Piekarnik MP630

Do każdych wypieków

KOMPAKTOWY I WYGODNY

Jeśli lubisz piec nie tylko ciasta, piekarnik jest niezbędny w Twojej kuchni! Dzięki niemu możesz samodzielnie wypiekać chleb, piec różne mięsa czy warzywa. To, co podasz, będzie nie tylko smaczne, ale również zdrowe!

Od piekarnika oczekujesz przede wszystkim tego, że Twoje ciasta i potrawy będą idealnie upieczone. I zawsze będą smakowały tak, jak sobie zamarzysz. Elektryczny, wolnostojący piekarnik GÖTZE & JENSEN MP630 możesz ustawić w dowolnym miejscu w kuchni.


PIEKARNIK BLAUPUNKT EOM501 WYGLD

Moc i pojemność

Piekarnik GÖTZE & JENSEN MP630 jest w sam raz, jego pojemność to 30 litrów, co w zupełności wystarczy do przygotowania potraw dla całej rodziny. Piekarnik GÖTZE & JENSEN posiada moc 1500 W, dzięki której przygotujesz swoje ulubione potrawy w krótkim czasie.


PIEKARNIK BLAUPUNKT EOM501 WAGA I WYMIARY

Minutnik

90 minutowy zegar znacznie ułatwi Ci pracę. Nie musisz pilnować czasu pieczenia, ustaw tylko odpowiednią długość, a minutnik sam Cię powiadomi, kiedy możesz delektować się pysznościami.

PIEKARNIK BLAUPUNKT EOM501 AKCESORIA

Regulacja temperatury

Podstawą dobrego pieczenia jest odpowiedni dobór temperatury. Są dania, które trzeba piec długo w niskiej temperaturze, ale jest też sporo takich, którym wystarczy kilka minut w wysokiej. Regulacja temperatury do 230°C spełni wymagania wszystkich kucharzy.


Szaleństwo kulinarne

W piekarniku przygotujesz wszystko, co wymarzą sobie Twoje kubki smakowe. Ograniczeniem są tylko umiejętności, ale od czego jest Internet. Znajdź fajny przepis i stań się gwiazdą kuchni! Do dyspozycji masz ruszt, rożen oraz blachę do pieczenia. Soczysty kurczak z rożna, szaszłyk z rusztu czy domowy, pachnący chleb? Teraz to nie problem, wystarczy kilkadziesiąt minut, żeby cieszyć się wspaniałym smakiem.

PIEKARNIK BLAUPUNKT EOM501 AKCESORIA

Drzwi

Otwierane do dołu drzwi piekarnika są bardzo wygodne. Bez problemu włożysz i wyjmiesz wszystkie potrawy. Jednakże pamiętaj o ochronnych rękawicach podczas wyjmowania jedzenia, ponieważ są bardzo gorące! Piekarnik jest w kolorze czarno-srebrnym, z szybą ze szkła, przez którą widać to, co znajduje się w środku. Wygląda niezwykle elegancko i doda odpowiedniego sznytu w każdej kuchni.

PIEKARNIK BLAUPUNKT EOM501 AKCESORIA

Co w pudełku?

W opakowaniu oprócz piekarnika GÖTZE & JENSEN MP630 znajduje się blacha do pieczenia, ruszt, obrotowy rożen oraz instrukcja obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

PIEKARNIK BLAUPUNKT EOM501 zawartosc opakowaniaFilmy:SPECYFIKACJA
Załączona dokumentacja
Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Wyposażenie
Ruszt, Blacha do pieczenia, Rożen, Uchwyt
Gwarancja
24 miesiące
Wysokość [cm]
31.8
Szerokość [cm]
53.7
Głębokość [cm]
44
Sterowanie
Mechaniczne
Minutnik
Tak
Pojemność [l]
30
Regulacja temperatury
Tak
Grill
Nie
Funkcje
Pieczenie
Kratka grilla
Tak
Mieszadło
Nie dotyczy
Pierścień powiększający pojemność naczynia
Nie dotyczy
Płyta do pieczenia
Tak
Moc maksymalna [W]
1500
Stan produktu
Nie dotyczy
Termoobieg
Tak
Rożen
Tak
Regulacja wysokości tacek
Tak
Liczba grzałek [szt]
4
Waga z opakowaniem [kg]
11.80
Konstrukcja
Drzwi otwierane do dołu
Moc nominalna [W]
1500
Maksymalna temperatura [st. C]
230
Tryby pracy
Podgrzewanie
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Elektryczny piekarnik kuchenny

Piekarnik kuchenny to świetne rozwiązanie do kuchni, w których nie przewidziano klasycznego piekarnika. Takie urządzenia mają rozmiary zbliżone do popularnych kuchenek mikrofalowych. Zostały wyposażone w prosty system sterowania z timerem do kontroli czasu pracy. Obsługa piekarnika kuchennego jest prosta i intuicyjna.

Na wyposażeniu kompaktowego piekarnika kuchennego, znajdują się wszystkie typowe akcesoria, takie jak:

  1. ruszt,
  2. blacha do pieczenia,
  3. rożen.

Urządzenia tego typu są idealne do podgrzewania przygotowanej wcześniej żywności oraz pieczenia niewielkich porcji ulubionych ciast i dań mięsnych.

Funkcja kontroli czasu pracy, dostępna w nowych urządzeniach tego typu, znacznie podnosi bezpieczeństwo i komfort użytkowania piekarnika. Użytkownik nie musi się już obawiać, że przypali potrawę i zapomni o wyłączeniu rozgrzanego piekarnika. Nowe piekarniku kuchenne są wykonane z jakościowej stali nierdzewnej, a gustowny uchwyt i barwione szkło prezentują się po prostu dobrze.