Etui do golarki AMS701

Idealne w podróż

Lekkie i odporne

Etui do golarki GÖTZE & JENSEN AMS701 wykonane zostało z pianki eva, charakteryzującej się niezwykłą lekkością oraz wyjątkową odpornością na nasiąkanie wodą. Dzięki temu możesz mieć pewność, że urządzenie będzie bezpieczne – zarówno podczas podróży, jak i przy przechowywaniu w domu.

Etui do golarki GÖTZE & JENSEN AMS701 wyglad ront skos czarne lekkie GÖTZE & JENSEN MS700

Elegancki design

Futerał wyróżnia się prostym, eleganckim designem, który przypadnie do gustu każdemu. Każde akcesorium ma wewnątrz etui swoje specjalne miejsce, dzięki czemu w środku zawsze będzie panował idealny porządek.

Etui GÖTZE & JENSEN AMS701 zostało stworzone z myślą o golarce GÖTZE & JENSEN MS700.

Etui do golarki GÖTZE & JENSEN AMS701 wytrzymałe elegancki design GÖTZE & JENSEN MS700

SPECYFIKACJA
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Czarny
Rodzaj produktu
Etui
Liczba szt.
1
Współpracuje z produktem
GÖTZE & JENSEN MS700
Znak zgodności
Poradnik eksperta
Golarki bezprzewodowe

Dokładne golenie bez podrażnień wymaga zastosowania odpowiedniej technologii. Jednym z bardziej komfortowych sposobów na realizacje tego procesu jest lekka, bezprzewodowa golarka elektryczna.

Jednym ze skuteczniejszych sposobów na dokładne golenie jest zastosowanie golarek wyposażonych w system trzech głowic z ostrzami. W celu możliwie najlepszego dopasowania do anatomii ruchome głowice mogą elastycznie dopasować się do zmieniającego się kształtu golonej powierzchni.

Dobra bezprzewodowa golarka elektryczna jest wyposażona w:

  1. dobrą, wytrzymałą baterię,
  2. system trzech, ruchomych ostrzy,
  3. trymer.

Zaletą stosowania golarek bezprzewodowych jest swoboda oraz mobilność. Obsługa tego typu urządzeń nie wymaga specjalnych przygotowań. Ergonomia golarki sprawia, że urządzenie pewnie leży w dłoni, a użytkownik ma pełną kontrolę nad postępem golenia. Warto wiedzieć również, że golarki z naszej oferty są przystosowane do pracy zarówno na sucho, jak i na mokro, dzięki czemu użytkownik nie musi rezygnować z dotychczasowych przyzwyczajeń związanych z poranną toaletą.