Szczoteczki
Szczoteczki
Poradnik eksperta
Szczoteczka soniczna do zębów

Nowe technologie szturmują urządzenia przeznaczone do pielęgnacji zdrowia i urody. Jednym z ciekawszych patentów, które coraz częściej można spotkać na półce w łazience, są nowoczesne szczoteczki soniczne z zasilaniem akumulatorowym.

Mycie zębów to jedna z tych czynności powtarzalnych, na które każdy z nas musi znaleźć czas. Jest to inwestycja w piękny uśmiech oraz zdrowie. Nowoczesna szczoteczka soniczna to zdecydowanie krok właśnie w tym kierunku. Urządzenia tego typu znacznie podnoszą skuteczność każdego zabiegu bez konieczności jego wydłużania. Dzięki temu samo szczotkowanie jest też mniej inwazyjne, można powiedzieć, że do minimum redukuje zagrożenia podrażnienia dziąseł.

Użytkowanie szczoteczki sonicznej jest banalnie proste. Urządzenie jest zasilane wydajną baterią litowo-jonową, dzięki czemu naładowana w pełni szczoteczka poradzi sobie z kilkoma zabiegami czyszczenia. Subtelna ergonomiczna podstawka, dołączona do zestawu razem z dodatkową głowicą, jest często zintegrowana z szybką ładowarką indukcyjną. Wskaźnik niskiego stanu baterii informuje użytkownika, kiedy warto podłączyć szczoteczkę do ładowania. Oprócz tego sprzęt tego typu nie wymaga żadnych specjalnych zabiegów konserwacyjnych.