Nawilżacz AH201KG

Oddychaj czystym powietrzem

Zadbaj o zdrowie swoich bliskich

Właściwe nawilżenie powietrza może mieć bardzo duży wpływ na Twoje samopoczucie i zdrowie. Odpowiedni poziom wilgotności w mieszkaniu wpływa także pozytywnie na skórę, a także poprawia koncentrację i wpływa na lepszy sen. Dzięki nawilżaczowi GÖTZE & JENSEN AH201KG możesz ustawić poziom wilgotności w przedziale 40-85%, nalej wodę i już! Nawilżacz może działać nieprzerwanie nawet 17 godzin, a dzięki mineralnemu filtrowi i jonizatorowi poprawi jakość powietrza w pomieszczeniu. Sterowanie nawilżaczem odbywa się za pomocą eleganckiego panelu z dużym wyświetlaczem LED. Możesz zostawić go na noc, ponieważ pracuje bardzo cicho – tylko 35 dB, a w razie opróżnienia zbiornika na wodę – automatycznie się wyłączy.

Nawilżacz GÖTZE & JENSEN AH201KG wyglad opis

Dotykowy panel sterowania

Pełen komfort użytkowania nawilżacza GÖTZE & JENSEN AH201KG zyskasz, dzięki możliwości ustawienia poziomu wilgotności od 40% do 85%. Urządzenie ma 3 poziomy dyfuzji mgły, które możesz wybrać za pomocą eleganckiego wyświetlacza LED z dotykowymi przyciskami. Naciskając na odpowiedni przycisk możesz ustawić timer na maksymalnie 12 godzin, by dokładnie ustawić czas i rodzaj pracy.

Nawilżacz GÖTZE & JENSEN AH201KG wyswietlacz led poziomy

Funkcja jonizacji

GÖTZE & JENSEN AH201KG został wyposażony również w jonizator, który poprawia jakość powietrza w pomieszczeniu. Generowane przez nawilżacz jony ujemne neutralizują jony dodatnie, które są wytwarzane przez urządzenia elektryczne i występują w naszych mieszkaniach w stężeniu wyższym, niż w naturze. Dzięki temu urządzeniu powietrze w Twoim domu będzie odpowiednio nawilżone i odpowiednio zjonizowane.

Nawilżacz GÖTZE & JENSEN AH201KG jonizacja

Zdrowy sen przez całą noc

Duży, pięciolitrowy zbiornik na wodę zapewnia aż do 17 godzin nieprzerwanej pracy z maksymalną wydajnością. Mineralny filtr, który oczyszcza wodę przed zamianą w parę i ułatwia utrzymanie nawilżacza w czystości. Możesz położyć się spać z pracującym cicho - tylko 35 dB - nawilżaczem GÖTZE & JENSEN AH201KG i nie martwić się jego wyłączeniem, bo gdy tylko woda się skończy – automatycznie wyłączy się sam.

Nawilżacz GÖTZE & JENSEN AH201KG automatyczne wylaczenie cicha praca

Co w pudełku?

W opakowaniu oprócz nawilżacza GÖTZE & JENSEN AH201KG znajduje się filtr oraz instrukcja obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Nawilżacz GÖTZE & JENSEN AH201KG zawartosc opakowania

ZOBACZ WIĘCEJ

SPECYFIKACJA
Moc [W]
27
Funkcje dodatkowe
Timer, Tryb nocny, Zimna mgiełka, Wskaźnik poziomu wilgotności
Załączona dokumentacja
Instrukcja obsługi w języku polskim
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Czarno-złoty
Sterowanie
Elektroniczne
Poziom hałasu [dB]
35
Zabezpieczenia
Automatyczne wyłączanie
Ilość stopni nawilżania
3
Wyświetlacz
Tak
Max powierzchnia pomieszczenia [m2]
20
Pojemność zbiornika na wodę [l]
5
Wymienny filtr
Tak
Oczyszczanie
Nie
Higrostat
Tak
Wkład filtrujący wodę
Tak
Rodzaj nawilżania
Ultradźwiękowe
Szerokość [mm]
250
Wysokość [mm]
330
Głębokość [mm]
150
Stan produktu
Nie dotyczy
Jonizator
Tak
Regulacja poziomu wilgotności
Tak
Wydajność [ml/h]
300
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Domowe nawilżacze powietrza

W dzisiejszych czasach coraz częściej mówi się o jakości powietrza oraz wpływie zawieszonych w nim pyłów na zdrowie i komfort ludzi. Technologia oczyszczania powietrza w pomieszczeniach rozwija się, jednak cały czas najskuteczniejszym sposobem na przyspieszenie naturalnego opadania zanieczyszczeń jest podniesienie wilgotności powietrza.

Co ważne to nie jest jedyna zaleta stosowania urządzeń do nawilżania powietrza. Okazuje się, że nawet w regularnie wietrzonych pomieszczeniach w okresie zimowym nie da się utrzymać komfortowej wilgotności powietrza. Ogrzewanie skutecznie osusza domowy mikroklimat i w konsekwencji zawartość oparów wody w powietrzu spada nawet poniżej akceptowanej granicy 40 %.

W takich warunkach można obserwować przyspieszone osuszanie się błon śluzowych górnych dróg oddechowych, co prowadzi do ich podrażnienia i zwiększa ryzyko infekcji. Dlatego warto zdecydować się na inwestycje w kompaktowy, nowoczesny, łatwy w obsłudze ultradźwiękowy nawilżacz powietrza.