Suszarka HD700

Piękna i mocna

Suszarka GÖTZE & JENSEN HD700 jest kobieca, smukła i dobrze układa się w dłoni. To połączenie eleganckiego wyglądu i efektownych kolorów. Jednocześnie poprzez swoje funkcjonalności zaspokoi nawet wyrafinowane gusta. Jej duża moc 2400 W gwarantuje szybki przepływ powietrza i zapewnia spektakularne efekty wizualne.

SuszarkaGÖTZE&JENSENHD700-suszarka_wyglad-ogolny

Gładkie i błyszczące włosy

Chcesz, by Twoje włosy były pełne blasku? Wybierz suszarkę GÖTZE & JENSEN HD700. Wyposażona w jonizator sprawi, że Twoje włosy nie będą się elektryzować. Ich łuska będzie zamknięta, dzięki czemu nie będą się puszyć, staną się gładkie i łatwiej Ci będzie je ułożyć. Z tak profesjonalnym urządzeniem poczujesz się jak u stylisty!

SuszarkaGÖTZE&JENSENHD700-lodowka_jonizator

Dodaj włosom objętości

Jeśli masz tendencję do skrętu włosa, możesz użyć dyfuzora w suszarce GÖTZE & JENSEN HD700, który podkreśli Twoje naturalne loki czy fale. Dyfuzor przyda się również wtedy, gdy nie chcesz, aby Twoje włosy zbyt mocno przylegały do głowy. Z jego pomocą delikatnie podniosą się u nasady i nabiorą pięknego kształtu. Możesz się wspomóc specjalnymi preparatami takimi, jak pianki czy odżywki do włosów. W każdym z tych przypadków dodasz włosom objętości i poczujesz się atrakcyjniej.

SuszarkaGÖTZE&JENSENHD700-suszarka_akcesoria

Decyduj o temperaturze i sile nadmuchu

Sama na bieżąco decyduj o sile nadmuchu i temperaturze powietrza. Te parametry wygodnie ustawisz w suszarce GÖTZE & JENSEN HD700 za pomocą specjalnego regulatora. Do wyboru masz 3 poziomy temperatury oraz 2 prędkości nadmuchu. Dobierz idealne parametry na dany moment suszenia i układania włosów. Jeśli Ci się spieszy – ustaw mocny podmuch powietrza, który szybciej wysuszy włosy, a jeśli masz więcej czasu na suszenie z modelowaniem, albo jeśli Twoje włosy są w kiepskiej kondycji – postaw na wolniejsze obroty.

SuszarkaGÖTZE&JENSENHD700-suszarka_nawiew-zimnego-powietrza

Precyzyjne suszenie

Model suszarki GÖTZE & JENSEN HD700 jest wyposażony w koncentrator, który zapobiega rozwiewaniu włosów podczas suszenia. Nałożony na suszarkę skieruje strumień ciepłego lub zimnego powietrza dokładnie w miejsce, na którym Ci zależy. Jeśli użyjesz przy tym okrągłej szczotki, szybko i skutecznie wymodelujesz włosy. Koncentrator uchroni Twoje włosy nie tylko przed rozwiewaniem, ale także przed zbyt bliskim kontaktem z grzałką w suszarce.

Suszarka-GÖTZE-&-JENSEN-HD700 koncentrator

Zimny nawiew

Warto pamiętać, że zbyt ciepłe powietrze nie służy zdrowemu wyglądowi włosów, dlatego w suszarce GÖTZE & JENSEN HD700 możesz ustawić zimny nawiew, który ochroni końcówki Twoich włosów przed przesuszaniem się i rozdwajaniem. Dzięki temu włosy będą miały zdrowszy wygląd i łatwiej Ci będzie je ułożyć. Funkcja dodatkowo przydatna w upalne dni.

Suszarka-GÖTZE-&-JENSEN-HD700 zimny nawiew

Zabezpieczona przed przegrzaniem

Suszarka GÖTZE & JENSEN HD700 posiada zabezpieczenie, które chroni ją przed tak zwanym „spaleniem się”. W praktyce oznacza to, że w newralgicznym momencie sama się wyłączy, by ostudzić grzałkę. Po tym czasie znów będziesz mogła ją bezpiecznie uruchomić.

SuszarkaGÖTZE&JENSENHD700-ogolne_gwiazdka

Co w pudełku?

W opakowaniu oprócz suszarki GÖTZE & JENSEN HD700 znajduje się dyfuzor, koncentrator oraz instrukcja obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

SuszarkaGÖTZE&JENSENHD700-ogolne_gwiazdka

SPECYFIKACJA
Moc [W]
2400
Załączona dokumentacja
Instrukcja obsługi w języku polskim
Wyposażenie
Koncentrator, Dyfuzor
Gwarancja
24 miesiące
Funkcja Turbo
Nie
Jonizacja
Tak
Dyfuzor
Tak
Składana rączka
Nie
Zastosowane technologie
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Funkcja zimnego nadmuchu
Tak
Liczba prędkości nadmuchu
2
Typ suszarki
Standardowa
Koncentrator
Tak
Liczba zakresów temperatury
3
Stan produktu
Nie dotyczy
USP_1
Moc aż 2400W
USP_2
Pielęgnacja jonowa dla lśniących włosów
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Suszarki do włosów

Strumień powietrza o regulowanej sile i temperaturze to najlepszy sposób na szybkie suszenie i układanie włosów. Dobra suszarka powinna znaleźć się w każdej łazience. Jest również podstawowym elementem podróżników, pielęgnujących swoje fryzury.

Suszarka do włosów ma dość charakterystyczny kształt. Tuba z szybkoobrotowym silniczkiem na rączce już dawno odeszła do lamusa. Współczesne urządzenia tego typu mają wyraźnie spłaszczone końcówki wylotowe, dzięki temu powietrze uderza we włosy z jeszcze większą prędkością i szybciej niż kiedykolwiek przedtem osusza je z wody. Wąsko wyprofilowany wylot pozwala jeszcze lepiej okiełznać żywioł i kierować powietrzem w taki sposób, aby proces suszenia był możliwie najbardziej skuteczny.

Kierowany strumień powietrza o właściwej temperaturze nie tylko suszy włosy, ale pozwala także chwilowo utrwalić oczekiwany kształt grzywki i zaczes dłuższych partii włosów. Dobra suszarka to urządzenie niezbędne do formowania profesjonalnie wyglądającej stylizacji. W związku z tym wybierają suszarkę, pamiętaj o regulacji temperatury, przynajmniej dwustopniowej prędkości nawiewu oraz ergonomicznej rączce.