Suszarko-lokówka AS700

Funkcjonalna

Pielęgnacja fryzury to jeden z elementów codziennej toalety. Współczesna technologia pozwala znacznie przyspieszyć i ułatwić układanie efektownych fryzur. Dzięki suszarko-lokówce GÖTZE & JENSEN AS700 w łatwy sposób możesz osiągnąć oszałamiający efekt! To naprawdę dobra nowina, że w stosunkowo niewielkiej rękojeści lokówki udało się zmieścić wydajną dmuchawę, która pozwala na wygenerowanie strumienia ciepłego powietrza, który z powodzeniem poradzi sobie z suszeniem nawet długich włosów.

Suszarko-lokowka-GOTZE-&-JENSEN-AS700 wygląd ogólny, funkcjonalność

Gładkie i błyszczące włosy

Chcesz, by Twoje włosy były pełne blasku? Wybierz suszarko-lokówkę GÖTZE & JENSEN AS700. Wyposażona w jonizator sprawi, że Twoje włosy nie będą się elektryzować. Ich łuska będzie zamknięta, dzięki czemu nie będą się puszyć, staną się gładkie i łatwiej Ci będzie je ułożyć. Z tak profesjonalnym urządzeniem poczujesz się, jak u stylisty!

Suszarko-lokowka-GOTZE-&-JENSEN-AS700 jonizacja, włosy gładkie i błyszczące

Decyduj o temperaturze i sile nadmuchu

Sama na bieżąco decyduj o sile nadmuchu i temperaturze powietrza. Te parametry wygodnie ustawisz w suszarko-lokówce GÖTZE & JENSEN AS700 za pomocą specjalnego regulatora. Dwustopniowa regulacja temperatury i nawiewu pozwoli Ci dobrać odpowiednie parametry dla Twoich włosów.

Suszarko-lokowka-GOTZE-&-JENSEN-AS700 temperatura, siła nadmuchu

Do wielu zadań

Dzięki temu, że suszarko-lokówka GÖTZE & JENSEN AS700 ma kilka końcówek, możesz używać jej w taki sposób, jaki akurat potrzebujesz. Zakładasz niewielki, profilowany dyfuzor i masz suszarkę, zmieniasz końcówkę ze szczotką i już jest lokówka. Szybko i wygodnie, wystarczy przełożyć niewielką końcówkę. Nie ma potrzeby wyłączać sprzętu z sieci ani sięgać po kolejne urządzenia.

Suszarko-lokowka-GOTZE-&-JENSEN-AS700 koncentrator, końcówki, szczotki

Zimny nawiew lepszy dla włosów

Warto pamiętać, że zbyt ciepłe powietrze nie służy zdrowemu wyglądowi włosów, dlatego w suszarko-lokówce GÖTZE & JENSEN AS700 możesz ustawić zimny nawiew, który ochroni końcówki Twoich włosów przed przesuszaniem się i rozdwajaniem. Dzięki temu włosy będą miały zdrowszy wygląd i łatwiej Ci będzie je ułożyć.

Suszarko-lokowka-GOTZE-&-JENSEN-AS700 zimny nawiew

Co w zestawie..?

Suszarko-lokówka GÖTZE & JENSEN AS700 w swoim zestawie zawiera instrukcję obsługi w języku polskim, małą szczotkę, dużą szczotkę okrągłą oraz koncentrator.

PHILIPS SUSZARKO-LOKOWKA UCHWYT

SPECYFIKACJA
Moc [W]
1000
Wyposażenie
Koncentrator, Szczotka mała, Duża szczotka okrągła
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Biało-różowy
Rodzaj
Suszarko-lokówka
Szczotka obrotowa
Nie
Błyskawiczne nagrzewanie
Nie
Jonizacja
Tak
Nawiew zimnego powietrza
Tak
Dyfuzor
Nie
Rodzaj nasadek
2 szczotki kształtujące, Koncentrator
Liczba poziomów temperatury
3
Obrotowy przewód
Tak
Powłoka ceramiczna
Tak
Wyświetlacz LCD
Nie
Składana rączka
Nie
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Tak
Zastosowane technologie
Brak
Stan produktu
Nie dotyczy
USP_1
Decyduj o temperaturze i sile nadmuchu
USP_2
Zimny nawiew lepszy dla włosów
Automatyczne wyłączenie
Nie
Średnica [mm]
20, 50
Stożkowa
Nie
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Suszarko lokówki, dla wtajemniczonych

Pielęgnacja fryzury to jeden z elementów codziennej toalety bywa trudna, szczególnie gdy celem są okrągłe loki. Współczesna technologia pozwala znacznie przyspieszyć i ułatwić układanie efektownych fryzur. Oprócz typowego grzebienia i dobrych kosmetyków warto mieć pod ręką wielofunkcyjne urządzenie łączące zwykłą suszarkę z lokówką.

To naprawdę dobra nowina, że w stosunkowo niewielkiej rękojeści lokówki udało się zmieścić wydajną dmuchawę, która pozwala na wygenerowanie strumienia ciepłego powietrza, który z powodzeniem poradzi sobie z suszeniem nawet długich włosów po kąpieli. Takie urządzenie jest cały czas bardzo kompaktowe i lekkie, a jego obsługa nie jest bardziej skomplikowana niż w przypadku tradycyjnej suszarki czy lokówki.

Ponadto, funkcjonalność tego sprzętu podnoszą akcesoria, które pozwalają na szybką zmianą przeznaczenia. Zakładasz niewielki profilowany dyfuzor i masz suszarkę, zmieniasz na końcówkę na tę ze szczotką i już jest lokówka. Szybko i wygodnie, wystarczy przełożyć niewielką końcówkę. Nie ma potrzeby wyłączać sprzętu z sieci ani sięgać po kolejne urządzenia