Lokówka BEAUTYME HC701

Bajeczne fale i loki

Fryzura jak z salonu

Niemal każdy od czasu do czasu marzy o tym, żeby trochę zmienić swój „look”. Szybką odmianę uzyskasz przy pomocy lokówki BeautyMe HC701, która zakręci Twoje włosy w efektowne loki albo stylowe fale. Nie musisz umawiać się do stylisty i czekać w kolejce do fryzjera - fantastyczny efekt uzyskasz w zaciszu własnego domu.

Lokówka BEAUTYME HC701 loki fale

Efektowna fryzura

Lokówka BeautyMe HC701 ma średnicę 25 mm, dzięki której w łatwy i szybki sposób ułożysz proste lub napuszone włosy w gładkie, zwarte loki lub eleganckie, lekkie fale. Zakręcone włosy zyskują na objętości, a do tego mogą być podstawą do kolejnej, misternej fryzury! Zadbaj o swój wygląd samodzielnie i zaoszczędź czas i pieniądze.

Lokówka BEAUTYME HC701 średnica 32 mm

Super szybkie nagrzewanie

Jedną z najważniejszych cech lokówki BeautyMe HC701 jest błyskawiczne nagrzewanie - urządzenie jest gotowe do pracy niemal od razu po włączeniu. To ważne zwłaszcza rano, kiedy każda minuta jest na wagę złota. Lokówka ma 3 ustawienia temperatury: 160°C, 180°C i 200°C, więc z łatwością dobierzesz odpowiednią do swoich włosów.

Lokówka BEAUTYME HC701 regulacja temperatury szybkie nagrzewanie

Bezpieczna dla włosów

Lokówka BeautyMe HC701 została pokryta ceramiczna powłoką, której powierzchnia jest niezwykle gładka, co minimalizuje tarcie, domyka łuski włosa oraz nadaje im połysk i zdrowy wygląd. Tego typu powłoka równomiernie się nagrzewa, dzięki czemu łatwiej modelować włosy.

Lokówka BEAUTYME HC701 powłoka ceramiczna

Wygodne użytkowanie

Obrotowy przewód w lokówce BeautyMe HC701 nie skręca się i nie przeszkadza podczas manewrów przy tworzeniu wymarzonej fryzury. Jeśli zdarzy Ci się zapomnieć o lokówce i zostawisz ją włączoną, urządzenie wyłączy się automatycznie po upływie 60 minut.

Lokówka BEAUTYME HC701 obrotowy kabel automatyczne wyłączenie

Zawartość opakowania

Lokówka BEAUTYME HC701, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna.

Lokówka BEAUTYME HC701 elementy zestaw

SPECYFIKACJA
Moc [W]
60
Funkcje dodatkowe
Obrót w obu kierunkach, Nienagrzewająca się końcówka
Wyposażenie
Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Czarno-złoty
Rodzaj
Lokówka
Szczotka obrotowa
Nie
Błyskawiczne nagrzewanie
Tak
Jonizacja
Nie
Nawiew zimnego powietrza
Nie
Rodzaj nasadek
Lokówka 25 mm
Liczba poziomów temperatury
3
Obrotowy przewód
Tak
Powłoka ceramiczna
Tak
Wyświetlacz LCD
Tak
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Tak
Zastosowane technologie
Powłoka ceramiczna
Stan produktu
Nie dotyczy
Prostownica
Nie
Stożkowa
Nie
Średnica [mm]
25
Automatyczne wyłączenie
Tak
Model producenta
HC700
Bezprzewodowa
Nie
Ilość końcówek
1
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Lokówki – do falowania i kręcenia każdych włosów

Lokówka to najlepszy sprzęt do ułożenia burzy pięknych loków, nawet na grubych prostych włosach. Wystarczy dobrać urządzenie o odpowiednich parametrach i rozpocząć układanie nowej fryzury.

Dobre lokówki można rozpoznać po kilku charakterystycznych cechach. Po pierwsze bezpieczeństwo – nasadki powinny być wykończone specjalną powłoką ceramiczną, która chroni włosy przed zniszczeniem poprzez przyłożenie zbyt wysokiej temperatury. Lokówka musi też być wyposażona w odpowiednie zabezpieczenie przed przegrzaniem, do którego mogłoby dojść podczas czesania trwającego dłuższą chwilę.

W zależności od rodzaju i gęstości włosów warto wybrać urządzenie o większej lub mniejszej średnicy nasadki. Duży wpływ na skuteczność, szczególnie w przypadku trudnych włosów może mieć też zakres ustawień temperatury. Więcej poziomów, to także więcej możliwości na stopniowanie efektu wow.

Wybierając lokówkę, należy pamiętać także o ergonomii. Z uwagi na zasilanie z sieci, dobrym rozwiązaniem są urządzenia z obrotowym przewodem zasilającym. Dzięki temu użytkownik unika konieczności przekładania lokówki i rozwijania skręconego w trakcie czesania kabla. Funkcjonalność ta znacznie podnosi bezpieczeństwo użytkowania lokówek.