Lodówka TC900K

W najdalszą podróż!

Lodówka turystyczna GÖTZE&JENSEN TC900K łączy w sobie elegancki design oraz funkcjonalność. Czarna obudowa z pomarańczowymi elementami świetnie prezentuje się zarówno w eleganckim wnętrzu samochodu, jak i na i pikniku z przyjaciółmi. Poręczny uchwyt oraz duże kółka ułatwiają transport lodówki, a pojemność 33 L pozwala na swobodne przechowywanie 7 butelek o pojemności 1,5 L.

Lodówka turystyczna GÖTZE&JENSEN TC900K wyglad front skos zamknieta

Blokada pokrywy

Zdarzyło Ci się, że inna lodówka niespodziewanie się otworzyła? Z lodówką turystyczną GÖTZE&JENSEN TC900K to już nie problem! Urządzenie zostało wyposażone w rączkę z blokadą pokrywy, która zapobiega przypadkowemu otwarciu - wystarczy, że umieścisz uchwyt w tylnej pozycji. Dzięki temu masz całkowitą pewność, że podczas podróży cała zawartość lodówki jest bezpieczna. Wysuwana rączka oraz duże kółka ułatwiają transport lodówki.

Lodówka turystyczna GÖTZE&JENSEN TC900K raczka blokada wierzch gora

Dwa tryby pracy

Lodówka GÖTZE&JENSEN TC900K pozwala schłodzić produkty do 15°C poniżej temperatury otoczenia, co sprawia, że możesz cieszyć się przyjemnie chłodnym napojem nawet podczas największych upałów. A jeśli pogoda nagle się zmieni, możesz skorzystać z dodatkowej funkcji, jaką jest podgrzewanie. Za pomocą intuicyjnego przełącznika możesz zmienić tryb urządzenia na grzanie i podgrzać produkty nawet do 60°C! O wybranym trybie pracy informują wskaźniki LED.

Lodówka turystyczna GÖTZE&JENSEN TC900K tryb pracy chlodzenie grzanie

Nie tylko do samochodu

By rozszerzyć zastosowanie lodówki GÖTZE&JENSEN TC900K, została ona wyposażona w technologię podwójnego zasilania. W zależności od potrzeby i warunków możesz podłączyć ją do gniazda zapalniczki samochodowej 12 V lub do standardowego zasilania sieciowego 220 - 240 V. Dzięki temu będzie przydatna nie tylko w samochodzie, ale też w domku czy pokoju wakacyjnym. Dzięki długiemu przewodowi 1,75 m wygodnie podłączysz ją w wybranym miejscu.

Lodówka turystyczna GÖTZE&JENSEN TC900K zasilanie 12 V 230 V

Co w pudełku?

W opakowaniu oprócz lodówki GÖTZE&JENSEN TC900K znajdziesz komplet przewodów zasilania AC i DC oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Lodówka turystyczna GÖTZE&JENSEN TC900K zasilanie 12 V 230 V zawartosc opakowania zestaw pudelko

SPECYFIKACJA
Moc [W]
60
Funkcje dodatkowe
Wyposażona w kółka i uchwyt, Sygnalizacja świetlna trybu pracy, Rączka z blokadą pokrywy, Przełącznik grzanie-chłodzenie, Podgrzewanie do 60 stopni
Załączona dokumentacja
Karta gwarancyjna, Instrukcja obsługii w języku polskim
Wyposażenie
Komplet przewodów zasilania AC i DC
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Czarno-pomarańczowo-biały
Wysokość [cm]
50
Szerokość [cm]
47
Głębokość [cm]
35
Klasa energetyczna
F
Pojemność [l]
33
Typ
Elektryczna
Zasilanie
Sieciowe, Z gniazda zapalniczki samochodowej 12V
Waga [kg]
6
Temperatura chłodzenia
15 stopni
Stan produktu
Nie dotyczy
USP_1
Wyciągany uchwyt i kółka ułatwiają transport
USP_2
Pojemna - mieści się 7 butelek o poj. 1,5L
Znak zgodności
Materiały do pobrania