Waga KS705W

Utrzymaj prawidłową dietę

Analiza wartości odżywczych

Waga GÖTZE & JENSEN KS705W służy nie tylko do precyzyjnego pomiaru gramatury produktów spożywczych, ale również do analizy wartości odżywczych dla niemal tysiąca produktów, których spis znajdziesz w dołączonej do zestawu książeczce. Wśród analizowanych wartością są: kalorie, sól, białko, tłuszcz, węglowodany, cholesterol oraz błonnik, co jest istotne dla każdego, kto trzyma rygorystyczną dietę.

Waga GOTZE & JENSEN KS705W analiza pomiar

Intuicyjna obsługa

Łatwą obsługę wagi GÖTZE & JENSEN KS705W zapewnia panel dotykowy oraz podświetlany wyświetlacz LCD, na którym wyraźnie widoczne są wszystkie analizowane dane i waga produktów. Możesz zmieniać jednostki wagi, by np. łatwiej dobrać ilość produktu do przepisu, dostępne są: g, ml, lb:oz oraz fl.oz.

Waga GOTZE & JENSEN KS705W analiza pomiar

Oszczędzanie zasilania

Nie musisz pamiętać o wyłączaniu wagi za każdym razem, gdy z niej korzystasz! Funkcja automatycznego wyłączania oszczędza baterie, którymi zasilane jest urządzenie, a tym samym dba o środowisko. Po około minucie nieużywania wagi, wyłączy się ona samoczynnie.

Zestaw nie zawiera baterii.

Waga GOTZE & JENSEN KS705W automatyczne wyłączenie

Poręczna i kompaktowa

Waga GÖTZE & JENSEN KS705W została wyposażona w uniwersalny uchwyt, dzięki czemu możesz powiesić ją tak, by była zawsze pod ręką. Urządzenie ma niewielkie rozmiary, więc znalezienie dla niej odpowiedniego miejsca nie sprawi Ci problemu. Kolejnym jej atutem są antypoślizgowe nóżki, które trzymają ją stabilnie i pewnie w jednym miejscu.

Waga GOTZE & JENSEN KS705W uchwyt wieszak nóżki

Zawartość opakowania

Waga GÖTZE & JENSEN KS705W, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna.

Zestaw nie zawiera baterii - do działania konieczne są 2 baterie CR2032.

Waga GOTZE & JENSEN KS705W zestaw elementy

SPECYFIKACJA
Funkcje dodatkowe
Automatyczne wyłączanie, Funkcja stopniowego doważania i zerowania ciężaru naczynia (TARA), Przełączanie jednostek miary, Wskaźnik słabej baterii, Funkcja ważenia w seriach
Załączona dokumentacja
Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Wyposażenie
Brak
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Biały
Pojemność misy [l]
Nie dotyczy
Typ wagi
Elektroniczna
Maksymalne obciążenie [g]
5000
Dokładność pomiaru
1 g
Wodoodporność
Nie
Jednostki wagowe
G - gram, Ml - mililitr, Fl - Oz, Lb - Oz
Zasilanie
Bateryjne
Wskaźnik przekroczenia obciążenia
Tak
Stan produktu
Nie dotyczy
Typ baterii
2 x CR2032
Dietetyczna
Tak
Z misą
Nie
Aplikacja mobilna
Nie
Baterie w zestawie
Nie
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Precyzyjne wagi kuchenne

Gotowanie to dziedzina precyzyjna, chociaż pozostawia wiele przestrzeni do indywidualnej interpretacji każdego przepisu. Jednak czasem chodzi o to, aby posiłek smakował dokładnie tak jak ten przygotowywany wg ulubionego przepisu. Wtedy znaczenia nabierają proporcje pomiędzy składnikami i przyprawami. Kontrola wagi porcji to jednocześnie jeden z lepszych sposobów w precyzyjne określenia kaloryki spożywanych posiłków.

To tylko niektóre z zastosowań domowych wag kuchennych. Każda dobra współczesna waga kuchenna powinna mieć następujące funkcje:

  1. zakres pomiarowy do 5 kg,
  2. wskaźnik przekroczenia dopuszczalnego obciążenia,
  3. zasilanie bateryjne,
  4. czytelny wyświetlacz LCD,
  5. ⦁ funkcje tarowania.

Mając to na uwadze, warto wybrać odpowiednie urządzenie z oferty Goetze & Jensen. Użytkownicy mogą wybierać spośród dwóch rodzajów wag kuchennych. Dostępne są urządzenia z klasyczną płaską szalką, jak i wagi z naczyniem – idealne do produktów sypkich lub w płynie. Dobre wagi kuchenne mają kompaktową, zwartą budowę. Zostały wykonane z wysokiej jakości tworzyw, a w przypadku niektórych modeli użyto także stali nierdzewnej.