Uchwyt do TV 23-60 cali TM2535FM

Oglądaj tak, jak lubisz!

Wygoda oglądania

Firma GÖTZE & JENSEN przedstawia mocny i wytrzymały uchwyt do telewizorów montowanych na ścianie. Uchwyt pozwoli na dostosowanie pozycji telewizora względem ściany, tak aby oglądanie ulubionych programów i filmów było możliwe z dowolnego miejsca w pomieszczeniu.

Uchwyt GÖTZE & JENSEN do TV 23-60 cali TM2530FM wyglad

Dla telewizorów 23-60 cali

Uchwyt GÖTZE & JENSEN TM2530FM przeznaczony jest do paneli LCD/Plazma/LED o wielkości od 23 do 60 cali oraz do maksymalnego standardu VESA 400 x 400. Maksymalne dopuszczalne obciążenie uchwytu wynosi 35 kg. Uchwyt jest idealnym rozwiązaniem do płaskich telewizorów najnowszej generacji.

Uchwyt GÖTZE & JENSEN do TV 23-60 cali TM2530FM vesa

Regulacja w pionie

Uchwyt GÖTZE & JENSEN TM2530FM oferuje regulację pozycji telewizora w pionie w zakresie +/- 20 stopni. Maksymalna odległości telewizora od ściany to 39,8 cm, a minimalna to 8,8 cm.

Uchwyt GÖTZE & JENSEN do TV 23-60 cali TM2530FM regulacja

Co w pudełku?

W opakowaniu oprócz uchwytu GÖTZE & JENSEN TM2530FM znajduje się zestaw montażowy oraz instrukcja obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.


SPECYFIKACJA
Załączona dokumentacja
Karta gwarancyjna, Instrukcja obsługii w języku polskim
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Czarny
Przeznaczenie
Telewizor
Przekątna ekranu [cal]
47, 31.5, 29, 28, 27.5, 27, 26, 24, 23.6
Załączone wyposażenie
Zestaw montażowy
Minimalna odległość od ściany/sufitu [mm]
88
Typ uchwytu
Ruchomy
Rozmiar ekranu [cal]
23 - 60
Szerokość [mm]
435
Wysokość [mm]
435
Standard VESA
400 x 400
Regulacja w pionie
+ / -20 stopni
Regulacja w poziomie
Nie
Sposób montażu
Ściana
Maksymalna odległość od ściany/sufitu [mm]
398
Stan produktu
Nie dotyczy
USP_1
Możliwość regulacji w pionie i poziomie
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Uchwyty do montażu sprzętu audio i TV

Montaż telewizora na ścianie to często jeden z lepszych pomysłów na aranżację przestrzeni w pomieszczeniu ze sprzętem RTV, gdzie domownicy spędzają czas przy ulubionych serialach i programach TV. Nowoczesne telewizory LCD są bardzo lekkie, w związku z czym można je zamontować praktycznie na każdej ścianie niezależnie od materiału.

Wszystkie telewizory z opcją montażu na ścianie zostały wyposażone w standardowy panel montażowy, dobrany odpowiednie do rozmiaru i wagi urządzenia. Szukając właściwego uchwytu, warto upewnić się, w jaką płytę montażową jest wyposażony nasz TV. Zazwyczaj ogólnodostępne uchwyty do telewizorów i sprzętu audio są wyposażone w uniwersalne płyty montażowe z regulacją, która pozwala na ich zastosowanie z większością dostępnych odbiorników TV.

W naszej ofercie dostępne są dwa podstawowe typy uchwytów. Należą do nich płaskie uchwyty bez regulacji oraz uchwyty uchylne, w których telewizor jest montowany na specjalnym wysięgniku. Zaletą teleskopowych, ściennych uchwytów tv jest możliwość korekcji ustawienia ekranu względem osób oglądających. W niektórych modelach dostępne są opcje regulacji kąta wychylenia TV oraz odległości od ściany.