Waga BS501

Waga pod kontrolą

POMOCNIK PODCZAS DIETY

Obecnie coraz więcej osób zwraca uwagę na to, co wrzuca do swojego koszyka podczas zakupów. Ludzie czytają etykiety i poświęcają więcej czasu na aktywność fizyczną. Produktem, który ułatwi kontrolę masy ciała, jest waga łazienkowa. Warto zainwestować w dobrej jakości artykuł, którym bez wątpienia jest waga BS501 marki GÖTZE & JENSEN. Wyróżnia się ciekawym wyglądem i oferuje wiele dodatkowych funkcji takich, jak pomiar zawartości wody w organizmie czy tkanki mięśniowej. Dokładność kształtuje się tutaj na poziomie 100 g, co czyni ją precyzyjną wagą. Do komunikacji z użytkownikiem służy duży, czytelny i podświetlany wyświetlacz. Poznaj najważniejsze cechy wagi i zapewnij sobie to, co najlepsze!

Waga GOTZE & JENSEN BS501 - WYGLĄD

Funkcjonalna waga łazienkowa

Waga oferuje także kilka funkcji dodatkowych. Przy jej udziale sprawdzisz nie tylko masę ciała, ale dokonasz pomiaru zawartości wody w organizmie, tkanki mięśniowej i kostnej. Ponadto obliczysz również zapotrzebowanie kaloryczne dla 10 użytkowników.


Waga GOTZE & JENSEN BS501 - dla cukrzyków

Przede wszystkim komfort i wygoda

Waga jest bardzo solidnie wykonana. Do tego jest lekka. Atutem jest prosty system sterowania. Wystarczy ustawić sprzęt na prostej powierzchni. Wzbudzenie systemu pomiarowego następuje w wyniku delikatnego naciśnięcia szali urządzenia. Proces ten trwa dosłownie chwilę i waga jest gotowa do realizacji zadań.


Waga GOTZE & JENSEN BS501 - dla cukrzyków

Dokładność pomiaru

Inwestując w wagę, dokonasz pomiaru masy ciała w zakresie od 0 do 180 kilogramów. Co więcej, dokładność kształtuje się w tym przypadku na poziomie 100 g. W ten sposób zyskasz sprzęt, który wyróżnia się niezłą dokładnością pomiarów.

Waga GOTZE & JENSEN BS501 - dla cukrzyków

Podświetlany, duży wyświetlacz LCD

Na pokładzie wagi znalazło się również miejsce dla czytelnego wyświetlacza LCD. Teraz odczytasz wyniki nawet, gdy w pomieszczeniu będzie ciemno. Z wagą BS501 marki GÖTZE & JENSEN nie musisz także obawiać się o swoje bezpieczeństwo. Ma ona antypoślizgowe nóżki, które pomagają jej utrzymać stabilność w każdej sytuacji.


Waga GOTZE & JENSEN BS501 - dla cukrzyków

Co w pudełku?

W opakowaniu oprócz wagi GÖTZE & JENSEN BS501 znajdziesz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Waga GOTZE & JENSEN BS501

SPECYFIKACJA
Funkcje dodatkowe
Pomiar zawartości wody w organizmie, Pomiar tkanki mięśniowej, Pomiar tkanki kostnej, Dokładność podziałki 100g
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Stalowy
Typ wagi
Elektroniczna
Zasilanie
Bateryjne
Odczyt pomiaru
Wyświetlacz elektroniczny
Rodzaj powierzchni
Szkło
Maksymalna waga [kg]
180
Pomiar tkanki tłuszczowej
Tak
Pamięć użytkowników
10
Pamięć pomiaru
Tak
Wskaźniki
Brak
Analiza ciała
Tak
Stan produktu
Nie dotyczy
Typ baterii
2 x CR2032
Aplikacja mobilna
Nie
Baterie w zestawie
Tak
Model producenta
BS501
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Dyskretne i ładne wagi łazienkowe

Kontrola wagi jest jednym z elementów podstawowej profilaktyki zdrowotnej. Motywuje do utrzymywania prawidłowej masy ciała oraz zdrowego trybu życia. Dobra waga łazienkowa ma estetyczny design, jest wytrzymała i pozwala na dokonanie szybkiego pomiaru.

Oferowane przez nas wagi łazienkowe to kompaktowe urządzenia z zasilaniem bateryjnym, wyposażone m.in. w czytelny wyświetlacz LCD. Zaletą wag łazienkowych tego typu jest prosty system sterowania. Przed pomiarem wystarczy ustawić urządzenie na równej twardej powierzchni, aby wzbudzić system pomiarowy, wystarczy lekko przycisnąć szalę wagi. Proces tarowania trwa dosłownie chwilą i już można przystąpić do pomiaru.

Nowoczesne wagi łazienkowe są bardzo lekkie i jednocześnie wytrzymałe. Zwarta minimalistyczna konstrukcja prezentuje się bardzo dobrze. Panel, który pełni funkcje szali wagi może być wykonany z różnych modnych współcześnie materiałów. W przypadku oferowanych przez nas produktów dominuje efektowna stylistyka stali nierdzewnej i zawsze modne szkło.