rozen taca

Bezpieczny front

Otwierane do dołu drzwi piekarnika są bardzo wygodne, więc bez problemu włożysz i wyjmiesz wszystkie potrawy. Przez podwójny, szklany front możesz na bieżąco sprawdzać stan przygotowywanej potrawy, co dodatkowo ułatwia oświetlenie wnętrza. Front piekarnika jest chłodny, dlatego nie musisz obawiać się oparzenia przy przypadkowym dotknięciu.

PIEKARNIK GOTZE & JENSEN MP730K drzwi bezpieczne szklane

Zawartość opakowania

Piekarnik GÖTZE & JENSEN MP730K, rożen, blacha do pieczenia, taca na okruchy, uchwyt do tacek, uchwyt do rożna, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna.

PIEKARNIK GOTZE & JENSEN MP730K elementy zestaw

ZOBACZ WIĘCEJ

SPECYFIKACJA
Załączona dokumentacja
Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Wyposażenie
Blacha do pieczenia, Rożen, Uchwyt do rożna, Uchwyt do tacek, Taca na okruchy
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Szary
Wysokość [cm]
30
Szerokość [cm]
49
Głębokość [cm]
36.5
Sterowanie
Mechaniczne
Minutnik
Tak
Pojemność [l]
30
Regulacja temperatury
Tak
Grill
Nie
Funkcje
Zegar 60 minutowy z powiadomieniem akustycznym, Opiekanie górną i dolną grzałką, Opiekanie dolną grzałką
Kratka grilla
Nie
Mieszadło
Nie dotyczy
Pierścień powiększający pojemność naczynia
Nie dotyczy
Płyta do pieczenia
Tak
Moc maksymalna [W]
1500
Stan produktu
Nie dotyczy
Termoobieg
Tak
Rożen
Tak
Regulacja wysokości tacek
Tak
Liczba grzałek [szt]
2
Waga z opakowaniem [kg]
10.40
Konstrukcja
Drzwi otwierane do dołu, Ergonomiczne i wytrzymałe pokrętła, Ruszt do pieczenia, Oświetlenie wnętrza, Lampka kontrolna, Nieprzywierająca powłoka
Moc nominalna [W]
1500
Maksymalna temperatura [st. C]
230
Tryby pracy
Podgrzewanie
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Elektryczny piekarnik kuchenny

Piekarnik kuchenny to świetne rozwiązanie do kuchni, w których nie przewidziano klasycznego piekarnika. Takie urządzenia mają rozmiary zbliżone do popularnych kuchenek mikrofalowych. Zostały wyposażone w prosty system sterowania z timerem do kontroli czasu pracy. Obsługa piekarnika kuchennego jest prosta i intuicyjna.

Na wyposażeniu kompaktowego piekarnika kuchennego, znajdują się wszystkie typowe akcesoria, takie jak:

  1. ruszt,
  2. blacha do pieczenia,
  3. rożen.

Urządzenia tego typu są idealne do podgrzewania przygotowanej wcześniej żywności oraz pieczenia niewielkich porcji ulubionych ciast i dań mięsnych.

Funkcja kontroli czasu pracy, dostępna w nowych urządzeniach tego typu, znacznie podnosi bezpieczeństwo i komfort użytkowania piekarnika. Użytkownik nie musi się już obawiać, że przypali potrawę i zapomni o wyłączeniu rozgrzanego piekarnika. Nowe piekarniku kuchenne są wykonane z jakościowej stali nierdzewnej, a gustowny uchwyt i barwione szkło prezentują się po prostu dobrze.