Akcesoria podróżne
Akcesoria podróżne
Poradnik eksperta
Przenośne lodówki samochodowe

Transport żywności i napoi w samochodzie bez lodówki może okazać się nie najlepszym pomysłem. Podróżując na dalszą odległość lub spędzając wiele godzin rano i wieczorem w korkach, chciałoby się mieć możliwość zajrzenia od czasu do czasu do lodówki. Chłodny napój, kanapka lub orzeźwiający owoc pozwoli zaspokoić głód, w końcu nikt z nas nie jest na baterie.

Dobrym rozwiązaniem do takiego zastosowania są przenośne lodówki firmy Goetze & Jensen. Urządzenia zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa, wypełnionego materiałem izolacyjnym. Lodówka samochodowa ma kształt prostokątnego pudełka z uchwytem do przenoszenia. Urządzenie chłodzące znajduje się w pokrywie i pozwala na schłodzenie produktów znajdujących się w środku do temperatury 15 stopni C.

Wymiary lodówki samochodowej są na tyle kompaktowe, że można je z powodzeniem umiejscowić pomiędzy fotelami. W takim układzie lodówka może być usytuowana nawet w zasięgu kierowcy, który bez problemu może sięgnąć po coś chłodnego. Przenośne lodówki samochodowe to dobry sposób na transport nie tylko żywności i napoi. W ten sposób można także bezpiecznie przewozić np. leki, które wymagają przechowywania w niskiej temperaturze.