Ciśnieniomierze
Ciśnieniomierze
Poradnik eksperta
Ciśnieniomierze do kontroli zmian ciśnienia krwi

Dobry ciśnieniomierz to niezbędne wyposażenie każdej osoby, której terapia i profilaktyka zdrowotna przewiduje regularne kontrolowanie ciśnienia krwi. Najlepszym urządzeniem do tego celu jest typowy ciśnieniomierz naramienny, który gwarantuje wysoką dokładność pomiaru zarówno pulsu, jak i ciśnienia.

Dobry ciśnieniomierz naramienny to urządzenie, którym można wykonać szybki pomiar ciśnienia i łatwo odczytać; wynik. Wybierając model dla siebie, warto wziąć pod lupę następujące cechy:

  1. Zasilanie bateryjne,
  2. Czytelny wyświetlacz,
  3. Duże przyciski sterowania,
  4. Funkcję automatycznego pomiaru.

Warto także zwrócić uwagę na wężyk ciśnieniowy i opaskę uciskową. W naszych produktach stosujemy wężyki do pompowania opaski wykonane z wytrzymałego, elastycznego tworzywa co sprawia, że jest on odporny na wielokrotne intensywne zwijanie i rozwijania oraz zmiany ciśnienia. Solidna opaska jest jednocześnie wygodna i wytrzymała. Umożliwia równomierny ucisk ramienia, co gwarantuje skuteczność pomiaru.

Oprócz tego urządzenie powinno być solidnie wykonane i lekkie, aby w razie potrzeby bez problemu można była zabrać je ze sobą na czas dłuższej podróży czy wyjazdu. Takie parametry spełniają ciśnieniomierze dostępne w ofercie naszego sklepu.