Waga BS201

Zadbaj o sylwetkę

Dokładny pomiar

Waga łazienkowa GÖTZE & JENSEN BS201 to uniwersalna waga elektroniczna dla każdego. Umożliwia precyzyjny pomiar w zakresie od 0 do 180 kg z dokładnością pomiaru do 100 gram, co wystarczy, by precyzyjnie kontrolować wagę swojego ciała. Biała platforma wagi z pewnością będzie się dobrze komponować w każdym pomieszczeniu.

Waga GÖTZE & JENSEN BS201 wyglad dokladnosc

Duży wyświetlacz

Wyświetlacz LCD ułatwia dokładny odczyt wagi, bez problemu odczytasz pomiar nawet w ciemności. W trosce o bezpieczeństwo użytkownika w wadze GÖTZE & JENSEN BS201 zastosowano antypoślizgowe nóżki, które stabilnie trzymają urządzenie w miejscu.

Waga GÖTZE & JENSEN BS201 wyswietlacz nozki

Co w pudełku?

W opakowaniu oprócz wagi GÖTZE & JENSEN BS201 znajdziesz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Waga GÖTZE & JENSEN BS201 zawrtosc opakowania

SPECYFIKACJA
Funkcje dodatkowe
Dokładność podziałki 100g
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Biały
Typ wagi
Elektroniczna
Zasilanie
3 baterie AAA
Odczyt pomiaru
Wyświetlacz elektroniczny
Rodzaj powierzchni
Szkło
Maksymalna waga [kg]
180
Pomiar tkanki tłuszczowej
Nie
Pamięć użytkowników
Nie
Pamięć pomiaru
Nie
Wskaźniki
Brak
Analiza ciała
Nie
Stan produktu
Nie dotyczy
USP_1
Podświetlany wyświetlacz LCD z dużymi cyframi
USP_2
Antypoślizgowe nóżki dla bezpieczeństwa
Aplikacja mobilna
Nie
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Dyskretne i ładne wagi łazienkowe

Kontrola wagi jest jednym z elementów podstawowej profilaktyki zdrowotnej. Motywuje do utrzymywania prawidłowej masy ciała oraz zdrowego trybu życia. Dobra waga łazienkowa ma estetyczny design, jest wytrzymała i pozwala na dokonanie szybkiego pomiaru.

Oferowane przez nas wagi łazienkowe to kompaktowe urządzenia z zasilaniem bateryjnym, wyposażone m.in. w czytelny wyświetlacz LCD. Zaletą wag łazienkowych tego typu jest prosty system sterowania. Przed pomiarem wystarczy ustawić urządzenie na równej twardej powierzchni, aby wzbudzić system pomiarowy, wystarczy lekko przycisnąć szalę wagi. Proces tarowania trwa dosłownie chwilą i już można przystąpić do pomiaru.

Nowoczesne wagi łazienkowe są bardzo lekkie i jednocześnie wytrzymałe. Zwarta minimalistyczna konstrukcja prezentuje się bardzo dobrze. Panel, który pełni funkcje szali wagi może być wykonany z różnych modnych współcześnie materiałów. W przypadku oferowanych przez nas produktów dominuje efektowna stylistyka stali nierdzewnej i zawsze modne szkło.