Prostownica HS700

Zostań własną stylistką

Kobiety uwielbiają zaskakiwać swoim wyglądem. Metamorfozy to nasza specjalność! Z prostownicą GÖTZE & JENSEN HS700 możesz cieszyć się różnymi fryzurami – od idealnie prostych pasemek, poprzez łagodne fale, aż po ciężkie loki. Błyskawicznie się nagrzewa, ma ceramiczne płytki, 45 W mocy i szeroki zakres temperatur.

ProstownicaGÖTZ&JENSENHS700-prostownica_ogolny-wyglad

Praktyczna powłoka ceramiczno-turmalinowa

Ceramiczne płytki w prostownicy GÖTZE & JENSEN HS700 równomiernie się nagrzewają, dzięki czemu znacznie maleje ryzyko uszkodzenia włosów. Powłoka tych płytek jest śliska, co ułatwia prostowanie i wygładza włosy. Szerokość płytki 25 mm sprawia, że możesz za jednym razem chwycić nieco grubsze pasmo i docelowo poświęcić mniej czasu na stylizację.

ProstownicaGÖTZ&JENSENHS700-prostownica_powloka-plytek

Wybierz optymalną temperaturę

Model prostownicy GÖTZE & JENSEN HS700 zaskoczy Cię łatwością obsługi oraz szerokim, 5-stopniowym wyborem poziomów temperatury. W zależności od stanu i kondycji włosów możesz dobrać odpowiednią temperaturę w skali od 150˚C - 230˚C. Używaj niskich temperatur (150˚C - 170˚C) do włosów cienkich, delikatnych lub zniszczonych farbowaniem, średnich (190˚C) do włosów normalnych, oraz wysokich (210˚C - 230˚C) do włosów grubych i wymagających.

ProstownicaGÖTZ&JENSENHS700-prostownica_szybkie-nagrzewanie

Na sucho i na mokro

Czy wiesz, że czyste, świeżo umyte włosy, lub nawet delikatnie wilgotnebardziej podatne na zabiegi kosmetyczne? Prostownicą GÖTZE & JENSEN HS700 możesz modelować suche i mokre włosy. Możesz też używać kosmetyków stworzonych z myślą o prostowaniu włosów, ale pamiętaj, że inne preparaty w kontakcie z ciepłem lub prostownicą mogą zniszczyć strukturę włosa.

Prostownica-GÖTZ-&-JENSEN-HS700 na mokro i na sucho

Nic nie przeszkodzi Ci podczas stylizacji

Zaletą prostownicy GÖTZE & JENSEN HS700 jest wygodny, obrotowy przewód, który zapobiega zaplątaniu się kabla w trakcie modelowania włosów. To praktyczne rozwiązanie nie naraża też przewodu na nieestetyczne uszkodzenia mechaniczne.

ProstownicaGÖTZ&JENSENHS700-prostownica_obrotowy-przewod

Bezpieczeństwo

Zdarza Ci się w pośpiechu wybiegać z domu i martwić niewyłączonym urządzeniem? Mając prostownicę GÖTZE & JENSEN HS700, masz jedno zmartwienie mniej – ten model po godzinie nieużywania sam, automatycznie się wyłączy.

Prostownica-GÖTZ-&-JENSEN-HS700 bezpieczne wyłączanie

Blokada płytek

Kiedy zabierasz prostownicę GÖTZE & JENSEN HS700 w podróż lub wkładasz do szuflady, gdzie trzymasz wiele innych rzeczy – włącz blokadę płytek. Uchronisz je w ten sposób przed porysowaniem i uszkodzeniem delikatnej powłoki.

Prostownica-GÖTZ-&-JENSEN-HS700 blokada płytek

Co w pudełku?

W zestawie oprócz prostownicy GÖTZE & JENSEN HS700 otrzymasz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Prostownica-GÖTZ-&-JENSEN-HS700 blokada płytek

SPECYFIKACJA
Moc [W]
45
Funkcje dodatkowe
Obrotowy przewód, Szybkie nagrzewanie
Załączona dokumentacja
Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Wyposażenie
Brak
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Czarny
Regulacja temperatury
Tak
Jonizacja
Nie
Liczba poziomów temperatury
5
Wyświetlacz LCD
Nie
Zastosowane technologie
Brak
Blokada płytek ułatwiająca przechowywanie
Tak
Powłoka płytek
Ceramiczna
Temperatura maksymalna
230 stopni
Wbudowany grzebień
Nie
Płytki wymienne
Nie
Szerokość płytki [mm]
25
USP_2
Modelowanie na sucho i na mokro
USP_1
5-stopniowy wybór poziomu temperatury
Stan produktu
Nie dotyczy
Automatyczny wyłącznik
Tak
Możliwość stosowania na mokrych lub wilgotnych włosach
Tak
Parowa
Nie
Typ produktu
Prostownica
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Prostownice do zadań specjalnych

Jeżeli naturalne loki to nie jest to co chcesz oglądać na kolejnym selfie i zamierzasz zaintrygować znajomych nowym wyglądem to możliwe, że wystarczy dobra prostownica. Terapia wysoką temperaturą rozprostuje każdą falę i najmniejszy loczek, pod warunkiem, że użyjesz właściwego sprzętu.

Przede wszystkim liczy się bezpieczeństwo. Przed utratą istotnej części owłosienia skóry głowy zabezpieczy cię kilka technologicznych niuansów. Musisz wiedzieć, że twoja szczotka prostująca lub lokówka powinna być wyposażona w elementy aktywne, np. płytki pokryte ceramiczną warstwą ochronną. To pozwoli nie przysmażyć kosmków już po przyłożeniu prostownicy do fol i loków.

Ponadto, regulacja temperatury – dzięki temu będziesz lepiej kontrolować postęp prac. Najwyższa możliwa temperatura to nie zawsze dobre rozwiązanie, szczególnie w przypadku suchych, cienkich włosów. Warto też pamiętać o wygodzie użytkowania, ergonomiczna rączka intuicyjne, lekko działające sterowanie mocą grzania docenisz podczas tych kilku chwil, które należy poświęcić zabiegowi prostowanie włosów.