Uchwyt do TV 32-75 cali TM3760FMS

Oglądaj, skąd chcesz

Szeroki zakres regulacji

Uchwyt ścienny na telewizor GÖTZE & JENSEN do TV 32-75 cali TM3760FMS to produkt wysokiej klasy, który zostały wykonany ze starannie wyselekcjonowanych tworzyw. Podwyższona trwałość usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagające osoby. Prezentowany model zapewnia szeroki zakres regulacji, dzięki czemu bez trudu można określić dogodne położenie sprzętu. Należy wspomnieć, że jest on zgodny ze standardami VESA, a więc montaż nie stanowi żadnego wyzwania.

Uchwyt GÖTZE & JENSEN do TV 32-75 cali TM3760FMS - ogólny

Szybki montaż

Prezentowany uchwyt na telewizor GÖTZE & JENSEN do TV 32-75 cali TM3760FMS jest prosty, a zarazem szybki w montażu. Nawet osoby bez doświadczenia doskonale poradzą sobie z tym zadaniem. W przypadku problemów wystarczy zajrzeć do instrukcji producenta, gdzie można znaleźć praktyczne wskazówki. W zestawie znajdują się niezbędne akcesoria montażowe, a więc nie ma konieczności ich samodzielnego zakupu. Zgodność ze standardami VESA to kolejna zaleta, która znacząco ułatwia pracę.

Uchwyt GÖTZE & JENSEN do TV 32-75 cali TM3760FMS - montaż

Szeroki zakres zastosowań

Zaletą uchwytu na telewizor GÖTZE & JENSEN do TV 32-75 cali TM3760FMS jest szeroki zakres zastosowań. Sprawdzi się on zarówno w przypadku kompaktowych, jak i dużych sprzętów. W przypadku wymiany odbiornika nie ma potrzeby zakupu nowego uchwytu. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy rozsądnie wydają gotówkę. Kąt regulacji w pionie wynosi od -8 do +12 stopni. Maksymalne obciążenie znajduje się na poziomie 60 kg.

Uchwyt GÖTZE & JENSEN do TV 32-75 cali TM3760FMS - zastosowanie

Wysoka wytrzymałość

Uchwyt na TV GÖTZE & JENSEN do TV 32-75 cali TM3760FMS jest solidny i niepodatny na uszkodzenia mechaniczne. Nie należy jednak przekraczać wartości dopuszczalnego obciążenia. Konstrukcja została wykonana z certyfikowanych materiałów, które spełniają szereg rygorystycznych norm. Nieprzeciętna żywotność sprawia, że jest to inwestycja na lata, która się opłaca. Nie bez znaczenia jest również korzystna cena zakupu.

Uchwyt GÖTZE & JENSEN do TV 32-75 cali TM3760FMS - wytrzymałość

Co w pudełku?

W opakowaniu oprócz uchwytu na telewizor GÖTZE & JENSEN do TV 32-75 cali TM3760FMS znajdziesz zestaw montażowy oraz instrukcja obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Uchwyt GÖTZE & JENSEN do TV 32-75 cali TM3760FMS - zawartosc opakowania

SPECYFIKACJA
Załączona dokumentacja
Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Czarny
Przeznaczenie
Telewizor
Przekątna ekranu [cal]
48, 49, 50, 52, 55, 58, 60, 65, 70, 75, 46, 43, 42, 32, 37, 39, 39.5, 40
Załączone wyposażenie
Zestaw montażowy
Minimalna odległość od ściany/sufitu [mm]
70
Typ uchwytu
Ruchomy
Rozmiar ekranu [cal]
32 - 75
Szerokość [mm]
Brak danych
Wysokość [mm]
Brak danych
Głębokość [mm]
Brak danych
Standard VESA
600 x 400
Regulacja w pionie
-8 / +12 stopni
Regulacja w poziomie
Brak danych
Sposób montażu
Ściana
Maksymalna odległość od ściany/sufitu [mm]
457
Inne
Możliwość regulacji, System prowadzenia kabli
Stan produktu
Nie dotyczy
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Uchwyty do montażu sprzętu audio i TV

Montaż telewizora na ścianie to często jeden z lepszych pomysłów na aranżację przestrzeni w pomieszczeniu ze sprzętem RTV, gdzie domownicy spędzają czas przy ulubionych serialach i programach TV. Nowoczesne telewizory LCD są bardzo lekkie, w związku z czym można je zamontować praktycznie na każdej ścianie niezależnie od materiału.

Wszystkie telewizory z opcją montażu na ścianie zostały wyposażone w standardowy panel montażowy, dobrany odpowiednie do rozmiaru i wagi urządzenia. Szukając właściwego uchwytu, warto upewnić się, w jaką płytę montażową jest wyposażony nasz TV. Zazwyczaj ogólnodostępne uchwyty do telewizorów i sprzętu audio są wyposażone w uniwersalne płyty montażowe z regulacją, która pozwala na ich zastosowanie z większością dostępnych odbiorników TV.

W naszej ofercie dostępne są dwa podstawowe typy uchwytów. Należą do nich płaskie uchwyty bez regulacji oraz uchwyty uchylne, w których telewizor jest montowany na specjalnym wysięgniku. Zaletą teleskopowych, ściennych uchwytów tv jest możliwość korekcji ustawienia ekranu względem osób oglądających. W niektórych modelach dostępne są opcje regulacji kąta wychylenia TV oraz odległości od ściany.