Parowar CS501X

Zdrowe posiłki

Więcej smaku i witamin

Przyrządzanie posiłków w parowarze GÖTZE & JENSEN CS501X to zdrowsza alternatywa dla klasycznego gotowania lub smażenia. Potrawy przyrządzane na parze zachowują więcej witamin, smaku i składników odżywczych, a do ich przygotowania nie potrzeba tłuszczu, dzięki czemu są też mniej kaloryczne.


Obiad dla całej rodziny

Parowar GÖTZE & JENSEN CS501X ma aż 12 litrów pojemności, 3 misy oraz oddzielny pojemnik na ryż i kaszę, co pozwala przyrządzać posiłki dla całej rodziny. Jeśli nie potrzebujesz aż tyle miejsca, możesz użyć tylko jednej z mis. Parowar oszczędza czas, miejsce w kuchni oraz energię, ponieważ możesz w nim przygotować całe danie (np. rybę z ziemniakami i warzywami) jednocześnie.

Parowar GÖTZE & JENSEN CS501X Inox 1000W ekran LCD pojemność 12L gotowanie na parze pojemnosc misy

Intuicyjna obsługa

Wygodny wyświetlacz LCD oraz predefiniowane programy sprawiają, że obsługa urządzenia GÖTZE & JENSEN CS501X jest banalnie prosta. Parowar został wyposażony również w timer, dzięki któremu możesz zaplanować jego pracę.

Parowar GÖTZE & JENSEN CS501X Inox 1000W ekran LCD pojemność 12L gotowanie na parze wyswietlacz timer

Wskaźnik poziomu wody

Pamiętaj, że do gotowania na parze potrzebujesz przede wszystkim wody. Możesz dolewać wodę w trakcie gotowania przez specjalny wlew - parowar GÖTZE & JENSEN CS501X automatycznie powiadomi o braku wody dźwiękiem i informacją na wyświetlaczu, możesz też na bieżąco śledzić jej poziom na wygodnym wskaźniku poziomu wody.

Parowar GÖTZE & JENSEN CS501X Inox 1000W ekran LCD pojemność 12L gotowanie na parze wlew wody wskaznik poziomu

Funkcjonalna konstrukcja

Parowar GÖTZE & JENSEN CS501X wyróżnia się dopracowanym designem, który sprawia, że świetnie będzie wyglądał w każdej kuchni. Dodatkowo urządzenie posiada także miejsce na schowanie przewodu, dzięki czemu nie będzie plątał się na blacie.

Parowar GÖTZE & JENSEN CS501X Inox 1000W ekran LCD pojemność 12L gotowanie na parze zwijany przewod

Co w pudełku?

W opakowaniu oprócz parowaru GÖTZE & JENSEN CS501X znajduje się pojemnik do gotowania sypkich produktów oraz instrukcja obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Parowar GÖTZE & JENSEN CS501X Inox 1000W ekran LCD pojemność 12L gotowanie na parze zawartosc opakowania



Filmy:



SPECYFIKACJA
Moc [W]
1000
Wyposażenie
Instrukcja obsługi w języku polskim, Pojemnik do sypkich produktów
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Srebrno-czarny
Sterowanie
Elektroniczne
Liczba pojemników
3
Minutnik
Tak
Pojemność [l]
12
Wskaźnik poziomu wody
Tak
Regulacja temperatury
Nie
Zewnętrzne uzupełnianie wody
Tak
Automatyczne wyłączanie
Tak
Możliwość włożenia pojemnika w pojemnik
Tak
Pojemnik do gotowania sypkich produktów
Tak
Wykonanie pojemnika
Tworzywo sztuczne
Rodzaj
Parowar
Stan produktu
Nie dotyczy
USP_1
Części, poza bazą, można myć w zmywarce
USP_2
Szybkie gotowanie - wybór programów i timer
Możliwość mycia pojemników w zmywarce
Tak
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Parowar – nowoczesne gotowanie na parze

Gotowanie na parze to świetny sposób na przygotowanie zdrowych, dietetycznych posiłków. Każdy, kto jest nastawiony na ograniczenie, a nawet wyeliminowanie tłuszczy z codziennej diety powinien rozważyć zakup takiego urządzenia. To idealny sposób na przygotowywanie posiłków dla małych dzieci, osób aktywnych fizycznie oraz tych, dla których utrzymanie zdrowej diety jest istotnym elementem terapii.

Parowary Goetze & Jensen są często polecane przez użytkowników ze względu na ich cechy charakterystyczne:

  1. intuicyjna obsługa i sterowanie,
  2. minutnik do ustawienia konkretnego czasu gotowania,
  3. solidne, wytrzymałe naczynia, które można myć w zmywarce.

Osoby bardziej zabiegane i te nieco roztargnione docenią opcje automatycznego wyłączania, która zapobiega nadmiernemu zużyciu prądu i uszkodzeniu urządzenia.

Dobry parowar elektryczny znacznie upraszcza proces gotowania. Urządzenie ma własne zasilanie, co sprawia, że nie trzeba korzystać z kuchenki. Dzięki temu sprzęt ten można wykorzystać w różnych miejscach. Kompaktowa budowa sprawia, że parowar zajmuje naprawdę niewiele miejsca. Biorąc pod uwagę, że gotowanie może odbywać się na kilku poziomach, z których każdy odpowiada pojedynczemu garnkowi, to jest to spora oszczędność energii w porównaniu do tradycyjnego sposobu gotowania.