Suszarko-lokówki
Suszarko-lokówki
Poradnik eksperta
Suszarko lokówki, dla wtajemniczonych

Pielęgnacja fryzury to jeden z elementów codziennej toalety bywa trudna, szczególnie gdy celem są okrągłe loki. Współczesna technologia pozwala znacznie przyspieszyć i ułatwić układanie efektownych fryzur. Oprócz typowego grzebienia i dobrych kosmetyków warto mieć pod ręką wielofunkcyjne urządzenie łączące zwykłą suszarkę z lokówką.

To naprawdę dobra nowina, że w stosunkowo niewielkiej rękojeści lokówki udało się zmieścić wydajną dmuchawę, która pozwala na wygenerowanie strumienia ciepłego powietrza, który z powodzeniem poradzi sobie z suszeniem nawet długich włosów po kąpieli. Takie urządzenie jest cały czas bardzo kompaktowe i lekkie, a jego obsługa nie jest bardziej skomplikowana niż w przypadku tradycyjnej suszarki czy lokówki.

Ponadto, funkcjonalność tego sprzętu podnoszą akcesoria, które pozwalają na szybką zmianą przeznaczenia. Zakładasz niewielki profilowany dyfuzor i masz suszarkę, zmieniasz na końcówkę na tę ze szczotką i już jest lokówka. Szybko i wygodnie, wystarczy przełożyć niewielką końcówkę. Nie ma potrzeby wyłączać sprzętu z sieci ani sięgać po kolejne urządzenia