Transmiter FM GoldenLine FT003N

Idealny do częstych podróży

Szybki i prosty montaż urządzenia w aucie

Jeśli często podróżujesz, a Twoim narzędziem pracy jest telefon, to transmiter GÖTZE & JENSEN Golden Line FT003N będzie idealną propozycją dla Ciebie. Otrzymasz doskonałą jakość dźwięku podczas jazdy samochodem i wygodę w prowadzeniu rozmów. Wystarczy w prosty sposób zamocować zestaw i można cieszyć się nieskrępowaną jazdą.

Transmiter FM GÖTZE & JENSEN Golden Line FT003

Zestaw głośnomówiący

Transmiter FM GÖTZE & JENSEN Golden Line FT003N obsługuje bezprzewodowo rozmowy telefoniczne, ale także bezprzewodowy odsłuch muzyki ze smartfona na samochodowym systemie audio. Transmiter posiada wejście na kartę Micro SD, gniazdo 12V oraz port USB.

Transmiter FM GÖTZE & JENSEN Golden Line FT003

Łączność bezprzewodowa

Transmiter FM GÖTZE & JENSEN Golden Line FT003N oferuje łączność bezprzewodową poprzez standard Bluetooth, za pomocą którego użytkownik może streamować multimedia takie, jak muzyka i inne pliki multimedialne (podcasts). Wyświetlacz LCD oraz panel sensoryczny pozwolą na łatwe sterowanie urządzeniem.

Transmiter FM GÖTZE & JENSEN Golden Line FT003

Co w pudełku?

W opakowaniu oprócz transmitera GÖTZE & JENSEN Golden Line FT003N znajdziesz pilot oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.


SPECYFIKACJA
Załączona dokumentacja
Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Wyposażenie
Brak
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Czarno-srebrny
Zasilanie
12 V, 24 V
Bluetooth
Tak
Wyświetlacz
Tak
Zakres częstotliwości
87.5 - 108.0 MHz
Złącze USB
Tak
Czytnik kart pamięci
Tak
Informacje dodatkowe
Zestaw głośnomówiący, Dodatkowe gniazdo 12 V
Pilot
Tak
Stan produktu
Nie dotyczy
Korektor dźwięku
Nie
Wejście Audio
Nie
Wejście AUX
Nie
Znak zgodności
Poradnik eksperta
Transmiter FM do radia samochodowego

Jak wykorzystać głośniki samochodowe do rozmów telefonicznych lub słuchania muzyki ze smartfona, pendriva lub karty pamięci? Trzeba wyposażyć się w transmiter FM. Urządzenie to pozwala na transfer danych pomiędzy nośnikiem i radiem poprzez fale FM. Wystarczy ustawić częstotliwość nadawanie w transmiterze, a później wyszukać ją w radiu.

Współczesny transmiter FM może pełnić szereg funkcji. Jest to bardzo dobry sposób na podniesienie funkcjonalności w starszych pojazdach oraz w tych z ubogim wyposażeniem seryjnym. W specyfikacji tych urządzeń znajdują się elementy takie jak:

  1. moduł bluetooth,
  2. nadajnik fm o zakresie częstotliwości pomiędzy 87.5 – 108.0 MHz,
  3. czytnik kart pamięci,
  4. złącze USB.

Dostępne są również urządzenia o rozszerzonej funkcjonalności, wyposażone dodatkowo w ekran ciekłokrystaliczny oraz pilot.

Transmiter FM to urządzenia, które pozwala w najprostszy możliwy sposób skomunikować telefon, tablet i nośniki pamięci z samochodowym radiem. W ten sposób za pośrednictwem transmitera możemy wybierać kolejne pozycje z ulubionej play listy na pendrivie lub przełączać się pomiędzy utworami w aplikacji do streamingu muzyki.