Okap IH700KS

Elegancki i funkcjonalny

Idealny do otwartych kuchni

Okap GÖTZE&JENSEN IH700KS to doskonałe rozwiązanie do stylowych, otwartych kuchni z wyspą, ponieważ dzięki swojej budowie wygląda świetnie z każdej strony. Urządzenie może pracować zarówno w trybie wyciągu, jak i pochłaniacza. Okap ma 39 cm średnicy.

Okap GOTZE & JENSEN IH700KS wyglad

Tryb boost

Jeśli lubisz gotować, to na pewno wiesz, że zmieszane kuchenne zapachy nie zawsze są przyjemne. Dzięki okapowi GÖTZE&JENSEN IH700KS szybko pozbędziesz się kuchennych zapachów. W przypadku naprawdę intensywnych zapachów wybierz tryb boost - maksymalne natężenie przepływu powietrza to aż 605 m3/h.

Okap GOTZE & JENSEN IH700KS dol

Bardzo cichy

Dzięki temu, że okap GÖTZE&JENSEN IH700KS jest bardzo cichy, masz pewność, że nie będzie zakłócał spokoju domowników, nawet jeśli Twoja kuchnia jest otwarta na salon. Na najniższej mocy pracuje z głośnością zaledwie 48 dB - to natężenie dźwięku porównywane do padającego za oknem deszczu.

Okap GOTZE & JENSEN IH700KS cichy

Wygodne sterowanie

Okapem GÖTZE&JENSEN IH700KS możesz sterować za pomocą panelu sterowania z elektronicznym wyświetlaczem, dzięki któremu możesz wygodnie wybrać moc, sterować oświetleniem albo włączyć/wyłączyć urządzenie. Te same funkcjonalności są dostępne na dołączonym do zestawu pilocie.

Okap GOTZE & JENSEN IH700KS pilot

Tryb pochłaniacza i wyciągu

GÖTZE & JENSEN IH700KS może być wykorzystany jako wyciąg, jeśli podłączysz go do wentylacji, albo pochłaniacz, który oczyści powietrze w obiegu zamkniętym, po zamontowaniu w nim sprzedawanego oddzielnie filtra węglowego GÖTZE & JENSEN CF001G. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie mają możliwości podłączenia urządzenia do wentylacji i chcą zaoszczędzić sobie kosztownego remontu.

Okap GOTZE & JENSEN IH700KS pochlaniacz wyciag

Oświetlenie LED

Funkcjonalność okapu GÖTZE&JENSEN IH700KS zwiększa zastosowane oświetlenie LED. Dzięki niemu Twoja kuchenka i przygotowywane potrawy są dobrze oświetlone, więc łatwiej nadzorować gotowanie, szczególnie wieczorem lub w czasie ciemnych, zimowych popołudni. Możesz też wykorzystać go jako klimatyczne światło boczne, dzięki któremu doświetlisz pomieszczenie.

Okap GOTZE & JENSEN IH700KS oswietlenie led

Co w pudełku?

W opakowaniu z okapem GÖTZE&JENSEN IH700KS znajdziesz pilot oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Okap GOTZE & JENSEN IH700KS wyglad

SPECYFIKACJA
Funkcje dodatkowe
Wyświetlacz elektroniczny
Wyposażenie
Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Pilot
Gwarancja
24 miesiące
Liczba prędkości
3
Średnica wylotu powietrza [cm]
15
Wysokość [cm]
80-107
Szerokość [cm]
39
Głębokość [cm]
39
Kolor (wykończenie)
Czarny
Klasa energetyczna
B
Regulacja prędkości
Skokowa
Rodzaj okapu
Wyspowy
Tryb pracy
Pochłaniacz, Wyciąg
Sterowanie
Elektroniczne
Filtr przeciwtłuszczowy
Aluminiowy
Filtr węglowy
Opcjonalnie
Moc silnika [W]
115
Liczba silników
1
Poziom hałasu [dB]
62
Wydajność maksymalna [m3/h]
605
Oświetlenie
LED
Typ
Wyspowy
Stan produktu
Nie dotyczy
Waga z opakowaniem [kg]
20.20
Waga
Brak danych
Z zewnętrznym silnikiem
Nie
Znak zgodności
Materiały do pobrania