Grill elektryczny GL802X

Idealny do domu i na balkon

Zobacz, jak możesz grillować!

Grill elektryczny GÖTZE & JENSEN GL802X pozwoli Ci cieszyć się ulubionymi potrawami z grilla o każdej porze roku. Potężna moc 2000 W oraz trzy pozycje grillowania i niezależna regulacja temperatury pozwolą Ci przygotować nawet najbardziej wyszukane dania. Bezpieczną obsługę urządzenia zapewnia nienagrzewający się uchwyt.

Grill elektryczny GÖTZE & JENSEN GL802X wyglad moc

Precyzyjnie dobrana temperatura

By idealnie przyrządzić każdą potrawę masz do dyspozycji niezależną regulację temperatury płyt. Dzięki temu na grillu GÖTZE & JENSEN GL802X możesz jednocześnie wypiekać rozmaite potrawy, każdą z płyt rozgrzewając do odpowiedniej temperatury.

Grill elektryczny GÖTZE & JENSEN GL802X temperatura regulacja

Ustaw, jak Ci wygodnie

Grill GÖTZE & JENSEN GL802X daje Ci możliwość grillowania w trzech pozycjach: otwartej, półotwartej i zamkniętej. Możesz otworzyć go nawet na pełne 180°! Dzięki temu możesz dostosować go do swoich ulubionych potraw i stopnia wypieczenia, by doskonale przyrządzić każdą potrawę.


Łatwe czyszczenie

Dzięki wyjmowanym płytkom nie musisz martwić się, że trudno będzie utrzymać grill GÖTZE & JENSEN GL802X w czystości. Ich dodatkowym atutem jest możliwość mycia w zmywarce, więc możesz zaoszczędzić czas i wykorzystać go na przyjemności.

Grill elektryczny GÖTZE & JENSEN GL802X tacki czyszczenie

Bez kapiącego tłuszczu

Możesz zapomnieć o kapiącym wszędzie tłuszczu! Grill GÖTZE & JENSEN GL802X został wyposażony w wyjmowaną, pojemną tackę na tłuszcz, do której jest on odprowadzany. To z pewnością dodatkowo ułatwi utrzymanie urządzenia w czystości. Wystarczy, że po zakończeniu grillowania włożysz ją do zmywarki!

Grill elektryczny GÖTZE & JENSEN GL802X tacka na tluszcz

Co w pudełku?

W zestawie oprócz grilla elektrycznego GÖTZE & JENSEN GL802X z 2 wyjmowanymi płytkami i tacą na tłuszcz znajdziesz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Grill elektryczny GÖTZE & JENSEN GL802X zawartosc opakowania

ZOBACZ WIĘCEJ

SPECYFIKACJA
Moc [W]
2000
Funkcje dodatkowe
Nienagrzewający się uchwyt, Regulacja położenia górnej płyty, Otwierana pokrywa do 180° umożliwia grillowanie na podwójnej powierzchni, Lampka gotowości, Dwie pozycje grillowania, 2 oddzielnie regulowane elementy grzewcze
Wyposażenie
Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja
24 miesiące
Możliwość mycia w zmywarce
Pojemnik na tłuszcz, Płyty
Wysokość [cm]
21
Szerokość [cm]
40
Głębokość [cm]
37
Regulacja temperatury
Tak
Zasilanie
Sieciowe
Nieprzywieralna powłoka płyty
Tak
Rodzaj grilla
Kontaktowy
Waga [kg]
5.2
Możliwość demontażu
Pojemnika na tłuszcz, Płyty
Lampka kontrolna temperatury
Tak
Odprowadzanie tłuszczu
Tak
Stan produktu
Nie dotyczy
Kolor obudowy
Czarno-srebrny
Powierzchnia grillowania [cm2]
667
Znak zgodności
Materiały do pobrania