Filtr do nawilżacza AH201


FILTR DO NAWILŻACZA POWIETRZA GOTZE & JENSEN FAH201
Filtr mineralny do nawilżacza powietrza AH201KG.
Eliminuje skutki uboczne stosowania w nawilżaczu twardej wody.
Zapobiega osadzaniu się kamienia na przetworniku ultradźwiękowym i przedłuża jego żywotność.
Eliminuje związki wapnia, wpływające na prawidłową pracę nawilżacza.
Prawidłowa  praca  nawilżacza  powietrza  w  dużym  stopniu  zależy  od  regularnej  wymiany  filtra. Eliminuje on skutki stosowania w nawilżaczu twardej wody, eliminuje związki i zapobiega osadzaniu się kamienia na przetworniku ultradźwiękowym, przedłużając żywotność nawilżacza. Wymieniaj filtr regularnie co pół roku!
CO W PUDEŁKU
✔ Filtr do nawilżacza powietrza
✔ Instrukcja w języku polskim

GÖTZE & JENSEN – MARKA GODNA ZAUFANIAGwarancja satysfakcji.
Jakość potwierdzona certyfikatami oraz raportami z testów.
Wysoka jakość, trwałość i nowoczesne wzornictwo w dobrej cenie.
SPECYFIKACJA
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Czarny
Typ
Odkamieniacz
Rodzaj
Filtr
Przeznaczenie
Do nawilżaczy
Liczba sztuk
1
Kompatybilność
Götze & Jensen AH201KG
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Akcesoria sezonowe

Tworzymy nasze produkty i udostępniamy je we wszystkich dostępnych kanałach dystrybucji po to, aby ich użytkownicy mogli cieszyć się każdą chwilą niezależnie od aktualnie wykonywanych czynności. W związku z tym przygotowaliśmy bogatą ofertę akcesoriów sezonowych, które pozwalają jeszcze lepiej przygotować urządzenia do wymagań, jakim muszą sprostać w kolejnych sezonach.

Jednym z ważniejszych aspektów wpływających na komfort domowników o każdej porze roku jest jakość powietrza. Biorąc to pod uwagę, do perfekcji dopracowaliśmy ofertę filtrów do nawilżaczy powietrza, które są najskuteczniejszym sposobem na skuteczne oczyszczanie powietrza w domowych warunkach. W podobny sposób przygotowaliśmy ofertę do innych użytkowanych sezonowo urządzeń i akcesoriów z naszej oferty.

W naszym sklepie oprócz filtrów do nawilżaczy powietrza dostępnych jest szereg przyborów i akcesoriów przeznaczonych do okresowej konserwacji oferowanych urządzeń. Wysoka jakość i dostępność komponentów serwisowych sprawia, że użytkownik może cieszyć się pełną funkcjonalnością swojego sprzęty przez cały rok.